Apple store hakkında bir soru

Bu konuyu okuyanlar

siclottt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5s silver 32 gb sipariş verdim fakat apple storede garantisiyle anlaşamamış galiba değiştirecek miymiş falan dendi? Yani iptal etsem teknosadan mı alsam yoksa apple store en iyisi mi? Apple store almak ne gibi + sağlar ? Doğru yerden mi aldım merak ediyorum

onurmx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hi.bir şekilde meraklanmana gerek yok bana göre en iyi yerden aldın.

siclottt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hi.bir şekilde meraklanmana gerek yok bana göre en iyi yerden aldın.

Kardeşim fark nedir mesela apple storeda ? Müşteri memnuniyeti daha fazla diyorlar doğru m ? Yani vatana,turkcele,teknosaya göre + ve - lerini kıyaslarmısın sana zahmet

onurmx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim fark nedir mesela apple storeda ? Müşteri memnuniyeti daha fazla diyorlar doğru m ? Yani vatana,turkcele,teknosaya göre + ve - lerini kıyaslarmısın sana zahmet
turkcell e teknosaya göre ne farkları var sıralayım:
1.mesela telefon da arıza çıktığında garantiyle hiç muhattap olmuyorsun apple ın direk yetkili servisini arızalı cihazı postalıyorsun o kadar.
2.Şimdi meyve mi bu diceksiniz ama aldığın cihaz daha yeni olacak yani beklememiş olacak şöyle açıklıyim teknosada ki ürün 30 gün beklediyse apple storedan aldığın ürün 6-7 gnlük olacak

ardabrke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple Store'den daha güvenli yer tanımıyorum. Garanti konusunda da çok iyiler. Teşekkürler apple.

Son mesajlar