Aliexpress ilk alışveriş

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar aliexpressten ilk defa alışveriş yapcam . Bir kaç şey alcam ancak bunlar benim adresimi tam olarak bulabilirler mi şüphe ediyorum ? Mahalle sokak yazdım sadece . Yani bu kargolar başka bir kurum tarzı bir yere bırakılabilir mi ? Yoksa adresimi bulabilirler mi ? Ona göre bir kaç şey sipariş etcem.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Türkiyeye getirip PTT ye bırakıyorlar PTT senin adrese getiriyor. Endişe etmene gerek yok. Türkiyeden bir sürü müşterisi var.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Türkiyeye getirip PTT ye bırakıyorlar PTT senin adrese getiriyor. Endişe etmene gerek yok. Türkiyeden bir sürü müşterisi var.
O zaman veriyorum , V10 'a arka kapak ve kamera lensi alcam çizildi etrafı hep değiştiriliyormuş kolayca , telefonu yenileyeyim :)

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
O zaman veriyorum , V10 'a arka kapak ve kamera lensi alcam çizildi etrafı hep değiştiriliyormuş kolayca , telefonu yenileyeyim :)
Ben de almadan önce çindeki adam bizim evi nasıl bulacak? Evde yoksak nereye bırakacak gibi düşünceler vardı. Şuan sorularım yok. Ben de telefon kabı almayı düşünüyorum :)

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
adresi ingilizce karakterlerle yaz yoksa yanlış basım vs. olabilir makineden

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
adresi ingilizce karakterlerle yaz yoksa yanlış basım vs. olabilir makineden
Zaten Türkçe yazamadım ki durmadan uyardı :) :) Valla bir sürü sipariş verdim hem V10'a hem S8'e eğer V10'u satmassam 3900 mAh bir batarya var onu araştırıp denicem bu siparişler gelsinde ilk .
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben de almadan önce çindeki adam bizim evi nasıl bulacak? Evde yoksak nereye bırakacak gibi düşünceler vardı. Şuan sorularım yok. Ben de telefon kabı almayı düşünüyorum :)
Bende o düşüncedeyim ya :) Onu bırak normalde nasıl bulacak derdim , en yakın PTT ye bırakıyorsa sıkıntı yok . Zaten bizim adres işleri biraz karışık .

Emirhan Canbaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sesli harf yazamadığımızdan dolayı adresin yanlışlığı sorunu olmaz değilmi

Emirhan Canbaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet yazdım umarım doğru gelir ilk defa aliexpresden birşey aldım
teşekürler

Son mesajlar