1500-2000 TL Arası Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

merttopal3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aradıgım özellikler şarjı iyi gitsin kamerası iyi olsun bide beni servisle cartla curtla uğraştırmasın sorun çıkarmasın.Yani ilk başta sony m5 ilgimi çekti ama bataryası az geldı ve bir sürü sorun çıkarmış bir telefon olarak biliniyor onu eledim.Z5 compact aradım hiç bi yerde yok seçenekler arasında hala, bugun sony magazasındakı adam onu daha zor bulursun dedı bılmıyom neden neyse bıde lg g4 bu sitede gördüm pek bilgim yok ama, bütçe 1500 falan işte 2 bini geçmesin baska telefon tavsiyeleriniz varsa ekleyebilirsiniz g4 hakkında bilgi verirsenizde çok işime yarar teseşşkürler

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
LG G4 ün bataryası kötü kamerası süper. Tabi her ne olursa olsun batarya süresi senin telefonu nasıl kullandığına bağlı. 1500 tl bandında alınabilecek ideal bir telefon. Fakat 2000 tl ye kadar çıkabiliyorsan ithalatçı garantili P9, Note 5, LG G5 gibi telefonlarada bakabilirsin. Bu 3 öneride kamera bakımından güzel cihazlar sadece P9 un kamera donanımda ois olmadığından videoları kötü oluyormuş tabi detaylı bilgiyi P9 kullananlar kulübünden alabilirsin. Sonra bu 3 cihazda en iyi batarya P9 da. Eğer almayı düşünüyorsan ithalatçı garantili 1700 tl civarı bi araştır derim.