Asus x541uv Dizüstü Bilgisayar Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ByWind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsiburada'dan büyük cuma indirimden Asus X541UV-GO607T aldım ve bilgisayarı ilk açtığımda sanki yeni alınmış değil de 1 yıldır kullanılmış gibi açılıyordu, kasma sorunu mevcuttu. Asus ile görüştüm BIOS güncellemesi yapın dediler. Hepsini yaptım ne kadar uğraşsam da sorunu bir türlü bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

ByWind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
format attığım zaman garanti dışı kalır mı yada iade etmeye çalıştığım zaman sıkıntı çıkar mı ?

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
cihazın teşhir olmadığından emin misiniz?

derivative

Asistan
Reaksiyon puanı
41
hayır hiçbir sıkıntı olmaz zaten format attığını anlayamazlar bile

Reaksiyon puanı
16,118
silinmez o recovery'i asus yapmışsa silinmez ki muhtemelen o 10 isoyu asus hazırlamıştır.

ByWind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardımınız için teşekkürler ürünü iade etmek için yetkili servise yolladım

burrrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımınız için teşekkürler ürünü iade etmek için yetkili servise yolladım
Merhaba,
Ben de indirimden aldım aynı ürünü bende de aynı kasma çok yavaş çalıştırma sorunları ve en sonunda mavi ekran hatası verdi. Ben de teknik servise gönderiyorum ürünü. Siz teknik servisten iade alabildiniz mi ya da sorunu çözdüler mi? Yardımcı olabilir misiniz.

ByWind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,
Ben de indirimden aldım aynı ürünü bende de aynı kasma çok yavaş çalıştırma sorunları ve en sonunda mavi ekran hatası verdi. Ben de teknik servise gönderiyorum ürünü. Siz teknik servisten iade alabildiniz mi ya da sorunu çözdüler mi? Yardımcı olabilir misiniz.
1 kere teknik servise yolladım geldiğinde hiç bir şekilde değişiklik olmamıştı hepsiburada ile görüştüm iade etmek için asus teknik servisten iade raporu almamı söylediler teknik servise 4 kere göndermeme rağmen hiç bir şekilde iade raporu alamadım bu sefer asus ile görüştüm durumu anlattım ve şikayet edeceğimi belirttim tekrar yolladım bilgisayarı bu sefer detaylı bir bakım yaparak yine rapor olmadan geri yolladılar en sonunda bende pes ettim bu şekil kullanmaya başladım ama son kontrolden sonra zaman geçtikte garip bir şekilde bilgisayarın hiç bir sorunu kalmadı eğer internetten almadıysan iade etmeni öneririm

burrrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de hepsiburadan aldım. Yine donma kasma ve takılma sesi çıkartıyor. Video görüntüleri de pixel pixel bozulma oluyor. THH'ye başvurmayı düşünüyorum. Yeni aldığım üründe böyle saçma bir sorun yaşamak insanın sinirini bozuyor. THH'de çoğu karar tüketici leyhine sonuçlanıyor. Belki sen de şansını denemek istersin.