Soru Clash Of Clans Altın Bilet Almaya Değer Mi?

Bu konuyu okuyanlar

CrazyEmre27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese selam öncelikle. Benim Clash of Clans'ta belediye binası 12 köyüm var. Ben bu hesabıma gelecek sezon için 85 TL verip altın bilet almak istiyorum. Sizce değer mi? Altın biletin getirileri fazla mı? Oyuna çok etki ediyor mu? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,748
Yani clash of clans zaten pek oynanmıyor şuan. İleride de hiç oynanmaz hale gelir. Bence değmez. Gidin 85TL'ye güzel bir oyun alın.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Yani clash of clans zaten pek oynanmıyor şuan. İleride de hiç oynanmaz hale gelir. Bence değmez. Gidin 85TL'ye güzel bir oyun alın.
Bende hiç oynanmıyor herhalde diyiyordum ama durum öyle değilmiş. App Store'da Clash Of Clans ve Clash Royale hala en çok oynanılan oyunlar olarak başı çekiyor. Üretici firma destek ve güncelleştirmeleri çekmediği sürece bu durum devam eder.

Arkadaşlar herkese selam öncelikle. Benim Clash of Clans'ta belediye binası 12 köyüm var. Ben bu hesabıma gelecek sezon için 85 TL verip altın bilet almak istiyorum. Sizce değer mi? Altın biletin getirileri fazla mı? Oyuna çok etki ediyor mu? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
5-6 sene önce oyuna giriş yaptığım için soru ile ilgili bilgim yok. İyi forumlar.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Minecraft al daha iyi.

Son mesajlar