Yardım Adobe abonelik iptali nasıl yapılır?

Avadisahate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adobe Photoshop ücretsiz kampanyasından yararlandım ama şimdi kaydımı silemiyorum sürekli bildirim geliyor kartınızda para olmadığı için işlem gercekleşmedi diye ben iptal etmek istiyorum ama bir türlü başarılı olamadım bana yardımcı olabilir misiniz

Adobe Photoshop ücretsiz kampanyasından yararlandım ama şimdi kaydımı silemiyorum. Sürekli bir bildirim alıyorum, "Kartınızda para olmadığı için işlem gerçekleşmedi." diye. İptal etmek istiyorum ama bir türlü başarılı olamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,620
Adobe Photoshop ücretsiz kampanyasından yararlandım ama şimdi kaydımı silemiyorum sürekli bildirim geliyor kartınızda para olmadığı için işlem gercekleşmedi diye ben iptal etmek istiyorum ama bir türlü başarılı olamadım bana yardımcı olabilir misiniz
Müşteri hizmetlerine bağlanıp söylemen gerekiyor.

53'lük Genç

Profesör
Reaksiyon puanı
602
Buradan iptal ediliyor;
Ekran Resmi 2024-04-30 12.51.15.png

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,450
Ücretsiz olarak abonelik başlattığınız abonelik, yıllıksa müşteri hizmetlerine başvurmanız gerekiyor.

Avadisahate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte, bende bu çıkmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ücretsiz olarak abonelik başlattığınız abonelik, yıllıksa müşteri hizmetlerine başvurmanız gerekiyor.
Müşteri hizmetleri Türkiye'de yok, sadece Avrupa'da var.

Kanka vallahi oldu, çok teşekkür ederim.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,450
İşte bende bu çıkmıyor

Müşteri hizmetleri Türkiye de yok sadece Avrupa da var

Kanka valla oldu çok teşekkür ederim
İngilizce yazışarak derdinizi anlatabilirsiniz. Ben de yıllık aboneliğin ücretsiz deneme sürümüne katılmıştım. Daha sonra baktım ki yıllık tarifeyi hemen iptal edemiyormuşuz. İptal seçeneği yoktu. Aylık tarifeye geçirmelerini söyledikten sonra sorunumu çözebildim.

Avadisahate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İngilizce yazışarak derdinizi anlatabilirsiniz. Ben de yıllık aboneliğin ücretsiz deneme sürümüne katılmıştım. Daha sonra baktım ki yıllık tarifeyi hemen iptal edemiyormuşuz. İptal seçeneği yoktu. Aylık tarifeye geçirmelerini söyledikten sonra sorunumu çözebildim.
Numaralarını benimle paylaşır mısın?