A7 2016 Ekran Koruyucu?

Bu konuyu okuyanlar

rronall39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

A7 2016 modeli için ekranı tam olarak kapatan (kenarları boşluk kalmayacak şekilde) Kırılmaz Ekran Koruyucu film nereden bulabilirim? ve tam olarak kapatması için kaç mm genişlik/yükseklikte olması gerekmektedir?

Şuana kadar aldıklarımın hepsinde kenarlarda boşluk kalıyor. Yardımlarınızı beklemekteyim?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Merhaba,

A7 2016 modeli için ekranı tam olarak kapatan (kenarları boşluk kalmayacak şekilde) Kırılmaz Ekran Koruyucu film nereden bulabilirim? ve tam olarak kapatması için kaç mm genişlik/yükseklikte olması gerekmektedir?

Şuana kadar aldıklarımın hepsinde kenarlarda boşluk kalıyor. Yardımlarınızı beklemekteyim?

Hocam bildiğim kadarıyla ekranı tam kaplayan koruyucu cam yok A7 için. Belki çizilmeye karşı jelatin bulunabilir. İsterseniz DH forumundaki A7 (2016) konusuna da bir göz atın.

Kişisel olarak benim tavsiyem bir fayda edecekse de; ekran koruyucu yerine kenarları biraz yüksek bir kılıf almanız yeterli olur. Ben üç aydır kılıf harici bir koruma kullanmıyorum ekranda tek bir çizik yok (tabi kullanıma bağlı bir durum).

rronall39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam bildiğim kadarıyla ekranı tam kaplayan koruyucu cam yok A7 için. Belki çizilmeye karşı jelatin bulunabilir. İsterseniz DH forumundaki A7 (2016) konusuna da bir göz atın.

Kişisel olarak benim tavsiyem bir fayda edecekse de; ekran koruyucu yerine kenarları biraz yüksek bir kılıf almanız yeterli olur. Ben üç aydır kılıf harici bir koruma kullanmıyorum ekranda tek bir çizik yok (tabi kullanıma bağlı bir durum).

Telefonu gereksiz yere kaba gösteren aksesuarlardan kaçınıyorum hocam. Bende şeffaf silikon kılıf kullanıyorum. Ne kadar A7 ekranı çizelmelere karşı dayanıklı da olsa yinede temperli ekran koruyucu kullanmaya çalışıyorum. Çok şükür 1 yıldır hiç bir çizik yok telefonda. DH'ye de çok baktım, oradakilerde aynı konudan muzdarip.

Görüşlerin için teşekkür ederim.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Buff ekran koruyucusu bulabilirseni çok iyi olur. Spigen yada Verus kılıf alabılırsınız. Veya dediğim markaların ekran koruyucuları