Askerlik ve dövme

Bu konuyu okuyanlar

Aydin1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar merhaba. Ben sözleşmeli askerliğe başvurdum fakat kolumda dövme var. Bir sıkıntısı olur mu bilen var mi? Boyutları omuz ile dirsek arasında pazu bölgesinde. Boyu 13.5 cm genişliği 13.5 cm

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sadece fazlaca ayıplanıyor diye biliyorum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaslar merhaba. Ben sözleşmeli askerliğe başvurdum fakat kolumda dövme var. Bir sıkıntısı olur mu bilen var mi? Boyutları omuz ile dirsek arasında pazu bölgesinde. Boyu 13.5 cm genişliği 13.5 cm
oradaki adamın durumuna bağlı...

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Yok olmaz kardeşim ast sb larda dahi sıkıntı olmuyor. Ama tabi başvuru çoksa elemek için bi neden olabilir. Mülakatlara giderken göstermiycek bişey gir tamam.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352

(III) Yazlık kıyafet giyildiğinde; vücudun görünen yerlerinde 20cm2’’den büyük, görünmeyen yerlerinde 50cm2’den büyük veya büyüklüğüne bakılmaksızın dini, siyasi, cinsellik ve şiddet içerikli dövme bulunmamak,

Ön sağlık muayanesi : Madde b.III

Aydin1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
oradaki adamın durumuna bağlı...
Doktorun insiyatifine bağlı yani
Yok olmaz kardeşim ast sb larda dahi sıkıntı olmuyor. Ama tabi başvuru çoksa elemek için bi neden olabilir. Mülakatlara giderken göstermiycek bişey gir tamam.
işte benimde korktuğum yanı bir dövme uğruna elenmek
(III) Yazlık kıyafet giyildiğinde; vücudun görünen yerlerinde 20cm2’’den büyük, görünmeyen yerlerinde 50cm2’den büyük veya büyüklüğüne bakılmaksızın dini, siyasi, cinsellik ve şiddet içerikli dövme bulunmamak,

Ön sağlık muayanesi : Madde b.III
evet ben bunu okumuştum fakat yanılmıyorsam Kara K.K. için geçerliydi bu. Benim başvurduklarım Hava ve Deniz K.K.

Ayrıca bu konuyu açma sebebim dövme konusu araştırırken hep seneler 2013-2015 senelerinden kalmaydı. Bu yönüyle hem güncel bir konu açtım hemde aydınlandım teşekkür ederim herkese

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Asker ihtiyacından dolayı sıkıntı olmaz ama bundan 5 sene önce gitseydin almayabilirlerdi.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Doktorun insiyatifine bağlı yani

işte benimde korktuğum yanı bir dövme uğruna elenmek

evet ben bunu okumuştum fakat yanılmıyorsam Kara K.K. için geçerliydi bu. Benim başvurduklarım Hava ve Deniz K.K.

Ayrıca bu konuyu açma sebebim dövme konusu araştırırken hep seneler 2013-2015 senelerinden kalmaydı. Bu yönüyle hem güncel bir konu açtım hemde aydınlandım teşekkür ederim herkese
aynen doktora bağlı...

Reaksiyon puanı
227
Ben koruma olarak seçilmiştim arkadaşta seçildi dövmeden alınmamıştı. Bu tip şeyler dışında sorun yok.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
normal şartlar da sorun olmaz ama eleme usulü olduğu için genel de elemeyi yapacak kişi için sorun olabilir anlarsın ya torpilin yoktur falan ;)

Reaksiyon puanı
227
Boy, konuşma, sicil, meslek, spor, ailen gibi şeylerde var ben askerde iken evime polis gelmiş oğlunuz kalıcı asker olacak gibi şeyler demişler tanımak için heralde.

Sonrası Malum Takım elbise, Silah, araba ve tabanca ile bitti. İşe gider gibiydi.

Omermrcn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulağımın üst kısmında bir kaç mesafeden görünecek büyüklükte ufak bir gülen yüz bulunmakta. Bu bana engel olurmu ?