AMD Ekran Kartı Bilgisayarı Dondurdu

Bu konuyu okuyanlar

Kaan007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AMD ekran kartımın driverını güncellerken son kısımda bilgisayar dondu ne yaparsam yapayım tepki yoktu bende güvenli moddan ekran kartını devre dışı bıraktım anca o zaman düzeldi bilgisayar sonra 'display driver uninstaller' kullanarak sildim en güncel driverı kurdum bu sefer yine öyle oldu bilgisayar kitlendi ekran kartını devreye soktuğum an bilgisayar kitleniyor yardımlarınızı bekliyorum.
İşlemci: i7 3612QM
Ram: 8GB
Ekran Kartı: AMD HD 7700M İNTEL HD 4000
İşletim sistemi: Windows 10 64 bit

asdasdasd.JPG
asdasdasdasda.JPG
Ekran Alıntısı.JPG
sad.JPG

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Sürücüyü nereden indirip kuruyorsun?

Kaan007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baya eski bir sürücü idi bende onu güncellemek istedim önce display driver uninstaller ile sildim sonra kurdum baktım pc dondu bende yeniden sildim yeniden yükledim bozuldu anlıyacağın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nasıl çözebilirim bir fikrin var mı ?Ayrıca aklıma şimdi geldi CS:GO oynamak için sürücüyü silip baştan kurmam gerekiyordu STEAM SUPPORT ile konuştuğumda öyle yapmamı dediler bende yaptım bozuldu.

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Görüntü bağdaştırıcılarından AMD kartının olduğu sürücüye sağ tıklayıp özellikler -> ayrıntılar -> özellik kısmından -> donanım kimlikleri kısmına gel ve orada ilk satırdaki yazıya sağ tıklayıp kopyala. Daha sonra bunu Google da arat ve Windows sürümüne uygun olanı indirip kurmayı dene. Birde aynı yolla şu bilinmeyen aygıt yazan sürücüleri de güncelleyebilirsin.

Kaan007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görüntü bağdaştırıcılarından AMD kartının olduğu sürücüye sağ tıklayıp özellikler -> ayrıntılar -> özellik kısmından -> donanım kimlikleri kısmına gel ve orada ilk satırdaki yazıya sağ tıklayıp kopyala. Daha sonra bunu Google da arat ve Windows sürümüne uygun olanı indirip kurmayı dene. Birde aynı yolla şu bilinmeyen aygıt yazan sürücüleri de güncelleyebilirsin.
PCI\VEN_1002&DEV_682F&SUBSYS_05721028&REV_00 Ben araştırdım bulamadım sana zahmet olmazsa bir de sen baka bilir misin?

PCI\VEN_1002&DEV_682F&SUBSYS_05721028&REV_00 Ben araştırdım bulamadım sana zahmet olmazsa bir de sen baka bilir misin? Lütfen yardım et.

Son düzenleme:

Kaan007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim ama indirmiyor başka link var mı ?

Sorunu çözdüm ilk önce İNTEL sonra AMD driverlerını sildim yeninde kurdum düzeldi ama aklımda bir soru var masa üstünde mouse sağ tıklağımıda sadece İNTEL ekran kartı ayarları var neden AMD nin ki yok

Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Denedim ama indirmiyor başka link var mı ?

Sorunu çözdüm ilk önce İNTEL sonra AMD driverlerını sildim yeninde kurdum düzeldi ama aklımda bir soru var masa üstünde mouse sağ tıklağımıda sadece İNTEL ekran kartı ayarları var neden AMD nin ki yok
Radeon Software olarak gözükmesi lazım.