3500 liraya kadar telefon tavsiyesi

Sizce hangi telefon

• 6s Plus 64 gb

Kullanılan: 10 55.6%
  • Lg G5

Kullanılan: 2 11.1%
  • Htc 10

Kullanılan: 4 22.2%
  • İphone 6 s

Kullanılan: 2 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    18

Bu konuyu okuyanlar

Gereksizİnsan11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben gelecek yaz tatilinin sonunda telefon almayı düşünüyorum. Limitim 3500.
Telefonla neler yapıcam:
1.Çok fazla oyun oynarım
2. Çok resim çekerim
3. Facebook twitter instagram kullanırım.
4.Oynadığım oyuar genelde ağır

Telefondan beklediklerim:
3-6 yıl arası kullanılsın
Güncelleme alsın
2 yılda kasmasın
Samsung olmasın
Android ios farketmez ama ios bana daha yakın gibi.
Ekran 4.5 üstü olsun
Bu arada android kullanıyorum samsung aldığıma çok pişmanım

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Iphone 6s64 gb veya ıphone 7 yi bekle sevmiyorsan ios htc 10 veya note 7 yi bekle derim

Ak3La'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kararını çoktan vermişsin kardeşim. 3-6 yıl kullanacam demişsin. bütün android telefonları ele bu yüzden güncellemede alsın demişsin. tekrar ele. geriye 2 seçenek kalıyor 6s mi 6s plus mı . ben büyük ekran sevmediğim için tercihimi 6s ten yana kullanırdım lakin , sen çok oyun oynarım fotoğraf video çekerim demişsin. eğer büyük ekran sorun olmayacaksa kesinlikle 6s plus öneririm seni asla üzmez. bataryası olsun performansı olsun iyi taşır seni. 6s kullanıyorum şuan . oyun konusunda bana yetmiyor çünkü şarjı çabuk bitiyor. o yüzden 6s plus almalısın

Gereksizİnsan11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kararını çoktan vermişsin kardeşim. 3-6 yıl kullanacam demişsin. bütün android telefonları ele bu yüzden güncellemede alsın demişsin. tekrar ele. geriye 2 seçenek kalıyor 6s mi 6s plus mı . ben büyük ekran sevmediğim için tercihimi 6s ten yana kullanırdım lakin , sen çok oyun oynarım fotoğraf video çekerim demişsin. eğer büyük ekran sorun olmayacaksa kesinlikle 6s plus öneririm seni asla üzmez. bataryası olsun performansı olsun iyi taşır seni. 6s kullanıyorum şuan . oyun konusunda bana yetmiyor çünkü şarjı çabuk bitiyor. o yüzden 6s plus almalısın
Haklısın aradığım telefon iphone'muş. Bilemiyorum tam ama 6s plus büyük gibime geldi. 6s beni karşılamazmı şarzı ne kadar gidiyor.
İphone 7 çıkarsa 6s ve plus ne kadar ucuzlar.

Fatih çelik 37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben olsam gözüm kapalı 6s plus alırdım çünkü bir telefona 3500 lira vereceksem 3 veya 4 yıldan fazla kullanmak isterim

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Uzun süre kullanmak açısından ve oyun oynuyorum demişsin bataryada önemli htc 10 veya 6s plus tercih etmelisin bu ikisi arasından istediğini al ikiside seni çok uzun süre idare edecektir

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhaba arkadaşlar. Ben gelecek yaz tatilinin sonunda telefon almayı düşünüyorum. Limitim 3500.
Telefonla neler yapıcam:
1.Çok fazla oyun oynarım
2. Çok resim çekerim

Güncelleme alsın
2 yılda kasmasın
Samsung olmasın
Ekran 4.5 üstü olsun
Yalnız İphone 6s plus 64 gb applestore fiyatı 4049 tl,İphone 6s 64 gb ise 3649 tl.Ayrıca plus modelinin bataryasının büyük olmasına kanıp almayın 2-3 yıl sonra normal 6s e göre çok performans kaybı yaşarsınız.

