1400-2400 TL aralığında telefon

Bu konuyu okuyanlar

Harun Erçoban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bütçem 1400- 2400 lira sahibinden de 2.350 iphone 6s 64 gb buldum fakat s7 edge ise 2000 hangisini almalıyım şu an kullandığım telefon samsung grand neo bildiğiniz kazık bir ürün bu telefondan çok çektim pek android almak istemiyorum önerileriniz neler telefonda daha çok hıza kameraya şarja önem veririm

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
s7 edge al ama ikinci else dikkat et.Samsung pişman etmez.İos gerçekten kapalı sistem.Android al rahatına bak derim

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhaba arkadaşlar bütçem 1400- 2400 lira sahibinden de 2.350 iphone 6s 64 gb buldum fakat s7 edge ise 2000 hangisini almalıyım şu an kullandığım telefon samsung grand neo bildiğiniz kazık bir ürün bu telefondan çok çektim pek android almak istemiyorum önerileriniz neler telefonda daha çok hıza kameraya şarja önem veririm
Yurtdışı mı ikiside.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 edge nin iphone tarafında rakibi zaten 6s plus 6sin şansı yok ben s7 edge alırdım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Depolama kısmında s7 edge zaten 200gb hafıza kartı desteği sunuyor olmadı yanında flaş bellek ile otg taşırsın küçük şeyler zaten cüzdanına atarsın flaş belleği ama bu ekstrem durum içindeki kalan 24 gb yeter olmadı 32lik bir tane daha takarsın.
İki cihazı karşılaştırarak
S7 edge suya dayanıklılık
hafıza kartı
daha iyi kamera
Optik imaj sabitleyici si
Daha iyi batarya
Daha iyi ekran
Daha sık tasarım bana göre
6s 64 ün
Daha fazla dahili depolama
İki cihazda günlük kullanımda ayni hızlarda çalışır fark edemezsin zaten dediğim gibi s7 edge iyi tercih olur

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
evet pasaport kayıtlı
Samsung u bilmem ama iphone alacaksan garantisi Türkiye de geçiyor mu kontrol et avrupadan alınması lazım.Eğer kendin kaydettireceksen pasaportuna 3 ay içinde giriş çıkış yapman lazım ülkeye benim bildiğim öyle.Samsung hakkında bir bilgim yok ama.

Harun Erçoban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung u bilmem ama iphone alacaksan garantisi Türkiye de geçiyor mu kontrol et avrupadan alınması lazım.Eğer kendin kaydettireceksen pasaportuna 3 ay içinde giriş çıkış yapman lazım ülkeye benim bildiğim öyle.Samsung hakkında bir bilgim yok ama.
Avrupadan alınmış zaten 12 ay garantisi var.

Harun Erçoban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple cihazların alındığı ilk sene Apple garantisi oluyor sanırım benim bildiğim
Samsung da böyle bir olay yok
Dostum samsung da da varmış uluslararası garanti çok kararsızım aralarında 350 lira fiyat oynuyor iphone gibi geliyor ama yorumlarda çoğunun pişman olduğunu görüyorum

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Avrupadan alınmış zaten 12 ay garantisi var.
Kayıt yaptıran kişiye nasıl güveniyorsun tanıdık filan mı ?Ayrıca kullanmak için alıyorsan tamam fakat ilerde satarım üstüne para ekler yenisini alırım dersen pasaport kayıtlı cihazları çok düşük fiyata alıyor telefoncular şimdiden uyarayım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dostum samsung da da varmış uluslararası garanti çok kararsızım aralarında 350 lira fiyat oynuyor iphone gibi geliyor ama yorumlarda çoğunun pişman olduğunu görüyorum
Samsungun uluslararası garantisi olduğunu bilmiyordum neyse
S7 edge her yönden daha iyi bu inkar edilmez bir gerçek iki cihazda zaten çok hızlı istediğin performansı her türlü verir ama s7 Edgenin bir çok özelliğini 6s vermez en basitinden optik imaj sabitleyici si yok kamerası ekranı batarya performansı vb s7 edgeye göre kötü 5.5 inçlik bir telefon olmasına rağmen tutuşu zor değil edge ekranları bazen sorun çıkarabiliyor anca o ben dediğim gibi s7 edge alırdım

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
İkiside gayet mutlu eder ikisinide gözün kapalı alabilirsin