3D film indirdim ekran kartım 3D destekliyor

Bu konuyu okuyanlar

sabrosa23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
''ati mobility radeon HD 5730 '' tv de 3D HDMI kablosu ile tv ye bağlayıp 3D olarak izlemek istiyorum iki tanede 3D gözlük var olur mu direk hdmı kablosu ile yoksa bunun için özel program ya da sürücü lazım mı ? ayrıca harddisk ile direk bağlasam usb kablosu ile onda da olur mu ? teşekkürler :confused1:

yolcuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her iki ihtimalde de 3d seyredebilirsin.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
3d Hdmı kablosumu Öyle bişey dedin ama bende yok ama Kolay bi çözümünü buldum , Flash diske atıyorum 3d film Tv ye takınca izle :) Samsung tv'm All share play ile Çok rahat Kablolarla filan ugraşamam :D zaten kumandadan sardırma durdurma bütün işlemleri yapabiliyorum Dene tavsiye ederim ;)

sabrosa23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3d Hdmı kablosumu Öyle bişey dedin ama bende yok ama Kolay bi çözümünü buldum , Flash diske atıyorum 3d film Tv ye takınca izle :) Samsung tv'm All share play ile Çok rahat Kablolarla filan ugraşamam :D zaten kumandadan sardırma durdurma bütün işlemleri yapabiliyorum Dene tavsiye ederim ;)
yanlış anladın sanırım ben 3D hdmı kablodan bahsetmedim üstelik tv sony bnm demek istediğim hdmı kablosu ile 3d filmi tv ye bağlar isem (tabi tv 3D destekliyor ekran kartım gibi ) 3D izleyebilir miyim yani bi sorun oluşmaz mı ? yahut bu şartlar altında 3D izleyebilmem için herhangi bi yazılıma ihtiyaç var mı bunu merak ettim teşekkürler

Son mesajlar