1.Kalite Kopya Note 3 Almak Mantıklı Mı?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar egerv hevesn varsab kore iidir cünkü orjnalinde bir ekran filmi 500 tl szce bunu kim verr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar almayın ben s4 aldım pişmanım ekranı arkadaşıma sarılırken elimde olan telefonumun ekran çatırt diye paramparça oldu bende o an sinirlendim hatımı hafıza kartımı aldım molotof atan eylemciler gibi allah ne verdi fırlattım paramparça oldu kırdığıma pişman değilim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sormayın ben aldıım resmen cope attım parayıı ılk zamanlar super calısıyorduu bır ay sona aman allahım ne ekran kaldı ne batarya ısınıyıoo devamlıı bırde yetmezmıs gıbı telefon habıre sarjda cıkardınmı on dakıkaa calısıyo tavsıye uzerıne aldım ama bılnmedem ınanın kesınlık almayınn elınıze patılıyoo

senkroze245

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
platinshop.sahibinden.com dolandırıcı 350 tl ye kore yerine çin gönderiyor bide üstüne değişmemen için iknaya çabalıyor değişimde ısrar edince tamam kargo ücreti öde gönder diyor gönderiyorsun 10 gün bekletiyor sonra gine aynı malı gönderiyor sonra bi dah gönderiyorsun bi daha aynısı geliyor sonra ALLAH BELANIZI VERSİN HARAM OLSUN DİYİP vazgeçiyorsun tekrar söylüyorum platin shop dolandırcı nerden biliyosun diyin :) başımdan geçti ordan

tanerkamber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KOPYA ALMA BU TELEFONUN BİDE SAR DEĞERİ VAR radyasyndan geçe parlamaya başlarsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bencede çok haklı kullanmadıgın uygulamalr için boşa para verme hava atıcam diye ben aldm gayette memnumun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu birebir ürünlerin sattığı s5 telefonu alıp kullanan var mı ? sitesinde en son tanıttığı hd ekranlı orjinal 2 gb ram 6589 işlemci bütün sensörleri çalışıyor dediği telefon 450 liraya mantıklı mı almak ?

Musti053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Orjinalinde bir sorun çıkıyor onda ne çıkar Allah bilir .. Bir tanıdığım ses sorunu oluştu daha 1 ayı geçmediği için alalı sıfırını vericeklermiş ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet arkadaşım tüm yorumları okudum. Hepsi kafadan sallıyor. Ben 1 yıldır kullandığı Note 3 Kore malından çok memnunum ve şikayetim yok. Bu güne kadar sadece şarj şoketi arıza yaptı. O da kullanma hatamdan. Telefonun tüm özelliklerini rahatlıkla ve hızlı olarak kullanıyorum. Haaa kamera kıyaslanırsa haklı olabilirler. Ama profesyonel fotoğrafçı olmadığıma göre sıkıntı yok. Bu fiyata süper telefon. istiyen varsa 450.-TL ye kılıfı şarjı yedek bataryasıyla satarım. İade garantili.

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mantıksız diyen arkadaşlar konuya bir de şu gözle bakmak lazım
-Telefonda yaptığım şeyler sabit 3g ile internete gireceğim
-Telefon konuşması mesajlaşma,whatsapp
-İstediğim an istediğim müziği dinleyeceğim
-İnternetten video ve film izleyeceğim
-Sosyal ağlara istediğim zaman gireceğim
-Arasıra anı fotoğrafları ve videoları çekeceğim
-Bunların hepsini sorunsuz yapacağım ama büyük ekranda rahat rahat yapmak istiyorum.
Yani genelde bunları yapacağım için kullanmadığım bir sürü ıvır zıvır özellik için neden 2000tl vereyim
Artık replika telefonlar android olduğu için bunların hepsini sorunsuz bir şekilde 500 tl lik replika note 3 telefonla da yapabiliyorken
replika telefonlar neden mantıksız oluyormuş
Baya zaman geçmiş ama söyliyim. Sar değeri sınırı 2.0 dır ancak replikalarda 6 yı geçmektedir s.kin kalkmaz çocuğun olmaz 800 tl ye zenfone6 var büyük ekran doya doya kullan

