Alınıcak Akıllı Telefonlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kleeia

Üyecik
Evet arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve android telefon almayı düşünüyorum bir cok telefon inceledim ve aralarında kaldım hangisini alsam diye birde shiftdelete.net e sorayım dedim :).Telefonlara bakınca az cok fiyat aralıgını anlarsınız ztn benim için önemli olanlar işlemcisi ram i dokunmatigi internet hızı flash falan ztn başka bişey kalmadı :) sizlerinde bu telefonlar harici önerilerinizi bekliyorum eksi ve artılarıyla.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Gio

Huawei İdios X5

Turkcell T20

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
bu saydıkların arasında galaxy ace ama sakın t20 alma pişman olursun.

Sadr-azam

Üyecik
Özellikleri aşağı yukarı aynı telefonların.2 tanesi Huawei 2 tanesi Samsung. Ben olsam ekran çözünürlüğü en iyisi olan X5 tercih ederdim. :)

baloglurecep

Üyecik
Ben haziran başında Galaksi Ace aldım. Genel anlamda memnunum. 24 saat açık 2 gün şarjı gitmekte. internet hızı kullandığın operatörün desteğine göre değişmekte. wifisi fena değil. flaşıyla güzel resimler çekebilirsin. ben tek eksiğinin biraz yavaş olması olarak görüyorum. Ancak kullanılan tüm androidler aynı durumda nerdeyse. dokunmatiği çok güzel. telefon konuşmalarını cevaplamak ve bitirmek için keşke fiziksel tuş kullanılsaydı demekten kendimi alamıyorum.

Held

Üyecik
Bir koyu Iphone taraftari olarak, ilk once 3GS kullandim, pil degisimi sorunu nedeniyle sattim, simdi Samsung Galaxy S Plus 8gb kullaniyorum. Multimedia ve oyun agirlikli olunca pil omru 2 gune kadar iniyor. Ama en azindan yeni pile 15€ tutacak. Iphonedaki gibi 85€ olmayacak. Android'in de kullanisli bir OS oldugunu gormus oldum. Tavsiye ederim ve ekrani Super Amoled... Yurtdisi fiyati 286€ aldim.
baloglurecep arkadasima katiliyorum. Belki bidahaki sefere SonyErricson olabilir...kapatma tusu fiziksel daha kullanisli kesinlikle...

mr_rain

Guru
Çözünürlük, flash, hafıza ve donanım olarak X5 tabii ki...

blackmamba07

Profesör
her zaman söylerim ace fiyatını kesinlikle hak etmiyor. gio'dan biraz büyük ekranı ve biraz yüksek kamerası haricinde giç bir artısı yok ama arada 200-250 lira gibi bir fiyat farkı var bence bu farka hiç gerek yok. listede alınabilecek en iyi smartphone huawei ideos x5. listeye eklenilebilecek model olarak optimus one, live with walkman ve fiyatı biraz arttırabilirsen neo v tavsiye edilebilir.

vladislav

Profesör
listedeki en performanslı cihaz X5'tir.. Ace almak gibi bi hata yapma sakın pişman olursun.

angel75

Dekan
Onursal Üye
telefon aldınmı bilmiyorum ama almadıysan bende x5'i öneririm..

grove_Beat22

Üyecik
galaxy gio nun ekranina hafifce bastirin renklerin karistigini göreceksiniz...ace e göre ekran kalitesi o kadarda iyi degil.bilgilerinize...

--- Mesaj Güncellendi ---

ve telefon alicaksanizda Sony Ericsson Neo V tavsiye ederim...800- 850 tl civari fiyati...

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Arkadaşım telefonunu aldın mı ? Yoksa Hergün farklı öneriler sunacağız :)

stat counter