neymar_fato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
3500 liraya bi tavsiye istiyosun bizden
sana tavsiyem android vs ios gibi takıntın yoksa iphone 6s al derim

Gereksizİnsan11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalnız İphone 6s plus 64 gb applestore fiyatı 4049 tl,İphone 6s 64 gb ise 3649 tl.Ayrıca plus modelinin bataryasının büyük olmasına kanıp almayın 2-3 yıl sonra normal 6s e göre çok performans kaybı yaşarsınız.
Hocam hepsi burada'dan alıcam.
6s plus alırsam ithalatçı alıcam.
Peki neden 6s plus performans kaybediyo biraz açarmısınız?

Gereksizİnsan11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüksek ihtimalle iphone alıcam. Ama 6s mi 6s plusmu karar veremedim 6s plus alırsam ithalatçı alıcam.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Öneride açık bırakmamışsın. Direk iphone al yada 7 yi bekle. Tavsiyem lg g5. Yani ben g5 alacam :)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Nırmalde 6s plus derdim ama biraz bekle 7 kapıda artık 7plus alırsın az kaldı çıkmasına

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
İphone 7'yi bekle kardeşim 3500 civarı çıkacak. Piyasadaki alayını tokatlar.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Hocam hepsi burada'dan alıcam.
6s plus alırsam ithalatçı alıcam.
Peki neden 6s plus performans kaybediyo biraz açarmısınız?
6s ile plus modeli arasında 2 kat ekran çözünürlüğü farkı vardır.(6s hd plus modeli full hd ekrana sahiptir.)Buda telefona daha fazla yük binmesi demek lafın kısası.Şuan da apple yazılımı telefonlara optimize ettiği için fark etmezsiniz ama ilerde iphone 4s e ios 9 u verdiği gibi bir güncellemede iphone 6s akıcı çalışırken plus modeli hafif kasabilir.Şimdi bile iphone 6 plus modeline bakın bazı oyunlarda kastığını çok rahat görürsünüz ama iphone 6 akıcı çalıştırır.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Telefonla neler yapıcam:
1.Çok fazla oyun oynarım
2. Çok resim çekerim

Güncelleme alsın
2 yılda kasmasın
Samsung olmasın
Ekran 4.5 üstü olsun
iphone işini görecektir...

Gereksizİnsan11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6s ile plus modeli arasında 2 kat ekran çözünürlüğü farkı vardır.(6s hd plus modeli full hd ekrana sahiptir.)Buda telefona daha fazla yük binmesi demek lafın kısası.Şuan da apple yazılımı telefonlara optimize ettiği için fark etmezsiniz ama ilerde iphone 4s e ios 9 u verdiği gibi bir güncellemede iphone 6s akıcı çalışırken plus modeli hafif kasabilir.Şimdi bile iphone 6 plus modeline bakın bazı oyunlarda kastığını çok rahat görürsünüz ama iphone 6 akıcı çalıştırır.
Peki 6s günü çıkartırmı.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

Haklısın bu fark 3 sene sonra belli olur ama sırf batarya için bende 6splus aldım hakkını veriyor 7 alıcak olsam yine batarya için plus alırım

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Peki 6s günü çıkartırmı.
Çok zor bir ihtimal.Şöyle diyim ama eğer performanslı bir cihaz istiyorsanız ve uzun süre (4-5) yıl kullanmak istiyorsanız 6s alın.Eğer ben telefonu gönül rahatlığıyla tüm gün kullanmak istiyorum diyorsanız 6s plus ama plus modeli ilk 2 yıl dan sonra sorun çıkartabilir bunu demek istiyorum.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Haklısın bu fark 3 sene sonra belli olur ama sırf batarya için bende 6splus aldım hakkını veriyor 7 alıcak olsam yine batarya için plus alırım
Plus modelinin batarya ve kamera artısı var zaten.Uzun süre (4-5) yıl kullanacaklara tavsiye etmiyorum.

Son mesajlar