2019 LİMİTSİZ İNTERNET; Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına Yönelik İndirimli İnternet Tarifeleri Ve NORMAL TARİFE HESAPLAMA

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Aşağıda
Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına Yönelik İndirimli İnternet Tarifeleri verilmiştir. Bu tarifeler mevcut tarifelerin %25 indirimli halidir. 2019 için baz aldığımızda normal tarife fiyatlarına basit bir hesapla şu şekilde olabilecektir:

Örneğin 21 tl indirimli ücret olan tarife için 3'e bölüyoruz ve indirimli fiyata ekliyoruz [ (21tl/3) + 21tl =28 tl ]

btk.png
btk0.png

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Güzel düşünmüşsünüz, sanırım bu fiyatlar ve tarifeler sizin tahmininiz üzerine.
Yok eğer bu alıntılanmış bi paylaşımsa resmi olarak hangi i.s.s. bu tarfeleri uygulayacak kaynak verir misiniz. Ben anlayamadim.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Güzel düşünmüşsünüz, sanırım bu fiyatlar ve tarifeler sizin tahmininiz üzerine.
Yok eğer bu alıntılanmış bi paylaşımsa resmi olarak hangi i.s.s. bu tarfeleri uygulayacak kaynak verir misiniz. Ben anlayamadim.
Bu ücretler BTK 2018 Temmuz ayı kararında yazıyor, benim çalışmam değil, resmi bir karardır. Türk telekom soyguncusu buna uymak zorundadır diye de ibare var ayrıca yazıda, Btk'nın sitesinden bulup indirebilirsiniz.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Ama bu engelli, gazi ve şehit yakınları için diyor. Diğer kullanıcılardan bahseden yok (bizlerden) :(

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ama bu engelli, gazi ve şehit yakınları için diyor. Diğer kullanıcılardan bahseden yok (bizlerden) :(
Bu ücretler normal tarifelerin ücretlerinden hesaplanarak (%25 indirim sağlanarak) indirim yapılan tarife veya paketlerdir.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Hepside bencilce zamlar.

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
internet işi çok karışacak yeni dönemde. piyasa oturana kadar ya da biz yeni fiyatlara alışana kadar çok çekeceğiz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bu paketi kullanan var mı ?
trukcellsınırsızzzz.png

...
turkcellsınırsızz.png

...

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Bu ücretler BTK 2018 Temmuz ayı kararında yazıyor, benim çalışmam değil, resmi bir karardır. Türk telekom soyguncusu buna uymak zorundadır diye de ibare var ayrıca yazıda, Btk'nın sitesinden bulup indirebilirsiniz.

Mesajı yeni okudum bir kahkaha aldı beni "soyguncu" ibaresi de yazıyor mu gerçekten ?