Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 79 23.1%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 53 15.5%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 160 46.8%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 50 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    342

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ6nın fiyatı belli olsun.
Mİ5 veya Mİ5se bak bunlar ithalatçı
Birde X compact(arka kamerası Xden daha iyi) xperia X(ön kamerası muhtemelen listedeki en iyisi) zenfone 3 bak bunlar TR garantili

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
1000 - 1500 TL arası akıllı telefon tavsiyeleri

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar Sony xa1 ve Sony x compact arasında kaldım sizce hangisi yeni telefon önerilerinede açığım boyut 5 inç e kadar

M

Murat Burç

SDN Okuru
X compact ile Sony xperia x arasındaki farklar ve hangisi daha iyi sizce sanırım x modelinde hızlı şarj yokmuş
X modelinde hızlı şarj olup olmadığını bilmiyorum @fatihselimyakar Veya @emre9070 Cevap verir
Xperia x Compact ile x aynı işlemci ama 720p ekran ile x Compact daha performanslı ve dahai büyük batarya ile daha iyi pil ömrüne sahip
X Compact in arka kamerası daha iyi Xin on kamerası
X daha ince metal kasa x Compact daha kalın ama daha büyük bataryaya sahip birde plastik malzeme
X 5 x Compact 4.6 inç

emre9070

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arka metal ve şubatta aldım aldığımdan beri kılıfsız kullanıyorum o kadar masaların üzerinde falan bilinçsiz sürttüğüm oldu ama arka kapak en ufak kılcal şekilde bile çizilmedi. Aynı zamanda ön ve arka kamera mükemmel ve ara ara kullanmama rağmen 4 saat ve civarı ekran süresi alıyorum. Eğer hiç ekranı kapatmadan kesintisiz kullanırsam %30 ekran parlaklığında 6 saat ekran süresi alıyorum , parlaklığı komple kısıp sürekli kullanırsan 7 saati zorlar gibi geliyor. Gerçekten şık bi tasarımı var hoparlörleri tatmin ediyor ve z5 gibi biraz üst seviyo cihazdan daha stabil ve hızlı çalışıyor, kasma donma zaten söz konusu bile değil. Onun dışında şarj olma süresi 2 saat-2 saat 10 dakika falan sürüyor

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arka metal ve şubatta aldım aldığımdan beri kılıfsız kullanıyorum o kadar masaların üzerinde falan bilinçsiz sürttüğüm oldu ama arka kapak en ufak kılcal şekilde bile çizilmedi. Aynı zamanda ön ve arka kamera mükemmel ve ara ara kullanmama rağmen 4 saat ve civarı ekran süresi alıyorum. Eğer hiç ekranı kapatmadan kesintisiz kullanırsam %30 ekran parlaklığında 6 saat ekran süresi alıyorum , parlaklığı komple kısıp sürekli kullanırsan 7 saati zorlar gibi geliyor. Gerçekten şık bi tasarımı var hoparlörleri tatmin ediyor ve z5 gibi biraz üst seviyo cihazdan daha stabil ve hızlı çalışıyor, kasma donma zaten söz konusu bile değil. Onun dışında şarj olma süresi 2 saat-2 saat 10 dakika falan sürüyor
Siz xperia X i öneriyorsunuz değilmi ?

emre9070

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Siz xperia X i öneriyorsunuz değilmi ?
sonuna kadar öneririm pişman olmanız söz konusu bile değil fakat tabi ki bu işler çok şans işi. Gidip sıkıntısı yok diye iphone bile alsanız 10 cihazdan 1 'i sorunlu olabiliyor

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
sonuna kadar öneririm pişman olmanız söz konusu bile değil fakat tabi ki bu işler çok şans işi. Gidip sıkıntısı yok diye iphone bile alsanız 10 cihazdan 1 'i sorunlu olabiliyor
3 - 4 yıl stabilitesini korur mu ? yani 3-4 yıl beni götürürmü ? genelde fotoğraf çekme sosyal medyada takılma birkaç oyun oynama ilerde kasma gibi sıkıntılara yol açar mı sizce ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
3 - 4 yıl stabilitesini korur mu ? yani 3-4 yıl beni götürürmü ? genelde fotoğraf çekme sosyal medyada takılma birkaç oyun oynama ilerde kasma gibi sıkıntılara yol açar mı sizce ?
Açmaz 3 sene sıkıntısız kullanırsınız ama pil tarafı sıkıntı çıkarır pil değişimi veya powerbank gerekebilir

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Cevaplarınız için teşekkürler.. inşallah yarın alıcam memnun kalırım

emre9070

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
aynı anda 4 sosyal medya (instagram , facebook,twitter,tumblr) ve aynı zamanda whatsapp kullandım en ufak kasma bile söz konusu olmadı

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Konu içinde kanalımızda yayınladığımız video mevcut.

