Max 1400 tl telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

fgbvhjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şuan 4s kullanıyorum ekran artık küçük gelmeye başladı ve bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum öncelikle aklımda 3 cihaz var GM Discovery Elite-G2 ve Nexus 5 sizce hangisini almalıyım farklı önerisi olan varsada söylesin max. Bütcem 1400 TL

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Arayüz multimedya ve tasarım önemliyse g2 hiç kasmasın stabil olsun arayüz multimedya önemli deil diyosan nexus 5 öneririm :thumbup1:

fgbvhjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arayüz multimedya ve tasarım önemliyse g2 hiç kasmasın stabil olsun arayüz multimedya önemli deil diyosan nexus 5 öneririm :thumbup1:

G2 nin tasarımı çok beğeniyorum.Aslında G2 alacaktım ama elite çıktıktan sonra arada kaldım.Elitenin özellikleri biraz daha önde ama bi yandan da cihaz daha yeni çıktı herhangi bi sorunu varmı orasını bilemiyorum ve güncelleme konusunda ne kadar iyiler orasınıda bilemem şu an benim için G2 bir adım önde başka tavsiyesi olan varmı ?

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
G2 nin tasarımı çok beğeniyorum.Aslında G2 alacaktım ama elite çıktıktan sonra arada kaldım.Elitenin özellikleri biraz daha önde ama bi yandan da cihaz daha yeni çıktı herhangi bi sorunu varmı orasını bilemiyorum ve güncelleme konusunda ne kadar iyiler orasınıda bilemem şu an benim için G2 bir adım önde başka tavsiyesi olan varmı ?
Valla bende elite için 3 ay bekledim ama bi türlü güvenemedim boot ekranında kasması filan sinirimi bozdu tasarımdanda soğudum ve hafta sonu G2 alcam hayırlısıyla :) Yazılım olsun tasarım olsun kalite olsun bence G2 daha iyi ve alınası bi telefon G2 nin kötü taraflarıda var tabiki ısınması ve sd kart olmaması kötü ama pili süper :)

batuhan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
g2 bulursan al. bulamazsan nexus 5 al. elite e yaklaşma.

fgbvhjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 gittigidiyorda uygun fiyata buldum ordan almayı düşünüyorum bu arada cihazı kullanan arkadaşlara bi sorum olacak cihazda fazla ısınma oluyormu ve 16 gb mı 32 gb mı almalıyım
ty5uqy4u.jpg

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sd kart yok. Sana 10 gb civarı yer kalır. Sana yetiyorsa al. 32 gb bulursan tabiki daha iyi olur

Son mesajlar