Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
6,404
Puanları
113
Konum
Elazığ
Adriana Lima, Metin Hara ile beraber olmaya başlayınca çekemeyenlerin çok olduğu ülkemizde epey bir dedikodusu yapıldı. Bir Victoria's Secret meleğinin, bizim memleketten bir Türk yazarla birlikte mutlu olabileceğine ancak aylar sonra alışabildik... Bence birbirine fazlasıyla sahip çıkan bu güzel çiftin arasında, son günlerde bazı tatsızlıklar yaşanıyor gibi... Neler oluyor peki? Bu aşk nereye gider?Takipten çıkmak, fotoğrafları kaldırmak ayrılığın habercisi mi?

Sosyal medya hayatımıza girdi gireli, ilişki başlangıçlarını da, ayrılıkları da oradan duyurur olduk. Üstelik bu sadece ünlüleri kapsayan bir durumda da değil, artık hepimiz bunu böyle yapıyoruz...Kimine göre çocukluk, kimine göre de çok normal olan bu durum, belli ki Adriana Lima'nın da kafasına yatmış... Birkaç gün önce Metin Hara'yla olan fotoğraflarını sildi, yetmezmiş gibi bir de takipten çıkardı! Metin Hara "Ayrıldınız mı?" sorularına, "Hayır iki ay boyunca yanında olmak için Miami'ye gidiyorum" diye cevap verdi. Ama ben buradan bir şey söylemek istiyorum. Metincim ya sen çok safsın ya da kadını hakikaten delirttin! Kimse durduk yere Instagram'dan fotoğraf silip de takipten çıkartmaz ki...
Bir sorun olduğu belli

Hiçbir kadın pat diye fotoğrafları kaldırıp sevgilisini takipten çıkarmaz. Üstelik bu kadar göz önünde ve şöhretli bir kadınsa, kimsenin ağzına boşu boşuna laf vermez. Kaldı ki Adriana Lima, Metin Hara'nın onunla beraber olmaya başlayınca ne kadar linç edildiğinin de farkında...Kısacası ya kafası atmış ve sürünsün diye düşünüyor ya da gerçekten her şey bitti ama Metin Hara bunu kabullenemiyor. Ne olursa olsun; bana kalırsa bir kişi hala bu ilişkiye fazlasıyla tutunma çabasındaysa (bkz: Metin Hara) ben olsam hemen her şeyi silmezdim sanırım. Bir de adam haklı yani! Kaç erkek Adriana Lima ile ilişki yaşayabilecek kadar şanslı ki?
Zalimiz

Bütün bu karmaşa yetmezmiş gibi Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Loris Kairus, ayrılık haberlerinin üstüne Adriana Lima'yı takip edince ve Adriana da hemen geri dönüş yapınca olay alevlendi tabii. Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim; biz kesinlikle zalim bir halkız! Atılan başlıklara baksanıza: "Adriana kancayı taktı, boynuzlandı!" gibi şeyler yazılıyor.
Bi' dur bakalım ya, belki de küçücük bir tartışmayı biz büyütüyoruzdur? Günün sonunda Adriana Lima Victoria's Secret meleği olmanın yanında kadın yani! Loris Kairus'un da çapkın tavırları ortada zaten... Belki Adriana Lima'nın tek isteği Metin Hara'yı kıskandırmaktır ya da ne bileyim, normal bir 'geri takip'ten ibarettir bu...

Ortada büyük bir olay yoksa...


Yakın zamanda ailelerin tanıştığı, hatta evlilik söylentilerinin çıktığı bir ilişki var ortada. Neden diğer ünlülerin yaşadığı ilişkilere baktığımız gibi "Yok ya onlar barışır" diyemiyoruz da, hemen "Adriana kancayı taktı!" diyoruz?


Çünkü çekemiyoruz, hazmedemedik yani! Adriana Lima'nın Metin Hara'ya bakmasını kaldıramadık milletçe. Adriana Lima'yı bu kadar yüceltirken, Metin Hara'yı bu kadar gömmek yakışmadı bence. Neyse, durum şu: Metin Hara Miami'ye, modacı Özlem Süer'e hazırlattığı bir gelin tacıyla, sevgilisine evlilik teklif etmek için gidiyormuş!

Bu haber bir tık şüpheli gelmedi değil... Acaba Metin Hara bir şey yaptı da, böyle kuyruğu sıkışmış gibi koşa koşa evlilik teklifiyle gidiyor?

Çıkarsa, Adriana'nın paylaştığı story'nin altından bir şey çıkar


Adriana Lima'nın Metin Hara'yı takipten çıkardıktan sonra paylaştığı story çok anlamlıydı. “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!” manasına gelen ingilizce bir paylaşımda bulundu...


Adriana Lima, Metin Hara'yı yere göğe sığdıramayarak entelektüelliğine ve kalbine aşık olduğunu belirtmişti daha önce. Şimdi ne oldu peki? Bir kadına bu sözleri ne yazdırır? Açıkçası burası bir muamma... Aynı zamanda da çok iyi taktik! Böyle bir şey paylaşmak, fotoğrafları kaldırmak, bir de üstüne Loris Kairus'un isteğini kabul etmek... Metin Hara hemen harekete geçti tabii!..

Bekleyip görelim


Ne olur ne biter bilemeyeceğim ama Metin Hara reddedilerek ülkeye dönerse dalga konusu olur. "Evleniyoruz" açıklaması yapılırsa da "Adriana yengemiz oldu" başlığı atılır...

Bekleyip görmekten başka yapacağımız bir şey yok. Ama bence bu kadar üstüne gitmeyelim kimsenin. Ayrılsalar da ayrılmasalar da tutkulu bir ilişki yaşadılar sonuçta.

Ne diyeyim; heyecanla bekliyorum. Metin Hara geri dönüşü olmayan bir hata yapmadıysa şayet, "Sen bu işi halledersin!" diyorum.
Kaynak: Milliyet
 
Üst
stat counter