1000 - 1500 TL Arası Telefon Önerileri

Konusu 'Telefon Önerileri' forumundadır ve Surface tarafından 14 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

?

Hangisini önerirsiniz ?

1. General Mobile GM 5 Plus

oy sayısı 33
    33,0%
  2. General Mobile GM 6

oy sayısı 16
    16,0%
  3. Huawei GR 5 2017

oy sayısı 39
    39,0%
  4. Lenovo K 6 Note

oy sayısı 12
    12,0%
  1. mia.wallace

mia.wallace Doçent

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bahçelievler
    Zaten avantaj performans aramiyorki adam? Zenfone tasarimindan da nefret ederim bu sahsi fikrim. Nokia 6 hem şekil olarak hem kamera açısından çok daha iyi. Islemci de üzmeyecegini dusunuyorum. Zaten clash royale falan oynuyor adam. Biraz daha performans için kasadan tasarımdan ödün vermek ne kadar mantikli

2. İMoNGoLHİMİK

İMoNGoLHİMİK Asistan

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Mongolia
    Yeni zenfonelarin kasasina bir bak once ve sonra performans açısından fark zaten yok aynı işlemci fark nokia 3gb zenfone 4gb ram ama kamera hakkında hangisinin iyi olduguna dair kesin bilgi yok fakat , Nokia 6 pdaf , z3 laser ldaf kullaniyor , her ikisi de f2.0 diyafram , Zenfone 3 laser ayrica 5 element lens ,mavi filtre cam, renk duzenleme sensoru, sony x214 sensor , elektronik görüntü sabitleyici,rgb renk algilayici , safir kristal objektif kapağı istersen daha sayabilirim. Pil açısından ise zenfone 3 laser nokia 6 ya göre daha iyi süre alıyor , nokia 6 13 saat konuşma suresi alırken z3 laser 20 saat alıyor , Anlayacağın tartışmaya bile gerek yok.

Son düzenleme: 12 Ağustos 2017
  3. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Bartın
    Xiaomi mi 5s plus kamerası nasıl ben de çift kameralı bir telefon istiyorum en fazla 1500 liraya yoksa mi 5x i mi beklemeliyim ?

4. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    2.478
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Mi5x orta segment donanımlı donanım olarak mi5s Plus yanında adı geçmeyecek bir model
    Çift kameralı olmak demek iyi kamera olmak demek daha çift kameralı olup s7'yi kamerada geçen telefon görmedim

Mi5s ile mi5s Plus arasında mi5s Plus çift kameralı fakat mi5s daha iyi kamera sensörüne sahip özellikle gece çekiminde daha iyi sonuçlar veriyor. Kamera kalitesi önemli ise mi5s , mi5s plusdan daha kaliteli çekiyor.
    Not:Mi5s'in 64gb depolama olan modelinde 3, 32 GB depolama olan modelinde 4GB RAM var ben 1250 TL iken 4gb ram 32 GB depolama olan modeli aldım stoklar hepsi buradada tükendiği için başka bir satıcı satıyor şuan ve fiyatı 1700 tl
    64 GB depolama 3 GB ram olan ise 1300 TL
    Benim şahsi önerim mi5s ve mi5s Plus yerine 1900 TL'ye One Plus 3T almanız olacaktır. Mi5s Plus ile mi5s arasında kamera için. Mi5s
    Mi5sin ram seçimi olarak ben kardeşim için 1250 TL iken. 4gb ram 32 GB depolama olanı tercih ettim bekleyip stoklara hepsi buradada gelip 1250-1300'e tekrar düşmesini bekleminizi tavsiye ederim

5. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Bartın
    One plus 3t yi de incelemiştim ama fiyat olarak 1500 ü geçemem bu kadar çabuk yanıtladığınız için teşekkür ederim.

6. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    2.478
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Bekleyipte 1500 üstüne çıkabilme ihtrimaliniz varsa bekleyin OP3T alın derim.

7. mia.wallace

mia.wallace Doçent

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bahçelievler
    Nokia 6: 1400
    Zenfone 3 Laser: 1128

Arada 272tl fark var. 3 gb ram ile 4 gb ram arasindaki farki bu adam farketmeyecek cunku performans kullanmayacak. Kamerada nokia 6 bana daha basarili geldi. Stock android nokia 6 nin bir diger avantaji guncellemeler kesin ve en önce gelecek. Telefon kesinlikle premium hissiyat veriyor. Pil süresinde de nokia 6 rahat rahat 1 gunu cikarir onemli olan 1 gunu cikarmasi

Ekli Dosyalar:

8. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Bartın
    Anladım bir şansımı deneyeyim .

