1tb bandwidth ucuz hosting arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar;
Şu an iki sitem var ve ayda yaklaşık 1TB bandwidth harcıyor... Bunun için VPS hostinge 120 TL veriyorum vergiler ve Cpanel dahil... Ancak maddi sebeplerden ötürü bu parayı verebilecek durumum yok artık... 1TB bandwidth ve iki alan adı barındarabilcek bir hosting arıyorum ancak en fazla 50TL verebilrim vergiler ve cpanel dahil... ancak bulamadım... ayın 12'sine kadar zamanım var... Ya siteleri kapatacağım ya da uygun bir hosting bulacağım? Tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürer....

yms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O büyüklükteki trafiği 50 liraya bulmak çok çok zor. Tasarımda değişiklikler yaparak kullanımı düşürebilirsin. Baktın ki ay sonu gelmeyecek, bakım bahanesi ile bazı servislerini diğer aya kadar durdur. Bu şekilde zaman kazanırsın. Kalıcı çözüm için tasarım çalışması şart.

windturks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar;
Şu an iki sitem var ve ayda yaklaşık 1TB bandwidth harcıyor... Bunun için VPS hostinge 120 TL veriyorum vergiler ve Cpanel dahil... Ancak maddi sebeplerden ötürü bu parayı verebilecek durumum yok artık... 1TB bandwidth ve iki alan adı barındarabilcek bir hosting arıyorum ancak en fazla 50TL verebilrim vergiler ve cpanel dahil... ancak bulamadım... ayın 12'sine kadar zamanım var... Ya siteleri kapatacağım ya da uygun bir hosting bulacağım? Tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürer....

Merhaba hocam, barındırma olarak HostGator Firmasını tavsiye ederim. Ek olarak sitelerinizi kapatmayı düşünüyorsanız bunun yerine ben sitelerinizi devir almak isterim.

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Önemli olan bant genişliği değil, CPU kullanımı.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar;

Piyasada en iyisi su anda arvixe hosting dostum. Turkce sitesi ve Turkce teknik destek hatti var. En guzel tarafi da paypal odemesi yaptiktan sonra otomasyon sistemi tum hosting ayarlamalarini yapip hostingimi aktif etti. Hangi extension ve plug-in'e ihtiyacim varsa arvixe hemen kurulumunu yapti. Fiyati da uygun. Hizmet budur. Bir bak bakalim.