Bu konuyu okuyanlar

Mert-adem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten çok aşırı birşey yapmayacağım telefonda genelde sosyal medya kullanırım
--- Gönderi Güncellendi ---
Sanırım s7 edge alacağım teşekkürler.

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
valla ben buradaki tavsiyelerle aldım s7 hiç memnun değilim uzak durun bir sürü olumsuz yanı var

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bende daha önce s4 kullanıyordum ama bu son samsung alışım telefon ağır pili berbat ısınma sorunu var kulakta yüksek sesde cızırtı var ve daha başka şeyler

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Telefon cam ve metal ısınmayı eliniz daha fazla hissedebilir. Cpu z yükle bak bir öyle kaç derece
birde hızlı şarj olurkende ısınması normal. Pil hakkında ekran süresi ne aldınız
bende daha önce s4 kullanıyordum ama bu son samsung alışım telefon ağır pili berbat ısınma sorunu var kulakta yüksek sesde cızırtı var ve daha başka şeyler

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
şarj %100 dolu olup şarjdan çektikten sonra hemen %98 e düşüyor ve sonrada 2.3 saat sonra %94 lere iniyor hiç kurcalamıyorum bu arada telefonu ayrıca always on da kapalı

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
HTC 10 derim, hele ki müzik ve kulaklığa önem veriyorsan.
kamera konusunda da çok başarılı 5 aydır kullanıyorum, bi sıkıntısını görmedim.
--- Gönderi Güncellendi ---
HTC 10 derim, hele ki müzik ve kulaklığa önem veriyorsan.
kamera konusunda da çok başarılı 5 aydır kullanıyorum, bi sıkıntısını görmedim.

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
maksimum 4 saat gördüm ekran süresi şimdi servise verdim bakalım ne diyecekler muhtemelen bir şey yok diyip geri verecekler

bthn.erkrtl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba hayırlı akşamlar size bi maruzatım olacaktı sizce sony xperia XZ mi yoksa iphone 6 mı hangisini alıyım

Nc quattro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S7 edge veya iPhone 6s Samsung ve Apple dışında asla telefon almam.

AksakalGandalf20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geceleri fotoğraf ve video çekmeyi unutup hızlı şarj yokluğunu kabul edip 2.5 -3 saatte şarj olan bir bataryaya razı olup dar açılı geceleri rezalet bir ön kamerayı kabullenebilirsen belki:D Kalas gibi tasarımını ve ağırlığı gibi tarafları saymıyorum bile
bence o kadar kötü değil mesela benim arkadaşımda 6s var.Gece çekimleri fena değil tamam süper değil ama fena da değil ki 6s plus da kamera 1 tık daha iyi diye biliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
bence o kadar kötü değil mesela benim arkadaşımda 6s var.Gece çekimleri fena değil tamam süper değil ama fena da değil ki 6s plus da kamera 1 tık daha iyi diye biliyorum
Kamera sensörleri falan aynı sanırım OİSden dolayı birazcık iyileşme var ama imkanı yok kurtarmiyor .
O cihazların fiyatları belli o fiyata o kamera kabul edilemez . Ve emin ol yeni cihazların yanında bir hiç o ikili

