Afiş Yarışması İçin Yaptığım Tasarım Yorumlarınız Önemli

Nasıl Buldunuz

• İyi

Kullanılan: 3 60.0%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • İdare Eder

Kullanılan: 2 40.0%
  • Yeniden yapmalısın

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Gokturk Grafık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
GyWV16.jpg

Yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim herkese.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
GyWV16.jpg

Yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim herkese.
Kirmizi ton ustune kirmizi yazilar
Normal ustteki yazilar acik mavi ustunr kirmizi kontrast yapmalisin zor bi afis olmus yazilar ve renkler dengeli olmali cok karmasik gozukuyor afiste temel anlatmak istediklerinin tamami net vurgulanmali

Gokturk Grafık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Kirmizi ton ustune kirmizi yazilar
Normal ustteki yazilar acik mavi ustunr kirmizi kontrast yapmalisin zor bi afis olmus yazilar ve renkler dengeli olmali cok karmasik gozukuyor afiste temel anlatmak istediklerinin tamami net vurgulanmali
Anladım dediklerinizi uygulayıp size yollayayım birdaha görüşlerinizi almak isterim :)

şafak3460

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bende bi yarışma için logo hazırlıyorum adobe illustratorun deneme sürümünde yapacağım logoyu kullanabilirmiyim yani kullandığım zaman
adobeye ücret ödemem gerekirmi kısacası bu programın deneme sürümünde yada tam versiyonunda yaptığım ürünü kullanmamda belirttiğim gibi bi sıkıntı olurmu bilgilendirirseniz sevinirim--

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
beyler bende bi yarışma için logo hazırlıyorum adobe illustratorun deneme sürümünde yapacağım logoyu kullanabilirmiyim yani kullandığım zaman
adobeye ücret ödemem gerekirmi kısacası bu programın deneme sürümünde yada tam versiyonunda yaptığım ürünü kullanmamda belirttiğim gibi bi sıkıntı olurmu bilgilendirirseniz sevinirim--
Olmaz kullanabilirsin

Ebuhasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Neredeyse unutulmuş bir zafer kut'ül amare, bu afiş çok güzel olmuş, tarihi hatırlatıyor, hafıza'yı canlandırıyor.