15,000 TL Sabit geliriniz var, ne yapardınız?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bir işte çalışıyorsunuz, ama işiniz haricinde 15,000 TL daha geliriniz var, ne yapardınız?

• İşten çıkar, keyfime bakarım.

• Geliri yatırıma ayırır, işimde de çalışmaya devam ederim.

• İşimden ayrılmam, harici gelirimi de her ay bitiririm.

• Diğer (cevap yazarsanız sevinirim)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

KamtariR

Asistan
71243

Evet dostlar.

Bir işte çalışıyorsunuz, ama işiniz haricinde 15,000 TL daha geliriniz var, ne yapardınız?

Son düzenleyen moderatör:

hsnhsyn.ra

Üyecik
Elindeki parayı düzgün, yerinde kullanan biri olduğumu düşünüyorum. Böyle bir durumda birikim ve tasarruf ilk önceliğim olurdu. Çünkü kendi fırsatlarınızı kendiniz yaratmış olursunuz. Kişisel düşüncem.

fb1907fb

Doçent
Hmm..... herhalde 15.000tl nin 7500tl sini döviz de yatırıma basarım geri kalanı ise ne bileyim bi şeyler yaparım herhalde

kmurat

Dekan
Ticaret dil ile değil, bilgi ile yapılır. Farklı alanları var ve o alanlarda uzmanlaşmak gerekir. İşini kendin bilmiyorsan, başkalarının maskarsı olursun.

Beni fazla para bozar. Kesin harcarım hiç düşünmeden. (Hazıra dağ dayanmazmış)

kontrol

Üyecik
Amazon.com'da mağaza açar. E-Ticaret yapardım. Tabi bundan önce işi bilen birinden danışmanlık alırdım.

Administraktör

Profesör
Amazon.com'da mağaza açar. E-Ticaret yapardım. Tabi bundan önce işi bilen birinden danışmanlık alırdım.
Forumun yarısı iflasda... Amazona günümüzde %40 vergi kesiliyor. Bi kere Türkiyeye satamazsın. Hadi dyelim Dünyaya sattın ciddi vergilerle aldığın ürünü dünya geneline nasıl satacaksınız.

Bu ülkenin başına ne geliyorsa insabların bildiği işi yapmamasından geliyor. Arkadaşlar sizin bilgili olduğunuz az kazandıracak ancak zirveye oynayabileceğiniz bir işiniz yok mu?

<<Dkn nyz>>

Dekan
Ticaret dil ile değil, bilgi ile yapılır. Farklı alanları var ve o alanlarda uzmanlaşmak gerekir. İşini kendin bilmiyorsan, başkalarının maskarsı olursun.

Beni fazla para bozar. Kesin harcarım hiç düşünmeden. (Hazıra dağ dayanmazmış)
Bildiği işi yapabilir insan ben telefonculuk yapardım veya tavuk işi yumurta

stat counter