AksakalGandalf20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben genel olarak bir telefon sorucam.
HTC DESIRE 10 PRO.
Onun yerine başka telefon önermeyin çünkü operatörden alıcam haliyle tek seçeneğim bu.
Sizce almalı mıyım?
Bir telefonda beklentilerim;
1-Kamera (desire 10 pro nun kamerası oldukça iyi gibi duruyor)
2-ekran
3-tasarım (telefonun tasarımına bayıldım)
4-performans(orta seviyeli hearthstone gibi oyunları kaldırabilmeli ve akıcı olmalı)
Almalı mıyım?
Telefon Türkiye de pek bilinmiyor o yüzden yorum yapmadan önce araştırmanızı öneririm.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
bende hastayım tasarımına ama kamerası iyi değil diyolar. birde şarj sorunu var tabi
Bence kamerası gayet iyi. Çok ince ve çok hafif bir telefon hatta USB Type C bağlantısı telefondan kalın. Ee böyle bir telefona çok yüksek kapasiteli bir pil koyamıyorsunuz. Mecburen ya motomod bataryayı alacaksın yada bir powerbank ama şu açıdan düşünmek lazım Moto Z 1 saatte tam şarj oluyor adaptörü eski usül tabi o bir dezavantaj.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Bence kamerası gayet iyi. Çok ince ve çok hafif bir telefon hatta USB Type C bağlantısı telefondan kalın. Ee böyle bir telefona çok yüksek kapasiteli bir pil koyamıyorsunuz. Mecburen ya motomod bataryayı alacaksın yada bir powerbank ama şu açıdan düşünmek lazım Moto Z 1 saatte tam şarj oluyor adaptörü eski usül tabi o bir dezavantaj.

diyorum ya harika telefon tasarım olarak. o çıkık kameraya bile hastayım

Habil000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba,
Benim bütçem 2600-2800 civarında. Öğrenci olduğumdan otobuste kulaklikla muzik dinlemek film izlemek en cok yaptigim iş. Netflix, spotify gibi premium uyeliklerim var. Sosyal medyayi pek kullanmiyorum. Kamerayi dogum gunlerinde pikniklerde falan kullanirim sadece . Bundan once samsung s6 modelini kullandim. Ithalatci garantiliydi ve anakart yandiktan sonra eski imei yi cihaza okutmak icin serviste root atmislar ve heyetten iade karari cikti. Lg bundan once hic kullanmadim ama lg g6 da kronik problemlerin olmadigi soyleniyor. Ithalatci garantili telefon almak istemiyorum. Ekranı guzel olsun, muzik film performansi iyi olsun yeter benim icin. Cok fazla oyun da oynamiyorum cihazla. Tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkurler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba,
Benim bütçem 2600-2800 civarında. Öğrenci olduğumdan otobuste kulaklikla muzik dinlemek film izlemek en cok yaptigim iş. Netflix, spotify gibi premium uyeliklerim var. Sosyal medyayi pek kullanmiyorum. Kamerayi dogum gunlerinde pikniklerde falan kullanirim sadece . Bundan once samsung s6 modelini kullandim. Ithalatci garantiliydi ve anakart yandiktan sonra eski imei yi cihaza okutmak icin serviste root atmislar ve heyetten iade karari cikti. Lg bundan once hic kullanmadim ama lg g6 da kronik problemlerin olmadigi soyleniyor. Ithalatci garantili telefon almak istemiyorum. Ekranı guzel olsun, muzik film performansi iyi olsun yeter benim icin. Cok fazla oyun da oynamiyorum cihazla. Tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkurler.
S6nın ses performansından memnunsanız S7 Edgeye bakın onun biraz üstünde derseniz ki memnun değildim S7 Edge sizi ne kadar memnun eder bilmiyorum.
Odak noktası ses ise HTC 10a bakın fakat onunda S7 Edge ile yarışabilecek bir ekranı bence yok.
LG V20 önerebilirim aslında ses performansı iyi ekrandan konuşmaya gerek yok LG ekranı. Bilir misiniz bilmem onun bi hediyeli kutusu vardı 360 camera 32 bit dac(LG V20nin dahili dacı çok iyi olduğu için o dac işe yaramıyor LG V20de satarsınız anca hediye edersiniz başka cihazda kuıllanırsınızı) birde Beo Play H3 kulaklık hediyeli bir kutusu vardı V20nin onu alabilirsiniz.

