Soru Instagram e-ticaret hakkınca sorum var?

Bu konuyu okuyanlar

ugurerginyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Geçen gün Instagram’dan elbise sipariş verdim kargolandı kargocu evime geldi evde olmadığım için şubeye gitti sonrasında elbise almaktan vazgeçtik ve teslim almayacaktım kapıda ödeme olduğu için sorun olacağını düşünmedim. Sonrasında bugün firma bana dönüş yaptı kargonuzu teslim almazsanız iade ücretini ödemek zorundasınız gibi bir mesaj attı iade ücretini 80 TL olduğunu söyledi bana sipariş verilirken böyle bir şey söylememişti firmalar iade koşullarını müşterileri anlatmalı aynı hepsi burada Trendyol’da olduğu gibi ben ısrarla paraya istediği için ona attım ama ama bunun onun hakkı olduğunu düşünmüyorum bu konu hakkında detaylı bilgi verebilecek biri var mi? Ve fatura siparişin önce mi kesiliyor sonra mi kesiliyor bilmiyorum ama faturamı da teslim etmedi ısrarla fatura istediğimde görüldü atıp çıkıyor cevap bile vermiyor konuyu başka yere çevirmeye çalışıyor daha önce hepsi burada Trendyol siparişlerimde aynı şekil Instagram siparişlerimde faturayı sipariş verdikten sonra bana mail olarak veya link olarak atıyorlardı ilk defa böyle bir şey başıma geldi yardımcı olursanız sevinirim ona göre hakkımı arayacağım. 80 TL de değilim ama bana gösterilen tavır gerçekten hiç hoşuma gitmedi.

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar