1.Kalite Kopya Note 3 Almak Mantıklı Mı?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben kore malı note 3 aldım askerde internete girmek için, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, 3G hızı oldukça iyi kamerası bı note 3 kadar etmese de 5 mp civarında çekiyor, telefonda donma şimdilik yaşamadım ki nerdeyse 24 saat 3G açık kullanıyorum.Şahsen telefondan memnunum 400 tl'ye aldım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence hem performansli hemde guncellenen ve fiyati 700 tl olan bi telefon biraz kalin ama performansi discoveryden yuksek motorolla moto g al derim cok iyi bir telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
konuyu çok güzel özetlemişsin eşimde 1800 liraya alınmış s4 var bende 400 liraya s-pen e kadar çalışan note 3 var( daha doğrusu bütün özellikleri çalışan ) tamam kamera 3-5 megapiksel gibi ama 1200 liralık fark var arada. aradaki para farkı ve yaptığı işi düşününce tereddütsüz replika arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
350 tl not 3 sahibinden comda platin shop var ordan almayı düşünüyorum ama o kadar cok yorum varki kafam karıştı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öbür oyunu acmadan vdeoyu bitirdin orda şüphelendim yoksa alcaktım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesş bu note 3 un gelişi 235 s4 un gelişi 200 s5 ın gelişi 260 bunlar ıtelıyorlar gıt toptncılarından uygun fıyata bulmaya calış

S

SDN Okuru

SDN Okuru
toptancılarını nerden bulabiliriz eminönü de varmı neresindedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ancak ben bizzat çin den 150 dolara note 3 aldım. 50 tl açtırmak için verdin 5 aydır mükemmel kullanıyorum 3 kezde yer düşürdüm banamısın demedi arkadaşımda orjinsli var tek özelliği foto ve videoları daha güzel çekiyor olması. Çalıştırmadığı bir uygulama yok ben iki tane daha almadığıma pişmanım tabi bu benim fikrim.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bence alma ama süs olarak kullanacaksanız al.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Beyler şu konu kapansın artık hala cevap yazanlar var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 2 mi iyidir replika note 3 mü bende note 2 var satıp replika note3 alsam tavsiye edermisiniz

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
note 2 mi iyidir replika note 3 mü bende note 2 var satıp replika note3 alsam tavsiye edermisiniz

Replika alip parani cope atma. Replika demek benzer demek. Goruntuler birbirine benzer ama replika note 3,samsung note 3'un donanimlarindan cok daha kalitesiz donanimlara sahiptir. Sar degeri de cabasi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1.5 sene falan oluyor aldım hiçbir sıkıntısı yok çok hızlı şarj 2 gün rahat gidiyor 500 tl ye aldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:Kore malı 1.sınıf s4 veya iphone 5c almayı düşünüyorum hangisini alayım veya almayımmı?

emin_444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
replika telefonların ekranı berbat oluyor. gerçeğindeki hissiyatı vermez sana. telefonda kasma olayı olma olasılığı yüksek. ayriyetten kamera ve ses sistemi kaliteleri de bir olmaz gerçeğiyle o yüzden almanı tavisye etmem replika telefonu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş ben 7 ay oldu replika note3 sm-n900 aldım 350 liraya hala kullanıyorum +17gb hafızası var tümünü kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok kore malı samsung yok 1. kalite kopya samsung bunlara para vereceğinize o parayı direk yakıp küllerini çöpe atmanız size daha az sorun çıkartır. 750 tl ye git moto g al en mantıklısı bu. paran yoksa note 3 kullanmıcaksın demektir. ben de note 3 istiyorum ancak param yok bu bağlamda almıyorum. gidipte çakma note 3 para verilmez..... sonra alıp buraya yazarsın arkadaşlar aldım şusu sorun busu sorun diye baştan yapma hatayı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çin malı note3 aldım, ekranı, 3g iyi yalnızca dokunmatik kalemi orjinali gibi çalışmıyor, cevap yazarsanız sevinirim.

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
cok merak ettim 1. sinf replika pldugunu nasil anladin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence de haklı. Kullanıcagımız programlar bunlar ve temiz kullanırsan hiç bişe olmaz. Üstelik 2 yılda garantili ve ben 350 tl ye sipariş verdim. Gerçek telefon diye gidipte 2000 tl verilmez kötü kullanacak olan kişi her türlü bozar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Replika almayin! En bastaki arkadas kapak yapmis zaten. Replika satmaya calisan adamlar , burda reklam yapiyor . Ben kullandim en kralini dahi . Hic bir ise yaramaz . Alirsin en fazla 3 ay sonra cöpe atarsin. Ne dokunmatigi ise yarar ne ozelligi . Ram zaten donuyor . Hicbisey calismasa dahi 1 gb lik ram in 800 u doluyor.
Sakin almayin!!!

SrhT01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,Birebir Ürünler Adlı Bir Kanalda Yani Youtube'da İphone 4 İOS 7 Performansını İzlerken Android Telefonlar Gördüm.Ve Özellikler Çok İyi.MTK 4 Çekirdekli İşlemci,1,5 GB Ram Bana Yeterli Özellikler.Şimdi Link Vereyim Sahibinden.com'da.

Asıl Konuya Gelelim.Kopya Note 3 Almak 750 TL Mantıklı Mı?Yada 400 TL'ye S4 Almak Mantılı Mı?

İlginç Olan Orjinal İle Bile Karşılaştırma Yapılmış.Tamam İşlemci,RAM Orjinal Gibi Değil.Fakat Fiyat Ucuz.

Video [video=youtube;TQonGbDXzss]http://www.youtube.com/watch?v=TQonGbDXzss&feature=c4-overview&list=UUj2YVuwhvFxtfCYjDBuZomA[/video]

Sahibinden.com:http://www.sahibinden.com/ilan/alis...sunu-izlemek-icin-ilana-girin-144594967/detay

Yorumlarınızı Bekliyorum.
ıkı defa taklıt urun kullanmıs olarak sana sunu soyleyım taklıt telefonları alırsın elıne cok cezbeder kendıne ceker fıyatyla ama kullanım surelerı cok az onuda soyleym gun gectıkce donarrrrr yavaslarr skıntı cıkarır vee 750 tl cok pahalı ekranı kotu olacak bır kereee degmez zaten cok pahalıya bulmussun 600 bulunur 1.kalıte note3 ama ne olursa olsun alma derm kii zaten 750 tl verdıgınde alacagın t50 motorola gıbı telefnlar ondan kat kat kat ustunn garantılı be aynı fıyat :) 2 defa o hataya dusmus bırı olarak sakın sakın sakın derim :)

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Lütfen konuyu kapatın 25 PARS 1907!

DaxterMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana kalırsa kesinlikle alma derim.
Ben de almıştım fakat bi yerden sonra çöp oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ABD MALI ama Türk ürünüdür. yani kısacası çin malı 3ay türk malı 3 gün telefonda böyle ve çin malından iyi yanı yoktur. son diyeceğim Gm 1 yıl içinde ekran kapanıyo :turned::helpsmilie: ve sonsuzluğa :) bunları hepsini gözümle görüp yaşadım :):lol::dil: