Asus X550JX Isı Sorunu Ve FPS Kaybı

Bu konuyu okuyanlar

JokerBey34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarın ısı değerleri normal mi? Boştayken bazen fan sesi geliyor çok fazla.Oyunlarda FPS kaybı yaşıyorum.PES 2020'de 60 fpsdeyken 5 dk sonra 35'e kadar düşüyor.Termal Macunu yenilemelimiyim? En son 1 yıl önce yenilemiştim.Lütfen yardım edin.
1565436631926.png

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Bilgisayarın ısı değerleri normal mi? Boştayken bazen fan sesi geliyor çok fazla.Oyunlarda FPS kaybı yaşıyorum.PES 2020'de 60 fpsdeyken 5 dk sonra 35'e kadar düşüyor.Termal Macunu yenilemelimiyim? En son 1 yıl önce yenilemiştim.Lütfen yardım edin.
Ekli dosyayı görüntüle 76660
Termal macunu yenile. İstersen bilgisayarının satışını yapabilirim.

JokerBey34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çok Sağol Termal Macunu Yenileyeceğim.Bilgisayarı satmayı düşünmüyorum bilgisayarımdan çok memnunum fakat şu ısı yüksekliği sıkıntıydı.İnşallah termal macunu yenileyince sorun çözülecektir.Tekrardan çok sağol.

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
Hocam aşırı ısı ve FPS düşmesinin ana sebebi sadece termal macun değil. Kasanın detaylı 1 temizliğe girmemiş olması da PC'yi zorlar,ısıtır, FPS düşmesinin ana sebebi olur. Yani hocam siz termal macunları yenileyin ve kasayı detaylı şekilde temizleyin.

JokerBey34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam aşırı ısı ve FPS düşmesinin ana sebebi sadece termal macun değil. Kasanın detaylı 1 temizliğe girmemiş olması da PC'yi zorlar,ısıtır, FPS düşmesinin ana sebebi olur. Yani hocam siz termal macunları yenileyin ve kasayı detaylı şekilde temizleyin.
Tamam Hocam Sağolun.İnşallah Yarın Değiştireceğim Termal Macunu.Bir sorum var.Termal Macunun Kalitesi Çok Önemli mi?

JokerBey34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Termal Macunu yeniledim kasayıda temizledim 51-54 arası geziyo bu değerler iyi mi

Son mesajlar