1 nesil önceki İphone vs Güncel android cihazlar

Bu konuyu okuyanlar

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Forumda sürekli
İ6 vs s6
İ6s vs s7 vs g6 vs op5 vs mi6 vs p10
İ7 vs s8 vs u11
İ8 vs note 8 vs v30 vs mate 10
Gibi saçma sapan karşılaştırmalar görüyorum. Bunun gibi karşılaştırmalara yorum yapmaktan bıktım. Bi daha böyle konu açanlar inşallah bi nesil önceki elmayı alır.
Son kez yazıyorum.
İphone 6 galaxy s5 ve lg g3 rakibi
İphone 6s galaxy s6 ve lg g4 rakibi
İphone 7 galaxy s7 ve lg g5-6 ve mate9 ve op5 ve htc 10 ve moto z rakibi
İphone 8 galaxy s8 ve huawei p10 ve htc u11 rakibi
İphone x ise note 8 ve mate 10 ve v30 rakibi
Lütfen bu şekilde önermeler açın.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Gayet güzel olmuş ancak Op5 bence iphone 7 rakibi değil performans olarak en iyi android cihaz bence

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
İphone 8 plus ın iphone 7s plus değilde 8s plus adıyla çıkma sebebi note 8 e rakip göstermek için yapılmış bi politika diye okumuştum bi yerde

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Anlatamazsın yalnız bu insanlara diyorum ki neden iphone daha iyi cevap veremiyor işte öyle hah buldum diyor güvenlik diyorum yahu senin i cloud dediğin şey hackerlardan iyi iş yapıyor sonra sistem kısıtlı olduğundan virüs girmeyince efsane oluyor adam bana iphone 6 yı savunuyor iphone 6 yahu iphone 6 ne diyeyim

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bende iphone kullanıyorum ama asla pahalı havalı millete gösteriş yaparım düşüncesiyle almadım velhasıl benim iphone tercih etme sebebim tamamen servisi arkadaşlar bunu zaten kimse inkar etmiyor hem sıfırı ile değişim yapıyo adamlar kurcalamadan hemde 7 günde işinizi hallediyo benim tercih sebebim şahsen buydu

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bende iphone kullanıyorum ama asla pahalı havalı millete gösteriş yaparım düşüncesiyle almadım velhasıl benim iphone tercih etme sebebim tamamen servisi arkadaşlar bunu zaten kimse inkar etmiyor hem sıfırı ile değişim yapıyo adamlar kurcalamadan hemde 7 günde işinizi hallediyo benim tercih sebebim şahsen buydu

iPhone pahalı gösteriş işi diyenlerin neredeyse tamamı android cihaz kullananlar oluyor forumda gözlemlediğim.Android amiral gemileri de az ucuz değil baktığımızda

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
iPhone pahalı gösteriş işi diyenlerin neredeyse tamamı android cihaz kullananlar oluyor forumda gözlemlediğim.Android amiral gemileri de az ucuz değil baktığımızda
Kesinlikle s8 ve s8 plus ın ilk çıkış fiyatını hatırlayalım sonradan 500 er tl indirime gittiler keza note 8 4.999tl şahsen iphone kullanan adama bu fiyatları görüpte hava atmak için almış diyen adamın mantığından şüpe ederim değindiğin nokta çok doğru tebrik ederim

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ben bu konuya katılmıyorum. Tamam fiyat benzerliğinden ötürü bu sorular geliyor fakat bildiğiniz üzere apple cihazlar daha uzun ömürlü oluyor. garanti desteği, uzun ömürlülük, daha kısıtlı ama yine de daha stabil bir işletim sistemi önceki nesil olsa bile bu cihazları tercih sebebi yapabilir. o yüzden bu sorular benim için normaldir ve mantıksız değil.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ben bu konuya katılmıyorum. Tamam fiyat benzerliğinden ötürü bu sorular geliyor fakat bildiğiniz üzere apple cihazlar daha uzun ömürlü oluyor. garanti desteği, uzun ömürlülük, daha kısıtlı ama yine de daha stabil bir işletim sistemi önceki nesil olsa bile bu cihazları tercih sebebi yapabilir. o yüzden bu sorular benim için normaldir ve mantıksız değil.
Daha uzun ömürlü filan değil iphone kısıtlıyor bizim türk halkı kurcalayamıyor. Ama android serbest bizim türk halkı kurcalıyor onun için bozuyor. Ben galaxy alpha 3 sene kullandım çizik yok pil hariç ilk günkü gibi şu an annemde en az 2 sene kullanır. Kullanım önemli işletim sistemi değil

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Daha uzun ömürlü filan değil iphone kısıtlıyor bizim türk halkı kurcalayamıyor. Ama android serbest bizim türk halkı kurcalıyor onun için bozuyor. Ben galaxy alpha 3 sene kullandım çizik yok pil hariç ilk günkü gibi şu an annemde en az 2 sene kullanır. Kullanım önemli işletim sistemi değil
Temiz ve düzgün kullanılan herşey uzun ömürlüdür buna katılıyorum benim 3 sene önce aldığım ayakkabılarım bile taş gibi tertemiz duruyor :):)