9. murat25

murat25 Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Rusya-ST.Petersburg
    sony xperia x diyorum.başka birşey demiyorum.

10. Yunus EmRe K.ll

Yunus EmRe K.ll Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Yer:
    türkiye
  11. kunkami

kunkami Üyecik

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    eskişehir
    kardeş hiç uğraşma al bitane c7 pro kafan rahat olsun herşeyi var

12. tugbackmz

tugbackmz Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar. Şu an samsung s4 kullanıyorum neredeyse kullanılmayacak halde. Yeni bir telefon alacağım. Şu ana kadar hep samsung kullandığım için faklı bir markaya geçmek istemiyorum. Kamera, hafıza ve şarj kısmı benim için çok önemli. c9 pro'nun özellikleri gayet iyi duruyor ama emin olamadım. Sizce c9 pro mu yoksa j7 prime mı ? Samsung'un bu modellerinden başka önerdiğiniz modeller var mı ? Bütçem çok kısıtlı maks. 1500 lira verebilirim biraz zorlarsam 1700 o da çok zor. yardımcı olursanız sevinirim. :blush::blush::blush:

13. ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔

ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔 Profesör

Beğenileri:
    589
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bence a9 2016 daha mantıklı bir seçim olur kamerasında ois desteği var 4 yıldan sonra bende telefon araştırıyorum bu ara kendime aynı fiyata zenfone 3 var benim tercihim de o yönde olacak hem daha güncel hemde fp ürünü.Tabi illaki samsung alacaksam da 1700e mis gibi tr garantili çiziksiz 2. El s7 de alabilirdim.Gerçi 1700 vermişken 200 daha ekler huawei mate9 2. El alırdım çünkü hem pil hem tasarım hem kamerası harika :)

14. tugbackmz

tugbackmz Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
    Açıkcası almışken sıfır telefon almak istiyorum. Farklı bir marka da kullanmak istemiyorum. O yüzden a9 2016 düşünecem. Tavsiye için teşekkürler. :blush:

15. ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔

ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔 Profesör

Beğenileri:
    589
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlısı olsun bende zenfone 3 64gb siparişi geçtim kendime bugün 1300 liraya aldım n11den :)

SONG JOONG KI bunu beğendi.
  16. SONG JOONG KI

SONG JOONG KI Koreli Reyiz Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    2.122
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hayırlı olsun. Alabildin en sonunda:):)

ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔 bunu beğendi.
  17. ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔

ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔 Profesör

Beğenileri:
    589
    Ödül Puanları:
    113
    Aynn ya sonunda aldık çok enteresan oldu cidden normalde babamın xperia e4g cihazını kullanıodum diyordum zaten tel var anneme çamaşır makinesi bakayım 818 tlye fp ürünü bulmuştum şipariş geçemedim 3d şifre eski tele gidiyordu.Halledene kadar e4g cortladı resmen telefon nete gircen klavyesi açılmıyor dedim telefon alayım bari makine artık çalışınca neyse x compact alıcam sahibindende buldum 1050 liraya adamla anlaştık get açacak alacaktım şansa adam gitmiş lazım olmuş ona tel kaç gündür bekliyorum tabi sürekli araştırmaya devam en son baktım zenfone 3 mantıklı çünkü x compact acayip küçük neye değil nelere niyet neye kısmet oldu resmen :D Ne kadar bilirsen seçmekte o derece zor oluyo cidden.

18. eneshzr

eneshzr Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
    Lg g5 öneririm istanbul bilişimde uygun fiyata satılıo bende ordan aldım memnunum

19. tugbackmz

tugbackmz Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
    İstanbul bilişim için bir arkadaşım orjinal satılmıyor dedi ama ben bir çok ürünümü oradan aldım ve memnun da kaldım. Yine de insanın içine bir acaba mı dedirtiyor

20. ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔

ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔 Profesör

Beğenileri:
    589
    Ödül Puanları:
    113
    Bence lg g5e bulaşmayın riskli bir seçim ilerde sorun çıkabilir kronik sorunları olan bir cihaz.

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş