Avira kullanıyorum nasıl?

Avira nasıldır?

• Güzel bir AntiVirüs programı

Kullanılan: 4 66.7%
  • Kötü bir AntiVirüs programı (Yorumlarınızı bekliyorum)

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Soru belli arkadaşlar lisanslı Eset kullanıcısıydım Avira'ya geçtim başka kullanan var mı yorumlarınız neler?

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Tek başına Defender bence işe yaramıyor
O geride kaldı hocam Windows 10 için gayet yeterli. Ben kaldırdım tüm antivirüsleri, sisteme gömülü olduğu için kasma da yapmıyor. Çok fazla illegal içerik kullanmıyorsanız bence yeterli Defender.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Çok fazla illegal içerik kullanmıyorsanız bence yeterli Defender.
Kesinlikle katılıyorum ve şunu da eklemek istiyorum. İnternette her gördüğünüzü indirmeye kalkmayın ! Bunu yapmazsanız ve bir program indirirken tam indirden değil, resmi sitesinden indirirseniz endişelenmek için pek bir nedeniniz yok :)

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Kesinlikle katılıyorum ve şunu da eklemek istiyorum. İnternette her gördüğünüzü indirmeye kalkmayın ! Bunu yapmazsanız ve bir program indirirken tam indirden değil, resmi sitesinden indirirseniz endişelenmek için pek bir nedeniniz yok :)
Özellikle tanınan programları sitesinden indirenler ve her gördüğünü indirmeyenlerin antivirüse ihtiyacı bile yok :)

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Tamindir sıkıntılı bir site mi? Ben ne zamandır kullanıyorum herhangi bir virüs ile karşılaşmadım.

tuxuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
Bir programı kendi sitesinden indirmek her şeyin başında güven verir. Ben ne kadar ismi bilinen bir site de olsa kendi sitesinden indirirkenki güveni yaşayamam.

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37