Bunlara ek olarak GM 5 Plus ve Kaan N1 modellerini de tavsiye edebilirim

Bekir tok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,ben üç telefon arasında kaldım,Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Samsung Galaxy c7,Sony Xperia xa ultra ve huawei mate s.Sizce hangi telefonu almalıyım.Benim öyle çok kapsamlı beklentilerim yok,sadece ekranı büyük olsun,fotoğraf ve kamera kalitesi iyi olsun,donmasın kasmasın yeter.Teşekkürler
Benim şansım mıdır bilmiyorum ama xa ultra kesinlikle önermem. 5 aydır kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum bu pazartesi servise birakicam. Ekran dokunmatigi ve konuşurken karşı tarafa derinden ses gitmesi problemi var. Bakalım nolucak.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Bence sıfır Samsung galaxy j7 prime al üzmez seni.

AksakalGandalf20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1500 in üzerine biraz da çıkabilir.Benim aklımda zenfone 3 var siz ne dersiniz?

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Tek diyeceğim şimdi sana Mi5 diye yapışacaklar. Aman ha sakın alma Mi5 teknik olarak evet süper ama işte sadece tenik özellikle olmuyo. Tofaşa uçak motoru takmakla uçmaz.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Tek diyeceğim şimdi sana Mi5 diye yapışacaklar. Aman ha sakın alma Mi5 teknik olarak evet süper ama işte sadece tenik özellikle olmuyo. Tofaşa uçak motoru takmakla uçmaz.
Kesinlikle katılıyorum, eşime mi5 beyaz aldım kağıt üstünde çok iyi ama pratikte orta seviye gibi bence. Bu arada kendime de mi 5s 64 gb almıştım 1 hafta sonra sattım tekrar lumia ya geri döndüm.

AksakalGandalf20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zenfone 3 alınır mı?Benim için kamera aşırı önemli çünkü şu anki telefonumun kamerası berbat.Kamera işlemci hızı (oyunlarda akıcılık,menü geçişleri,METAL ya da CAM şık bir tasarımlı)plastik sevmiyorum.Zenfone 3 incelemede istediğim özellikleri karşılar gibi gözüküyor ama siz ne dersiniz?Ya da bu istediklerimi karşılayan "Zenfone 3 alacağına şunu al"diyeceğinz telefon var mı?:):)

Oktay BALCI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lenovo P2 ye bakmanı öneririm.

Teknik olarak lenovo iyi ama garanti servisi kvk ve teleservice iyi değil yani telefon alan adam bozulma riskini göz önünde bulundurarak alır ve benim p1 pro bozuldu 2 ay peşinde koştum yedek parça bekleniyor dediler sonra ücret iadesi dediler cihaz yapılmıyormuş gel burdan yak hocam alalıda çok olmadı 5 ay fln oldu

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Teknik olarak lenovo iyi ama garanti servisi kvk ve teleservice iyi değil yani telefon alan adam bozulma riskini göz önünde bulundurarak alır ve benim p1 pro bozuldu 2 ay peşinde koştum yedek parça bekleniyor dediler sonra ücret iadesi dediler cihaz yapılmıyormuş gel burdan yak hocam alalıda çok olmadı 5 ay fln oldu
Şahsen telefon özellik vs anlamında beğendiğim bir telefon fakat teknik servisiyle ilgili detaylı bilgim yok. Fakat hangi telefon olursa olsun en iyisi o servise hiç düşmemesi :)

Özgür Görkem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Liseye geçtim ve bir telefon alacağım.Alacağım telefonun fiyatı en fazla 1500 tl olacak. Aklımda birkaç telefon var.Bunlar:
-Samsung galaxy j7 prime
-Lg g4
-İphone 5s
Sizin önereceğiniz telefonlar nelerdir?Telefonda oyunu rahat oynamak istiyorum şarjı iyi gitsin istiyorum onun harici müzik falan dinlerim.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: