2019 LİMİTSİZ İNTERNET; Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına Yönelik İndirimli İnternet Tarifeleri Ve NORMAL TARİFE HESAPLAMA

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

PARAzitCELL

Profesör
Aşağıda
Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına Yönelik İndirimli İnternet Tarifeleri verilmiştir. Bu tarifeler mevcut tarifelerin %25 indirimli halidir. 2019 için baz aldığımızda normal tarife fiyatlarına basit bir hesapla şu şekilde olabilecektir:

Örneğin 21 tl indirimli ücret olan tarife için 3'e bölüyoruz ve indirimli fiyata ekliyoruz [ (21tl/3) + 21tl =28 tl ]

btk.png
btk0.png

etanyeri

Üyecik
Güzel düşünmüşsünüz, sanırım bu fiyatlar ve tarifeler sizin tahmininiz üzerine.
Yok eğer bu alıntılanmış bi paylaşımsa resmi olarak hangi i.s.s. bu tarfeleri uygulayacak kaynak verir misiniz. Ben anlayamadim.

PARAzitCELL

Profesör
Güzel düşünmüşsünüz, sanırım bu fiyatlar ve tarifeler sizin tahmininiz üzerine.
Yok eğer bu alıntılanmış bi paylaşımsa resmi olarak hangi i.s.s. bu tarfeleri uygulayacak kaynak verir misiniz. Ben anlayamadim.
Bu ücretler BTK 2018 Temmuz ayı kararında yazıyor, benim çalışmam değil, resmi bir karardır. Türk telekom soyguncusu buna uymak zorundadır diye de ibare var ayrıca yazıda, Btk'nın sitesinden bulup indirebilirsiniz.

DarKeN

Profesör
Ama bu engelli, gazi ve şehit yakınları için diyor. Diğer kullanıcılardan bahseden yok (bizlerden) :(

daimy2017

Üyecik
internet işi çok karışacak yeni dönemde. piyasa oturana kadar ya da biz yeni fiyatlara alışana kadar çok çekeceğiz.

etanyeri

Üyecik
Bu ücretler BTK 2018 Temmuz ayı kararında yazıyor, benim çalışmam değil, resmi bir karardır. Türk telekom soyguncusu buna uymak zorundadır diye de ibare var ayrıca yazıda, Btk'nın sitesinden bulup indirebilirsiniz.
Mesajı yeni okudum bir kahkaha aldı beni "soyguncu" ibaresi de yazıyor mu gerçekten 🤣

stat counter