4 sene önce izlediğim filmi hatırlamıyorum yardımcı olusanız sevinirim

Bu konuyu okuyanlar

Gizli66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İzlediğim filmde bi tane ev var evin mutfağında birçok bal var niye bu kadar bal var felan diyolar işte evi felan geziyolar çocuk sayısını bilmiyorum bir anne ve bir baba var çocuklar bir tanesi duvara yanlışlıkla düşüyo ve duvar kırılıyo ve içinden bir tane mühürlü kitap çıkıyo içlerinden bir çocuk kitabı açtığında içindeki canavarlar dünyaya geliyo yani kitabın içinde mahsur kalan canavarlar
Mutfakta bal sinirlendiğinde büyüyen bir cüce var ve bal yediğinde siniri geçiyo birde şekil değiştiren goblin mi tam hatırlamıyorum bi canavar var bu canavarlar o kitabı ele geçirmeye çalışıyordu galiba canavarların zayıf noktası tuz veya tuza benzer bir madde evin etrafına çocuklar bu maddeyi boşluk kalmıyacak şekilde etrafına döküyo ve canavarlar içeri giremiyo bi şey oluyo ve canavarlar içeri giriyor ve evdeki babanın kılığına giryo sonra babası olmadığını anlıyolar ve bi şekilde öldürüyolar böyle patlıyo sonunda bitane adam tek boynuzlu atla bi yere gidiyo ve kitabı mühürlüyodu galiba bunu bulursanız sevinirim adını oyuncuları hiç bişeyi hatırlmıyorum

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bakmıştım ama hatırlayamıyorum