Apk uygulamalar yuklenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
vZ75gO.png
Telefonum general mobile gm 5 plus bir kaç gün önce android n yukledim ve ondan sonra apk dosylarini yukledigimde uygulama yüklenmedi aynı adda başka bir uygulama var diyor ama yok nasıl duzeltirim

Ahmet_Özdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Güncelleme hatası olabilir kardeşim. Yeni güncellemeyi bekle.
Telefona güncelleme geldiğinde önce forumlarda sorun olup olmadığını araştırabilirsin bu sayede güncellemeyi sen denemiş olmazsın ;)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Tekrar indirip deneyin. Düzelir diye düşünüyorum.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
vZ75gO.png
Telefonum general mobile gm 5 plus bir kaç gün önce android n yukledim ve ondan sonra apk dosylarini yukledigimde uygulama yüklenmedi aynı adda başka bir uygulama var diyor ama yok nasıl duzeltirim
Telefonunda Gangster 4 yüklüyse, önce onu silip sonra kurman gerekiyor. Her uyguluma apk üzerinden güncellemeyi desteklemez.

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
cihazında aynı ada sahip uygulama zaten yüklü. şuanda yüklü olanı silip bunu kurman lazım.

Reaksiyon puanı
0
Yüklü değil ama yine bu hatayı veriyor bide sadece bu uygulamada değil bu hata

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Her şeye de format.. Ne alakası var şunun formatla.. Bilmesek yutturacaksınız..

efecanarat141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşın dediği doğru olabilir format atmalısın ama şöyle ya tam full format yada format atmadan önce bütün android,obb,data gibi dosyaları telefonunu bilgisayara bağlayıp sil sonra normal format at yada direk hard format yani full format at.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Ne alaka yani formatla format ne yapacağını bikmeyenlerin başvuru yoludur ve son çaredir hocam ben paket adını değiştirip vereyim bahsettiğiniz uygulama bu demi ??

efecanarat141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne alaka yani formatla format ne yapacağını bikmeyenlerin başvuru yoludur ve son çaredir hocam ben paket adını değiştirip vereyim bahsettiğiniz uygulama bu demi ??
Abi tek uygulamada olmuyor anladığım kadarıyla adını değiştir nere kadar.Altıüstü bi format wifisi yani sınırsız neti varsa maks 1 saatini alır.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Abi tek uygulamada olmuyor anladığım kadarıyla adını değiştir nere kadar.Altıüstü bi format wifisi yani sınırsız neti varsa maks 1 saatini alır.
Şifreler wifi gmail uygulamalar sırf bi oyunu indirmek 45 dk en az 4 saat ki ilk bir hafta telefonunun senin kullanımına adapte olması senin mzel ayatların falan derken baya uzun sürer eğer sorun tek bu apk daysa format gerekmez hallederiz ama tüm apkşardaysa belki sın çare düşünülür

Battle6930

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
aynı apkyı daha once indirmissin ondan oyle yapiyor