AMD Ödüllü Anket Sonucu (2)

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar,

Burada paylaştığımız ve AMD Türkiye ofisi tarafından sitemizde ikinci kez düzenlenen anketin sonucu belli oldu.

Kazanan ve yedek arkadaşlarımız şöyle;

Kazanan: ZorhaK

1. Yedek: ExCeLLeNT

2. Yedek: MirAge42

Kazanan arkadaşlarımıza özel mesaj ve e-posta göndereceğiz. 3 iş günü içerisinde yanıt gelmezse, sonraki yedek talihli arkadaşımızla temas kuracağız.

İlgi gösteren ve yanıtlarını paylaşan herkese çok teşekkür ederiz. Bir sonraki ödüllü ankette görüşmek üzere.

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
güle güle kullan zorhak,excellentda ucundan kaçırmış:D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Hayırlı uğurlu olsun ZorhaK :happy:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Tamamen rassal sayılarla yapılıyor arkadaşlar seçimler.

İlk defa giriş yapan birisi de kazanabileceği gibi (çok kez oldu) uzun zamandır forumda olan birisi de kazanabiliyor.

Bu arada ben de şaşırdım bu kadar eleştiri yazan birisine ödül çıkmasına :) tabii ki eleştiriler her zaman olacak.

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz.

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hayırlı uğurlu olsun. :) Güle Güle Kullan.

OnurAbi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tüh bea yine çıkmadı :D Güle güle kullan ZorhaK

Reaksiyon puanı
188
kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. zaten çıkmasını beklemiyodum bu zamana kadar hiç bir çekilişten hiçbirşey kazanamadım :D

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Tamamen rassal sayılarla yapılıyor arkadaşlar seçimler.

İlk defa giriş yapan birisi de kazanabileceği gibi (çok kez oldu) uzun zamandır forumda olan birisi de kazanabiliyor.

Bu arada ben de şaşırdım bu kadar eleştiri yazan birisine ödül çıkmasına :) tabii ki eleştiriler her zaman olacak.

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz.

Rassal derken, bilgisayar ile mi seçim yapıyorsunuz?? eğer öyleyse programın adı nedir ?? yoksa üye numaralarını bi kağıda yazıp gözünüzü kapatıp mı seçiyorsunuz??

Ayrıca, kazanan arkadaşa veya yedek olanlara hayırlı olsun =) güle güle kullansınlar..Sonuçta 2-3 mesajı olan birisinin kazanmamış olması da umut verici..Yabancıya gitmedi en azından..

Ama, bu kadar raslantı da insanı şüphelendirmiyo değil..

extra_terrestre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
evet evet bende suphelendim SDN yoneticileri Zorhak'tan ve elestirilerinden korkuyor yok yok Zorhak' a yaranmak için ona verdiler hay Allahim ya :D

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ZorhaK çok eleştiriyordu talihli, excellent ihtiyacı vardı yedek.
insanın aklına gelmiyor dehil haklısın :chris:

evet. en azından biraz daha şeffaf olunmalı. sonuçta raslantı da olsa (ki %90 öyledir) en azından nasıl seçtiklerini, eğer bilgisayar aracılığıyla ise hangi programları kullandıklarını bizlerle paylaşmaları gerekir diye düşünüyorum..Yok bi torbaya nickleri yazdım, attım birine seçtirdim türündense, kimin torbadan çektiği de önemli =)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Arkadaşlar, Excel tablosundan seçimi yaptırıyoruz. Kimseye yaranmak gibi bir işimiz olamaz. Lütfen gölgelemeyelim organizasyonu.

uyku21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çekiliş sistemi değişmediği sürece YoungClever,PlainLogic gibi düşünenlerin yanı sıra extra_terrestre gibi düşünenlerde olacaktır iki düşüncede doğru olabilir.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
evet. en azından biraz daha şeffaf olunmalı. sonuçta raslantı da olsa (ki %90 öyledir) en azından nasıl seçtiklerini, eğer bilgisayar aracılığıyla ise hangi programları kullandıklarını bizlerle paylaşmaları gerekir diye düşünüyorum..Yok bi torbaya nickleri yazdım, attım birine seçtirdim türündense, kimin torbadan çektiği de önemli =)
sana çıkmadı sürece önemli tabi :1eye:

çekiliş noter huzurunda yapılacak değil herhalde arkadaşlar

SiyahBuzul

Doçent
Reaksiyon puanı
7
vay be tanıdık bir yüze çıkması etkileyici :D
kendimi iyi hissettim, demek bana da çıkabilermiş, katılsaymışım tabi tüh beaa:sleep:

:clap:Zorhak güle güle kullan abi

Ayrıca excel tablosunu duyunca iice mutlu oldum :)
Random falan mı yaptırıonuz ordan :D

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar, Excel tablosundan seçimi yaptırıyoruz. Kimseye yaranmak gibi bir işimiz olamaz. Lütfen gölgelemeyelim organizasyonu.

ShiftDelete.Net sitesini uzun süredir takip eden biri olarak zaten kimseye yaranmak gibi bir olay olmayacağını biliyorum.. Ayrıca bunun en önemli örneği, çekiliş kurallarındaki "bir yakınınız sdn de çalışıorsa ödül alamazsınız" ibaresi ki çok önemli bir şey..

Ayrıca çekiliş yönteminizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.. Akla gelen soruların sorulması, Organizasyonu gölgelemek değil aksine daha da saydamlaştırmak ve güvenilirleştirmektir..
_______
edit: şimdi gördüm..

sana çıkmadı sürece önemli tabi :1eye:

çekiliş noter huzurunda yapılacak değil herhalde arkadaşlar

Sorun bana çıkıp çıkmaması değil. Asıl sorun raslantının kafa karıştırması...
Zaten ihtiyacım da yok, Phenom II x4 940 kullanıyorum.. İhtiyacı olabilecek birine çıkması (bkz:excellent) sevindirici..

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Böyle bişey olacağı düşük bir ihtimal ama genede insanın aklına geliyor bunu paylaşmamızın çekilişi gölgelendirmek gibi bir amacı yok zaten çekiliş yöntemini paylaştığınız için teşekürler
ZorhaK tekrar tebrikler güzel günlerde kullan (yağmur yağarken bilgisayarı açma) :D:D

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun zorhak abi güle güle kullan

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Adam açıklanmıyo diye diye kendine çıkarttı

hyrlı olsun

Zorhak dan ses seda yok Yoksa excellent tarafından bi suikast girişimi Mİ :D?
.
.

SiyahBuzul

Doçent
Reaksiyon puanı
7
hakkaten ha bi yedek, asil ve diğer yedeği öldürse ona kalır işlemci;
aman ne mantıklı:cowboy:

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
tüh yaw bana gene çıkmadı :D neyse bidahaki sefere SDNde yarışma bitmiyo ödül bitmiyo
İNŞALLAH alırız bişeyler SDN den
Şu fani dünyadan göçüp gitmeden :D:D:D:D

zorhak abi hayırlı solsun diyelim güle güle kullan