Android kullanıcısı IOS'a Geçmesi

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
S7 de bile kasıyordu hangi ara tarih oldu :D
7 aylık s7imi kastıramadm
Yeğenimin 1 senelik note 5ini kastıramadım.
Dayımın 2-3 saatlik 6si siriden kameraya girmeye çalıştığımda arka arkaya 4 defa dondu
Siz neyin kafası ?

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
7 aylık s7imi kastıramadm
Yeğenimin 1 senelik note 5ini kastıramadım.
Dayımın 2-3 saatlik 6si siriden kameraya girmeye çalıştığımda arka arkaya 4 defa dondu
Siz neyin kafası ?

Sen neyin kafası ?

Android ile iosu kıyaslıyor :D

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Arkadaşlar herkese merhaba ben android kullanıyorum çok sıkıldım artık ios'a geçmeye düşünüyorum 6s ya da 7 arasın da kaldım ilk ıphone'm olacak sizce hangisini almam lazım 6s 32 gb 7 32 gb olarak alacağım fikirleriniz değerlidir benim için.
kardeşim bütçen el veriyorsa tabiki 7 almanı tavsiye ederim fakat 6s alırsanda seni üzmeyecek bir cihaz. renkten dolayı bir önyargın var sanırım. sadece jet black rengi çizilmeye daha müsait. onun dışındaki renklerden istediğini alabilirsin.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
illa iOS kullanıcam diyorsan ip7 32 daha iyi.
6Sın kamerası gece çekimlerinde çok kötü ve OIS yok videolar titriyor.
7de geliştirmeler bu alan üzerine yapıldı daha çok
--- Gönderi Güncellendi ---

İos 10.2.1 SORUNLAR VE YORUMLAR BURAYA Savunduğun sistem pek de masum değil

Android bir süre sonra şişer donar kasar, halen daha da olan bir şey bu. Olur olmadık yerde hata verir kapanır çöker bir şey olur. iOS'ta bunlar çok nadirdir.

Burada senin gibi insanların iPhone'u kötülemesine alıştık artık. iOS açık ara en stabil işletim sistemidir. Bu kadar net. 5S'ten beri iPhone kullanıyorum. 6, 6s Plus, şu anda da 7 Plus kullanıyorum. Yaşadığım sorun sayısı 5'i geçmez. Kullanmasını bilmeyene her telefon bozuk zaten. Hadi kardeş başka kapıya.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Android bir süre sonra şişer donar kasar, halen daha da olan bir şey bu. Olur olmadık yerde hata verir kapanır çöker bir şey olur. iOS'ta bunlar çok nadirdir.

Burada senin gibi insanların iPhone'u kötülemesine alıştık artık. iOS açık ara en stabil işletim sistemidir. Bu kadar net. 5S'ten beri iPhone kullanıyorum. 6, 6s Plus, şu anda da 7 Plus kullanıyorum. Yaşadığım sorun sayısı 5'i geçmez. Kullanmasını bilmeyene her telefon bozuk zaten. Hadi kardeş başka kapıya.
Attığım linki okumaktan bile acizsin.
Bak sorun yaşayan insanlar var. Ben ne kadar fanatiksem siz benim iki katım fanatiksiniz.
iOS açık ara en stabil işletim sistemi değildir. 5S S4 kıyası yaparsan 5S tokatlar. S7 ip7 kıyası yaparsan iki dk dur orda.
Eskiye bağla kalmamak gerekiyor.
S7den mutsuz olan görmedim. Ama attığım linkte 6slerden 7den memnun olmayan çok adam var :)
Ben bugün Note 4ün halini biliyorum 6 plusun halinide bu forumda iOSun eski uçurum stabilite farkının hala olduğuna inandırabileceğin son insan benim

Son mesajlar