Habil000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S6nın ses performansından memnunsanız S7 Edgeye bakın onun biraz üstünde derseniz ki memnun değildim S7 Edge sizi ne kadar memnun eder bilmiyorum.
Odak noktası ses ise HTC 10a bakın fakat onunda S7 Edge ile yarışabilecek bir ekranı bence yok.
LG V20 önerebilirim aslında ses performansı iyi ekrandan konuşmaya gerek yok LG ekranı. Bilir misiniz bilmem onun bi hediyeli kutusu vardı 360 camera 32 bit dac(LG V20nin dahili dacı çok iyi olduğu için o dac işe yaramıyor LG V20de satarsınız anca hediye edersiniz başka cihazda kuıllanırsınızı) birde Beo Play H3 kulaklık hediyeli bir kutusu vardı V20nin onu alabilirsiniz.
V20 modelinde ghost screen/bootloop gibi problemlerle karsilasmis kullanicilar. Ekranı uzun sure acik tuttuğumdan ekran omru uzun ve saglikli olsun istiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
V20 modelinde ghost screen/bootloop gibi problemlerle karsilasmis kullanicilar. Ekranı uzun sure acik tuttuğumdan ekran omru uzun ve saglikli olsun istiyorum.
Bir sürü V20 kullanıcısının telefon hakkındaki görüşlerini okudum daha şikayet eden görmedimama güvenmiyorsanız anlarım. S7 Edgenin ses performansından memnunsanız S7 Edgeye bakın.
HTC 10a da bakabilirsiniz ses anlamında S7 Edgeden iyi ekran olarak kötü batarya olarak da S7 Edgeden kötü
Aklıma gelen Mate 9 var ama 5.9 inç ve FHD ekran ne çözünürlükte içerik tüketiyorsunuz bilemem 2K lazım olur mu size ? 5.9 İnç ekranda FHD kabul ederseniz bi bakın ekran kalitesine mağazada ses çıkışı hakkında ise bir bilgim yok yorum yapamam

Habil000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir sürü V20 kullanıcısının telefon hakkındaki görüşlerini okudum daha şikayet eden görmedimama güvenmiyorsanız anlarım. S7 Edgenin ses performansından memnunsanız S7 Edgeye bakın.
HTC 10a da bakabilirsiniz ses anlamında S7 Edgeden iyi ekran olarak kötü batarya olarak da S7 Edgeden kötü
Aklıma gelen Mate 9 var ama 5.9 inç ve FHD ekran ne çözünürlükte içerik tüketiyorsunuz bilemem 2K lazım olur mu size ? 5.9 İnç ekranda FHD kabul ederseniz bi bakın ekran kalitesine mağazada ses çıkışı hakkında ise bir bilgim yok yorum yapamam
Hocam yardımınız için çok teşekkür ederim. S7 edge alacağım yüksek ihtimal. Lg g6 hakkında bir bilginiz var mi? Zira v20 ile aynı fiyata düşmüş durumda tr lg garantilisi. Sadece zımbırtıları yok. Mate9 u stereo icin bile alabilirim. Ekranını deneyimleme firsatim olmadi ama full hd ve piksel yogunlugunun 300lu seviyede olmasi cezbediciligini kaybettirdi. S6 nin ses performansindan memnundum. Ama zirh gibi kiliflarla kullandigim icin pek tasarimsal farkindan faydalanamadim. S7 edge de de yuksek ihtimal oyle olacak. :(

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam yardımınız için çok teşekkür ederim. S7 edge alacağım yüksek ihtimal. Lg g6 hakkında bir bilginiz var mi? Zira v20 ile aynı fiyata düşmüş durumda tr lg garantilisi. Sadece zımbırtıları yok. Mate9 u stereo icin bile alabilirim. Ekranını deneyimleme firsatim olmadi ama full hd ve piksel yogunlugunun 300lu seviyede olmasi cezbediciligini kaybettirdi. S6 nin ses performansindan memnundum. Ama zirh gibi kiliflarla kullandigim icin pek tasarimsal farkindan faydalanamadim. S7 edge de de yuksek ihtimal oyle olacak. :(
Ben LG V20nin G6dan çok daha iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum. V20nin tüm dünyada 32 bit dacı var G6nın sadece asyada hatta sanırım sadece korede kablosuz şarj sadece amreikada var mesela birde arkadaki tekli ana kamera V20nin daha iyi benim karşılaştırmalardan gördüğüm. G6 almam şahsen V20 varken