4K kamera ya sahip en uygun telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

adakemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Benim için cep telefonunda en önemli özellik kamerası ile fotoğraf çekmek olduğunu düşünerek, 4K kalitesinde video çeken bir kamera fotoğrafı da iyi çekecektir düşüncesi ile bu konuyu açmak istedim.
Bütçe önemli olduğu bu zaman da 4K ya sahip en uygun telefon tavsiyeniz ne olur?

M

Murat Burç

SDN Okuru
4k video çeken iyi fotoğraf çeker diye bir şey yok bütçen ne kadar ?
Gündüz mü gece mı fotoğraf çekeceksin. Video ne kadar önemli

adakemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4k video çeken iyi fotoğraf çeker diye bir şey yok bütçen ne kadar ?
Gündüz mü gece mı fotoğraf çekeceksin. Video ne kadar önemli
Video çok ta önemli değil aslında, video dan çok daha fazla fotoğraf çekiyorum. Bütçeye gelince, asıl fotoğraf çekmek için profesyonel fotoğraf makinası alacağım için cep telefonuna 2000 TL üzerine çıkmak istemiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
2200e Xperia Xz bakabilirsiniz hepsi buradadan gündüz muazzam sonuçlara imza atar ama geceleri gündüz performansı kadar iyi değil

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Benim için cep telefonunda en önemli özellik kamerası ile fotoğraf çekmek olduğunu düşünerek, 4K kalitesinde video çeken bir kamera fotoğrafı da iyi çekecektir düşüncesi ile bu konuyu açmak istedim.
Bütçe önemli olduğu bu zaman da 4K ya sahip en uygun telefon tavsiyeniz ne olur?

Merhaba,

4k video cekimine cok takilmayin. Hersey guzel olsa bile uzun uzun cekim yapma mumkunati olmuyor. Gerek depolama sorunu, gerek cok uzun sureli cekimlerde cpu termal sorunu gibi seyler ortaya cikiyor. Boyle kisa kisa videolarda sorun olmaz da cok boyle saatlik videolarda pek daha o kadaf olmadi cihazlar. Onun yerine 1080p 60fps tavsiye ederim. Bak bu guzel oluyor. Hemde acabilecek kaynak sorunu yasamazsin bu cozunurlukte.

2000 lira bandinda suan sony xperia xz ve lg g5 var. G5'in ekraninda ghost screen cok oluyormus. Bilgin olsun. Sony xperia xz daha sorunsuz suan. Birde esnafa bak sahibinden den. Boyle gidip elden alabilecegin. Mesela bu tarz yerlerde xz 2000 tl, arada indirim oluyor samsung s7'nin 2150 liraya dustugunu gordum 10 gun once. Bu aralar cihaz alcak olsam kesin gider alirdim 2150'ye s7'yi.

adakemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

4k video cekimine cok takilmayin. Hersey guzel olsa bile uzun uzun cekim yapma mumkunati olmuyor. Gerek depolama sorunu, gerek cok uzun sureli cekimlerde cpu termal sorunu gibi seyler ortaya cikiyor. Boyle kisa kisa videolarda sorun olmaz da cok boyle saatlik videolarda pek daha o kadaf olmadi cihazlar. Onun yerine 1080p 60fps tavsiye ederim. Bak bu guzel oluyor. Hemde acabilecek kaynak sorunu yasamazsin bu cozunurlukte.

2000 lira bandinda suan sony xperia xz ve lg g5 var. G5'in ekraninda ghost screen cok oluyormus. Bilgin olsun. Sony xperia xz daha sorunsuz suan. Birde esnafa bak sahibinden den. Boyle gidip elden alabilecegin. Mesela bu tarz yerlerde xz 2000 tl, arada indirim oluyor samsung s7'nin 2150 liraya dustugunu gordum 10 gun once. Bu aralar cihaz alcak olsam kesin gider alirdim 2150'ye s7'yi.
2150 TL ye S7 ben hiç görmedim, o rakama yakın rakamlar oluyor ama teşhir ürünü yada yenilenmiş cihazlar oluyor.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
2150 TL ye S7 ben hiç görmedim, o rakama yakın rakamlar oluyor ama teşhir ürünü yada yenilenmiş cihazlar oluyor.

Cok istisnayi durumlarda oluyor. S7'nin hala piyasasi yuksek. Bu dedigim zaten birkac esnafta oldu bir sureligine oldu. Surekli degil yani. Yoksa suan 2150 liraya sadece ikinci eli var s7'nin. Hani ben denk geldim hani aklinizda olsun.

adakemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok istisnayi durumlarda oluyor. S7'nin hala piyasasi yuksek. Bu dedigim zaten birkac esnafta oldu bir sureligine oldu. Surekli degil yani. Yoksa suan 2150 liraya sadece ikinci eli var s7'nin. Hani ben denk geldim hani aklinizda olsun.
teşekkürler

adakemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4k telefon almak yerine uygun rakama xiaomi mi5s aldım. 4k ve fotoğraf hevesimi profesyonel kamera ile çözeceğim. Herkese teşekkürler

Reaksiyon puanı
16,118
o 4K çekiyor ki:
Video

• Video Çözünürlüğü
    • 4K
  • Kare Hızı
    • 30 fps
Xiaomi Mi 5S Fiyatı ve Özellikleri GittiGidiyor’da!
278904131_tn50_R_399093_0.jpg

adakemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılanlara bakmayın çekmiyor
4,5 g var diyorlar ama 4g var