osmanalp6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş asla korsan alma emek hırsızlıği bir kere telefon desen sinirlerin bozulur sonuçta replika hepsi hurda sar değerleri tavan yapmiş zaten gelecekte ciddi hastalıklara yol açar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a benim şu an elimde note 3 var yurtdışından geldi ben bunu telefon tamircilerine verip de çöpe atmak istemiyorum pasaporta flan kayıt ediliyomuş tam olarak bilmiyorum neler yapılacağını bilen varsa adım adım söyleyebilir mi neler yapmam gerektiğini şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
almayı düşünüyorum yaa iyi gibi görüküyö 1. kalite kullananlar varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Replika Note 3 aldım. 3 ay kullandım. İlk aldığım hafta telefon süperdi. Her özelliğini herkese öve öve bitiremiyordum. Sonra telefon kasılmaya başladı. Zaten ilk aldığım gün bile internete giremiyordum. Opera Mini'nin javascript desteklemeyen tarayıcısıyla ancak her siteye girebiliyordum. Diğer tarayıcılarda googleye giriyordu başka bir siteye girdiğinde atıyordu. Değiştirmek için 2. gün gittiğimde 3-4 telefona baktım hepsinde böyleydi. Adam bu telefon böyle dedi.

Sonra kendiliğinden açılıp kapanmaya başladı. Telefonla konuşamıyordum. Bir kere önemli bir konuda konuşuyordum telefon 7 kez üst üste kapandı. Her defasında yeniden açtım. 8. Defada sinirlenip telefonu yere fırlattım param parça oldu. Zaten internette de dolaşamıyorsun. Facebook Messenger'de bile sıkıntı çıktı. İlk önce çalışıyorken... Benim kullandığım telefon 1GB Ramli mtk6582 modeliydi. Yani en iyi replika telefondu sanırım. 89 lu modelleri aslında 72 ydi çünkü.

Gittim bir discovery elite aldım. Telefon telefon değil uçak! Şimdi o 400 lirayı o telefona verdiğim için bin pişmanım. 3 ay saçma bir telefonu kullanmak için 400 lira verdim. Satıcı samimiydi ama. 6 ayda gidebilir 1 yılda gidebilir ama bunu geçeceğini sanmıyorum demişti. Benim ki 3. ayda ömrü bitti... Ben bu uyarıları okumuştum aldırış etmedim. Gittim aldım pişman oldum. Bunu okuyup almak isteyen arkadaş. Gerçekten hala içindeki heyecanın farkındayım. Bende yaşadım. Ama pişman olacaksın. Olabilirsin değil. Olacaksın!

Büyük firmalar bile ROM'larda ki sorunu çözmek için aylarca emek veriyor bunda güncelleme yok! Ayrıca hangi roma elini atarsan at hepsi sıkıntılı ve destek yok. Git paranı çöpe at hadi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Platin shoptan uzaaak durun diğerleride aynı bk lacivertidir ama en azından bunlar gibi 2. el telefon göndermiyorlardır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yeni replika galaxsy note 4 aldım kargo ile aldım telefona baktım iyi güzel 500 tl aldım eve gitim birkaç oyun atıyım dedim normalinde 64 gb hafıza olarak aldım özeliğine batım 8 gb çıktı bitmedi ertesi gün baktım bataryası 3220 yarısı şarj alıyordu bitmedi şarj aleti 5 tl lik bir şarj aleti koyuşlar sakın replika core viyetnam almayın benyadım siz yanmayın bular hesi gerçek yemin ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu aldım , hiç abartmıyorum 3 gün sonra bozuldu , şu an tamirde çok pişmanım kimseye önermiyorum .. :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çakma daha iyi çünkü telefonların iyilerini hava için alıyorlar hepsi aynı özellikte çakmayla da konuşuluyor orjinalle de. uyanın uykudan.:sleeping:

le_vlo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence mantıklı değil. Çünkü aldığın telefonun en başta sar değerine bak genelde kopya olanların sar değeri almış başını gidiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende note 3 var suan kullanıyorum ama tavsiye etmem . asfalt 8 , fifa 15 gibi oyunları oynamıyor . ayrıca 3-4 ay kullandıktan sonra telefon iyice yavaşlıyor. ana ekranda kasma yapıyor. 5 mp on kamera var normalın altında ama idare edeer . ama on kamerası çok kotü sankı çizgifilim gibi çekiyor. KASASI O KADAR KALITESİZ KI 2-3 AY İÇİNDE BOYASI DOKULUYOR ve ortaya çlrkın bir goruntu çıkıyor. dıs camı zaten plastik biraz sert basınca plastık olduğu belli oluyor . Bana güvenin replika note 3 almayın.......

Theozer1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asla sahte ürün almayınız.750₺'ye hem orijinal hem de daha fazla performans verecek telefonlar var.