Android ne kadar güvenli?

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Android ne kadar güvenli?

Johns Hopkins Üniversitesi'nden Matthew Green'in yazmış olduğu blog yazısıyla, Android'in ne kadar güvenilir olduğunu gözler önüne serdi. Bakalım, Android ne kadar güvenli.

Android güvenliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Rotaile B.

Hercules Jr
Onursal Üye
Kardeş 6 yıl ne demek resmen dalga geçmiş, apple amcanın işidir bu çalışma :D

_FAUST_

Dekan
6'yı 5'i bilemem fakat güvenlik konusunda Apple'ı severim.Android'in bir çok kırılma yöntemi var İos'un bir defa tek bulundu dakikasında kapatıldı.Not:4s.;)

2012den beri kullanıyorum android hiç güvenli değil çalınmayan kredi kartı kalmadı babamı rehin aldılar ele geçirdikleri görüntüler ile şantaj yapıp para istediler veremeyince dövdüler kardeşimin kafasına sıkacaktı bir adam son anda bacağından vurdum adamı neyseki şikayet etmedi adam yoksa halim yamandı hala kullanıyorum hergün bir numara arıyor bıktım tükendim lanet olsun androide de çıktığı güne de.

Bloother

Rektör
2012den beri kullanıyorum android hiç güvenli değil çalınmayan kredi kartı kalmadı babamı rehin aldılar ele geçirdikleri görüntüler ile şantaj yapıp para istediler veremeyince dövdüler kardeşimin kafasına sıkacaktı bir adam son anda bacağından vurdum adamı neyseki şikayet etmedi adam yoksa halim yamandı hala kullanıyorum hergün bir numara arıyor bıktım tükendim lanet olsun androide de çıktığı güne de.
Benim eski telefonu da uzaktan ele geçirmişlerdi, telefon kalktı, yürüdü, gitti. Bunca yıllık dostluğumuz var. Nere gidiyorsun? diyemedim..

Rotaile B.

Hercules Jr
Onursal Üye
Benim eski telefonu da uzaktan ele geçirmişlerdi, telefon kalktı, yürüdü, gitti. Bunca yıllık dostluğumuz var. Nere gidiyorsun? diyemedim..
Dostlar benimki kontrölü kaybetmiş bana bıçak çekmeye başladı ne yapmam gerek sıfırlasam düzelir mi

stat counter