Anakart secimi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Matkapss

Üyecik
Arkadaşlar 3 anakart arasında kaldım.
1. MSI h61m-p23 b3
2. Gigabyte Ga-h61m-ds2
3. Asus p8h61-m lx3 plus
Hepsi aynı fiyatta ikinci el hangisini almalıyım. sizce?

met 35

Dekan
Hepsi aynı anakartlar. Hangisi görüntü olark hoşuna gittiyse ,onu al.Gigabytenin biosu dual,çift. Birini çökertirsen öteki devreye girer. Avantaj sayılabilir.

Matkapss

Üyecik
Hocam gigabyte USB 3.0 diğerleri 2.0 onun haricinde aralarında fark varmı? çok bilmediğim için size sordum.sabah alicagim,Birini ama hangisi en sağlamıdır bilemedim.

met 35

Dekan
Hocam gigabyte USB 3.0 diğerleri 2.0 onun haricinde aralarında fark varmı? çok bilmediğim için size sordum.sabah alicagim,Birini ama hangisi en sağlamıdır bilemedim.
Bak ona dikkat etmmemiştim. Evet bu da bi artı sayılabilir. Diğer özellikler aynı.Ses çipleri farklı ama zaten hepsi giriş seviyesi. Yani bu anakartlarda ,giriş seviyesi H61 çipsetli olduğu için, birbirini ezebilecek farklılıklara sahip değiller ve olmazlar.ÜçÜde performans olarak ,işini,aynı seviyede görür yani.OVERCLOCK da olmazlar.

Matkapss

Üyecik
Overlock hiçbirinde olmuyor yani dogrumudur. Hocam Gigabyte aklıma yatti. USB 3.0 olması,biosu çift olması filan siz olsanız hangisini alırdınız hocam?

met 35

Dekan
Evet hiçbirinde olmaz. Çipsetten kaynaklanan bi durum. Ben olsam giga yı alırdım.

Matkapss

Üyecik
Teşekkürler hocam.
Yarın bakayım hocam bu arada Asusun p8h61-m lx ve le seriside var onlar gigabyte göre iyi değildir degilmi?

stat counter