Arkadaşlar ikinci el telefon alacağım da sizce hangisi daha iyi?

Bu konuyu okuyanlar

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar gittigidiyor veya sanalpazardan 2. el telefon alacağım. :dil: Sony kafama yattı :tt1: fakat birçok modeli var kararsız kaldım. Şunlar arasından sizce en iyisi hangisi ve neden?

Xperia U
Xperia S
Xperia Sola
Xperia Ray
Xperia P
Xperia J
Xperia Neo V

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Bütçenizi en fazla ne kadar zorlayabilirsiniz? yani tam olarak ne kadar bütçeniz var? ona göre arkadaşlar size telefon seçmenizde yardımcı olsun.

Bu arada Little arkadaşımız sony telefonlarından cok daha iyi anlıyor oda bir göz atsın bakalım :)
[MENTION=363652]LittleMonster[/MENTION] ? :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bence de xperia s çok güzel fotoğraf çekiyor en azından :)

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba,

Bütçenizi en fazla ne kadar zorlayabilirsiniz? yani tam olarak ne kadar bütçeniz var? ona göre arkadaşlar size telefon seçmenizde yardımcı olsun.

Bu arada Little arkadaşımız sony telefonlarından cok daha iyi anlıyor oda bir göz atsın bakalım :)
[MENTION=363652]LittleMonster[/MENTION] ? :)

En fazla 400TL verebilirim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. LittleMonster tavsiyesi için de teşekkürler. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Xperia P bulmuştum sanalpazarda fakat. Onun da şarjı çabuk bitiyormuş ki bu da benim en nefret ettiğim şey. Sola/U/Ray/NeoV modellerinde de biri birinden bir yönden iyi bir yönden kötü çok kararsız kaldım

[MENTION=363652]LittleMonster[/MENTION] hocam yardım eder misiniz? Bu konuda alimmişsiniz :)

Başka bir marka model tavsiyeniz varsa alabilirim

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
En fazla 400TL verebilirim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. LittleMonster tavsiyesi için de teşekkürler. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Xperia P bulmuştum sanalpazarda fakat. Onun da şarjı çabuk bitiyormuş ki bu da benim en nefret ettiğim şey. Sola/U/Ray/NeoV modellerinde de biri birinden bir yönden iyi bir yönden kötü çok kararsız kaldım

@LittleMonster hocam yardım eder misiniz? Bu konuda alimmişsiniz :)

Başka bir marka model tavsiyeniz varsa alabilirim
P olmazsa U bence ama S i uygun fiyata bulabilirseniz en iyisi odur saydıklarınız arasında

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
P olmazsa U bence ama S i uygun fiyata bulabilirseniz en iyisi odur saydıklarınız arasında
çok teşekkür ederim araştıracağım. uygun fiyata bulabilirsem S alırım. Fakat P'nin batarya olayı beni çok soğutuyor Pden. Yani S olmazsa U'ya dönebilirim. Bir de ben başlıkta yazmayı unutmuşum da bir de Go var ona ne dersiniz. Go mu U mu sizce.

U nun dahili hafızası ne kadar? Ayrıca en son hangi güncellemeyi alıyor? Bir de bu güncelleme olayını çok kafaya takmalı mıyım acaba. Güncellemeyle telefonda çok birşey değişir mi? Artı veya eksi yönde

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Dostm bence bu fiyatlara android alma alcaksan discovery moto g tarzı bişi al alamazsan lumialara bak derim kasmalardan dolayı kafayı yersin tecrübe konuşuyo :)

atakn42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence en iyisi xperia Z'ler kardesim.z1 i önerebilirim cok güzel telefon günlük hayatta sıkıntı çekmiyecegin bir telefon

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Lumia'ları hep direkt elemişimdir. Windows Phone'dan dolayı.

Lumia'ları hep direkt elemişimdir. Windows Phone'dan dolayı.

Bence bi düşün android alcaksan moto g nexus 4 xperia sp ve lg optimus g den aşağı alma :) moto g hepsiburada da 630 tl onu almaya çalış derim :)

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence bi düşün android alcaksan moto g nexus 4 xperia sp ve lg optimus g den aşağı alma :) moto g hepsiburada da 630 tl onu almaya çalış derim :)

400TL var bende. İkinci el Moto G bulabilsem alırdım da bulamadım. 400ü geçse de alırım yoksa.

400TL var bende. İkinci el Moto G bulabilsem alırdım da bulamadım. 400ü geçse de alırım yoksa.