Yeni arayüzü nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    93

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,373
Bu arada neden profil fotoğrafı 1 sene önce gif koyan üyelerin o gif profil resimleri dondurulup normal bir resimmiş gibi gösterilmiyor? Buda siteye oldukça etki etmiyor mu?

@Fatih Toprak

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Peki buna ne diyorsunuz? Çözmek mümkün müdür? :)
Hocam foruma yüklenen resimler orjinal boyutunda gösterilmiyor. Resim ne olursa olsun, tam ekran seçeneğine tıklasam dahi resmin boyutu değişiyor, resimler olduğundan daha küçük gözüküyor.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
VE link atınca (mesajlar birleştiridikten sonra) o linki medyaya dönüştürmüyor.
O bence de düzeltilmeli.
Not: Forumda siyasi paylaşım yapmazsan sevinirim. Forum kurallarında da belirtilmiş zaten bu. Buraya teknoloji konuşmak için geliyoruz, bu tür şeylerden uzaklaşmak için geliyoruz, bari burada yapmayın :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
O bence de düzeltilmeli.
Not: Forumda siyasi paylaşım yapmazsan sevinirim. Forum kurallarında da belirtilmiş zaten bu. Buraya teknoloji konuşmak için geliyoruz, bu tür şeylerden uzaklaşmak için geliyoruz, bari burada yapmayın :D
Evlat bir çay iç benden gerisine karışma :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,373
:D
Bu arada cevap bekliyoruz

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,373
Lütfen konu dışına çıkmayalım :)

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Güncelleme ile, Artık konuyu anlık okuyan kişileri gösteren widget alanımızı da aktif olarak kullanabilirisiniz.

Screenshot

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,373
Güncelleme ile, Artık konuyu anlık okuyan kişileri gösteren widget alanımızı da aktif olarak kullanabilirisiniz.

Screenshot
IMG_20180219_161604_794.jpg

şurada 2 tane editör yazması biraz saçma değil mi

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Süper editör yada Uçan editör yazabilir...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,373
Bir tek Editör yazması yeterlidir diye düşünüyorum.
Böyle olunca editörün editörü gibi :D anlamsız hal alıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Süper editör yada Uçan editör yazabilir...
Aynen Super Editör daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163

Screenshot
Hocam bence bir önceki daha iyiydi. O kısmın sayfanın altında olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Konuya anket eklendiğinde anket sayfanın üst kısmında olacağı için sayfanın üst kısmı kötü durabilir.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hocam bence bir önceki daha iyiydi. O kısmın sayfanın altında olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Konuya anket eklendiğinde anket sayfanın üst kısmında olacağı için sayfanın üst kısmı kötü durabilir.
1519047886646.png

Bence kötü durmuyor :)

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350

@by efsane talebi üzerine yeri üste taşıdık ?

ortak kararınız ne ise, düzenlemeyi yapabiliriz.

Furkan o adBlock kapanacak :D

Son düzenleme:

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Ekli dosyayı görüntüle 35442
şurada 2 tane editör yazması biraz saçma değil mi

Sarı editor yazan yer " flama " olan yer. 2. editör yazan yer ise Yöneticilerin sadece değiştirebildiği " Özel Başlık " kısmıdır.
Örnek vermem gerekirse aşağıda bulunan benim profilimdir, " aytac.gogu@shiftdelete.net " bölümü " Özel başlık " bölümüdür. Bende orayı Super Moderatör olarak değiştirebilirim. Yani bu durumda bir sorun yok demektir.

1519049428417.png

@by efsane talebi üzerine yeri üste taşıdık ?

ortak kararınız ne ise, düzenlemeyi yapabiliriz.

Furkan o adBlock kapanacak :D

Abi Selam,

Bende footer bölümünde yer almasından yanayım, konuyu okuyan çok kişi olduğunda konunun üst kısmı çok kalabalık olacaktır ve konuya ait mesajlar aşağı doğru kayacaktır buda sayfa yapısının kötü görünmesine neden olacağını düşünüyorum. Eskisi gibi alt kısımda olsa daha iyi gibi.

Son düzenleme:

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Ayrıca eskiden baska konulara bakınca ismin orda durmuyordu ama şimdi konudan cıkanların ismi duruyo

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ayrıca eskiden baska konulara bakınca ismin orda durmuyordu ama şimdi konudan cıkanların ismi duruyo
Aynen. Siz diyince baktım ve gerçekten de öyle olduğunu gördüm. Konudan çıkanlar da üstteki "Şu anda konuyu okuyanlar" kısmında gözüküyor.

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,373
Sarı editor yazan yer " flama " olan yer. 2. editör yazan yer ise Yöneticilerin sadece değiştirebildiği " Özel Başlık " kısmıdır.
Örnek vermem gerekirse aşağıda bulunan benim profilimdir, " aytac.gogu@shiftdelete.net " bölümü " Özel başlık " bölümüdür. Bende orayı Super Moderatör olarak değiştirebilirim. Yani bu durumda bir sorun yok demektir.

Ekli dosyayı görüntüle 35448

Abi Selam,

Bende footer bölümünde yer almasından yanayım, konuyu okuyan çok kişi olduğunda konunun üst kısmı çok kalabalık olacaktır ve konuya ait mesajlar aşağı doğru kayacaktır buda sayfa yapısının kötü görünmesine neden olacağını düşünüyorum. Eskisi gibi alt kısımda olsa daha iyi gibi.

Değiştirmediği için öyle görünüyor yani iyide orası boş bırıkılıp tek bir editör yazsa iyi olmazmıydı böyle cidden acayip görünüyor.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Değiştirmediği için öyle görünüyor yani iyide orası boş bırıkılıp tek bir editör yazsa iyi olmazmıydı böyle cidden acayip görünüyor.

Bu üyeye bağlı bir şey. Nasıl sende dekan yazıyorsa aynı şekilde yöneticilerde oraya istediği bir şeyi yazabilir.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Herkese güzel geceler;

1.5.6 Xenforo sürümünden 2.0.1 sürümüne geçiş işlemi için bu gece kısa bir süre forumu ziyarete kapatmak zorunda kalacağız. Ziyarete kapatmamızın sebebi herhangi bir sıkıntı durumunda yazdıklarınızın kaybolmaması.

Geri döndüğümüzde daha iyi, daha güzel ve daha hızlı bir SDN ile karşılaşacağınızı umut ediyoruz.

Bizi özleyin dostlar.
2.0'a geçmek biraz sıkıntı hocam Xenforo2.0 tamamen less ile baştan yazılmış
O yüzden zaafiyet bulunma olasılığı 1.5.6'nın
son upgrade almış versiyonuna göre daha fazla yani bence 1.5 sürümleri şu anda 2.0'a göre daha güvenilir tabi güncel upgradeli olanı çok yakında 2.0'a exploit çıkabilir önlemleri alalım :)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Son düzenleme: