Bu konuyu okuyanlar

karahanerol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar arkadaşlar. çok merak ettiğim ve ne yaparsam yapayım bulamadığım bir film var. umarım yardımcı olusunuz kafayı yiycem yoksa. Film hatırladığım kadarıyla çocuk oyuncunun başrolde olduğu bir filmdi. Filmde bu başroldaki çocuk ezik, sessiz sakin bi çocuk, fakat kendisinden daha büyük olan 3 kişilik falan bir ergen arkadaş grubu vardı , hatta bunlardan bir tanesinin burnundan kulağına doğru uzanan bir hızma vardı. başroldeki çocuğu dövmeye kalkıştıkları sırada çocuk, bunun hızmasını koparıyordu burnu kanıyordu, sonra çocuğu kovalamaya başlıyorlardı çocukda kaçıyordu kaçarken galiba yanında bir arkadaşı da vardı. hatırladığım tek sahne bu o hızmanın kopuşu ve çocuğun kaçış sahnesi. umarım bulmamda yardımcı olabilirsiniz. hadi inşallah.

macsanziefak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar soyle ozetliyim hatırladıgım kadarıyla adam ruyaskndamı artık bi sekilde olucegini goruyo olaylari yasıyo uyaninca ayni olaylari yasiyo anliyoki ölücek karısına eger son 1 saatinin kaldigini bilse ne yapmak isterdi onu soruyo yani film ortalama boyle bisey

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar acil yardimci olurmusunuz kiz arkadasimla izlemeye karar verdigim filmi unuttum film soyleydi bi adam ölüyo sabah uyaniyo karisinin yaninda sasiriyo falan ise veya baska bir yere giderken nasil öldügünü goruyo olaylari ayni sekilde yasiyo karisina son 1 gunun kaldigini bilsen ne yapmak isterdin diyo bilen varsa yardimci olabilirmi

Son düzenleme:

Fri3nd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
90larda izledigim eski bir film yatagin altinda baska dunyaya acilan ve ordan cikan bir yaratik vardi yatagin altindan cikip genc cocukla arkadas oluyordu sonra onu yatagin altindan kendi dunyasina goturuyordu baya sıkı fıkı oluyorlardı o cocugu iyi arkadasi oldugu icin orda hapsetmeye calisuyordu cocukta bunu farkedince orkan kacmaya calisiyordu felan bu film mi bulun lutfen

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
yıllarca aradığım bir film var yardımcı olun lütfen . ufakken izlediğim bi filmdi yarım yamalak hatırlıyorum. savaş çıkıyor bi çocuk ailesiyle kaçarken oyuncağını düşürüyor almak için eğildiğinde ailesi kayboluyor. cocuk bi kampta yaşam savaşı verıyordu . bu kadar hatırlıyorum.

Hayatıfilm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar!Yeni üye oldum gördüğünüz gibi.''Adını bilemediğim film'' başlığından hareketle bu siteye ulaştım.Konuya gelirsek:
1999 yılında galiba ,bir uçak kaçırma filmiydi.Uçağa malum senaryoyla binen korsanlar uçağa el koyuyorlar.Fimde,bir sahnede yolculardan sağ ve sol koltuk başlarında çaprazlamasına oturan 2 erkek yolcu(galiba biri siyahi idi) göz işaretiyle önceden bir tuzak planında anlaşıp ,uygun pozisyonu bekliyorlar.Korsanlardan biri koridorda ilerlerken,siyahi olan ayağıyla çelme takıyor.(Bu sahneden eminim)Sonra bir başka yolcu da silahını alıp,ötekini öldürüyordu.
Beni bayağı heyecanlandırmıştı bu film.Uçak kaçırma filmleri arasında bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
yıllarca aradığım bir film var yardımcı olun lütfen . ufakken izlediğim bi filmdi yarım yamalak hatırlıyorum. savaş çıkıyor bi çocuk ailesiyle kaçarken oyuncağını düşürüyor almak için eğildiğinde ailesi kayboluyor. cocuk bi kampta yaşam savaşı verıyordu . bu kadar hatırlıyorum.

Empire of the Sun - Güneş İmparatorluğu

Empire of the Sun (1987) - IMDb

Senin film bu. Çok güzel filmdir bu arada söyleyeyim.

90larda izledigim eski bir film yatagin altinda baska dunyaya acilan ve ordan cikan bir yaratik vardi yatagin altindan cikip genc cocukla arkadas oluyordu sonra onu yatagin altindan kendi dunyasina goturuyordu baya sıkı fıkı oluyorlardı o cocugu iyi arkadasi oldugu icin orda hapsetmeye calisuyordu cocukta bunu farkedince orkan kacmaya calisiyordu felan bu film mi bulun lutfen

Little Monsters (1989)

http://www.imdb.com/title/tt0097758/

Çocukluğumuzun filmlerinden :)

Son düzenleme:

Eski İstemci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence açın tekrar tekrar Lotr ve Hobbit serisini izleyin ikisi bir gün sürer aralıksız tabi :)

Yahyakemal54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar film büyük ihtimal fransız yapımı
Filmde bir ladın eşiyle problemleri var bir gün bir cafede birşey yiyor ve çıkıyor yolda yürürken çantasını çalıyorlar bu yüzden kadın otostop yapıyor sonrada polis arabası duruyor yanında ve polisler kadını alıp ormanda tecavüz ediyorlar sonra kadın bu polisi arayıp buluyor ve aşık oluyor ona böyle bir film adını bilen varsa yardım edinz ilginize teşekkürler

Merhaba arkadaşlar benim bulamadığım bir film var fransız sanırım filmde bir kadın çantasını çaldırıyor ve yolda kalıyor yürümeye başlıyor ve polis arabası duruyor yanında alıyorlar kadını ve ormanda tecavüz ediyorlar sonra ladın uğraşıyor ve polisi buluyor ve aşık oluyor onun yaanına taşınıyor

Son düzenleme:

Yahyakemal54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim bulamadığım bir film var fransız sanırım filmde bir kadın çantasını çaldırıyor ve yolda kalıyor yürümeye başlıyor ve polis arabası duruyor yanında alıyorlar kadını ve ormanda tecavüz ediyorlar sonra ladın uğraşıyor ve polisi buluyor ve aşık oluyor onun yaanına taşınıyor

aaltuner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar filmin adı lütfen
Aşk romanı yazan yazar yazmayı bırakır kitabı basan firma sözleşme gereği son kitabı yazması için birini gönderir bir ay süreleri vardır bayan yazara aşık olur aynı zamanda evlenmek üzeredir düğün günü yazar geline aşkını itiraf eder birlikte kaçarlar film biter isminde yardımcı olursanız sevinirim kanalda. bay yazar. Yazıyordu ama cıkmıyor

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Screenshot_2018-02-05-16-25-53-1.png
Bu resimde ki yaratığa benzer şeyin hangi film olduğunu hatırlamıyorum uzun zaman önce izlemiştim ama adını hatırlayamadım
Bu yaratık filmde çocukları kurtarmıştı.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Arkadaşlar!Yeni üye oldum gördüğünüz gibi.''Adını bilemediğim film'' başlığından hareketle bu siteye ulaştım.Konuya gelirsek:
1999 yılında galiba ,bir uçak kaçırma filmiydi.Uçağa malum senaryoyla binen korsanlar uçağa el koyuyorlar.Fimde,bir sahnede yolculardan sağ ve sol koltuk başlarında çaprazlamasına oturan 2 erkek yolcu(galiba biri siyahi idi) göz işaretiyle önceden bir tuzak planında anlaşıp ,uygun pozisyonu bekliyorlar.Korsanlardan biri koridorda ilerlerken,siyahi olan ayağıyla çelme takıyor.(Bu sahneden eminim)Sonra bir başka yolcu da silahını alıp,ötekini öldürüyordu.
Beni bayağı heyecanlandırmıştı bu film.Uçak kaçırma filmleri arasında bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.
U.S. Marshals

kahraman özbaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önceden izledim bir film vardı sanırsam romantik komedi tarzı bişey. Başroldeki adam tv sunucuydu başka bi kanala transfer oluyor diğer başrol kızın olduğu kanala yani , adam kanalda çalışırken bu kızada öğütler filan veriyor başkasıyla çıkıyor kız derkend erken sonunda ikiside birbirine aşık oluyordu bilen varsa yazsın sevinirim . .

Arkadaşlar önceden izledim bir film vardı sanırsam romantik komedi tarzı bişey. Başroldeki adam tv sunucuydu başka bi kanala transfer oluyor diğer başrol kızın olduğu kanala yani , adam kanalda çalışırken bu kızada öğütler filan veriyor başkasıyla çıkıyor kız derkend erken sonunda ikiside birbirine aşık oluyordu bilen varsa yazsın sevinirim . .

DAHA DETAYLI OLARAK . Başroldeki adam tv sunucuydu herhalde genel olarak erotik tarz konusuyordu başka bi kanala transfer oluyor , diğer başrol kızın olduğu kanala yani , hatta kızın programın reyting düşünce bunu getiriyorlardı kızda bundan pek haz almıyordu hatta iki sipikerin sunduğu kanalda çıkıyor anlatıyordu yorumcu gibi ve adam kanalda çalışırken bu kızada öğütler filan veriyordu başrol kıza erkekler hakkında ilişkiler hakkında filan kız başkasıyla çıkıyordu herhalde derken derken sonunda ikiside birbirine aşık oluyordu hatta final sahnesi balondamı filan oluyordu bilen varsa yazsın sevinirim . . bayada açıkladım nasıl film aklıma gelmiyor anlamıyorum :D

Son düzenleme:

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48

DAHA DETAYLI OLARAK . Başroldeki adam tv sunucuydu herhalde genel olarak erotik tarz konusuyordu başka bi kanala transfer oluyor , diğer başrol kızın olduğu kanala yani , hatta kızın programın reyting düşünce bunu getiriyorlardı kızda bundan pek haz almıyordu hatta iki sipikerin sunduğu kanalda çıkıyor anlatıyordu yorumcu gibi ve adam kanalda çalışırken bu kızada öğütler filan veriyordu başrol kıza erkekler hakkında ilişkiler hakkında filan kız başkasıyla çıkıyordu herhalde derken derken sonunda ikiside birbirine aşık oluyordu hatta final sahnesi balondamı filan oluyordu bilen varsa yazsın sevinirim . . bayada açıkladım nasıl film aklıma gelmiyor anlamıyorum :D

Senin film bu :

The Ugly Truth (2009) - IMDb

kajmet54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adam bir düzine insanı kaçırıp yeraltına koyuyor. Sadece varil dolusu su veriyor ve insanlar açlıktan birbirini öldürüp yiyorlar. Sonradan adamın amacı anlaşılıyor. Küçükken annesiyle trafik kazası geçirmiş. Annesi ölmüş ve bu kişi araçta sıkıştığı için günlerce mahsur kalmış ve en sonunda ölmemek için annesinin etinden biraz yemiş. Amacı insanların zor durumda kaldığında insan etinin yiyeceğini kanıtlaması. Şimdiden teşekkürler

Legolasss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kafama takildi acil Kadın Elmas lari takas etmek için hep aynı kafeye gidiyor takip edildiğini anlayıp elmasları klozete koyuyor daha sonra adam ödül olarak kadına bir tane Elmas veriyor filmi bulamıyorum

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
@free_agent Çok teşekkür ederim çocukluk yıllarımın filmiydi tekrar sağolun.

Aradığım başka bir film var bunu nasıl bulabilirim bilmiyorum...

kucuklugumde izledigim bir film vardi tam hatirlayamiyorum ama soyle bir sahne vardi cocuk gece ormanda elinde bir gaz lambasi yada fener gibi bir sey var sonra bir sesler duyuyor kulube gibi bir sey vardi ardindan o sese yoneldiginde tipki astronot kiyafetli ici atesle mi dolu ışıkla mı ne tam bilmiyorum bir canli hareket ediyordu ayaga kalkarak. cocuk korkmustu ve birden kosmaya baslamisti gece ormanda.yillardir ariyorum ama bulamadım.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Kafama takildi acil Kadın Elmas lari takas etmek için hep aynı kafeye gidiyor takip edildiğini anlayıp elmasları klozete koyuyor daha sonra adam ödül olarak kadına bir tane Elmas veriyor filmi bulamıyorum
Arka sokaklar dizisi olmasın o? Selin diye bir karakter aynı sahneyi canlandırdı :)

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
@free_agent Çok teşekkür ederim çocukluk yıllarımın filmiydi tekrar sağolun.

Aradığım başka bir film var bunu nasıl bulabilirim bilmiyorum...

kucuklugumde izledigim bir film vardi tam hatirlayamiyorum ama soyle bir sahne vardi cocuk gece ormanda elinde bir gaz lambasi yada fener gibi bir sey var sonra bir sesler duyuyor kulube gibi bir sey vardi ardindan o sese yoneldiginde tipki astronot kiyafetli ici atesle mi dolu ışıkla mı ne tam bilmiyorum bir canli hareket ediyordu ayaga kalkarak. cocuk korkmustu ve birden kosmaya baslamisti gece ormanda.yillardir ariyorum ama bulamadım.

E.T. the Extra-Terrestrial

E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - IMDb

Cn.yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
Bi film vardi anlatiyim ilk evvela hatırladığımkadariyla. Gece sinemada her yer dolu filmi kontrol eden makinistin teoe lambasi acik aniden elektrikler gidiyo herkez kayboluyor sadece elbiseleri kaliyo yerlerinde o adam ilerliyo bi tane guvenlikciye rastliyo o guvenlikcinin elindede el feneri var karanlik onuda yutuyo bi evde sevgilisi adama cicek + 4 5 tane mum yanik bi sekilde brakiyo üstündede not neyse sabah oluyo adam disari cikiyo hickimse yok hastaneye gidiyo ameliyathanede bi adam ustundeki ışık kesiliyo oda kayboluyo yani karanlığa yakalanan oluyor bu filmi bilen lutfen yazabilirmi

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Güzel anlatmışsın okuyunca bir başka film aklıma girdi.

Aynaya hapsolan bir kişi filmi aklıma girdi. :)

Cn.yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim hocam bu filmin ozeti karanlik herkezi yutuyo gunduz git gide dahada gecikio mesela oglen 12 hala aksam oluyo elektrik sadece jenaretor fln

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Çok öncedenizlediğim bir film korku gerilim türünde bir film vampir filmi sadece hatırladığım kısım vampir olan adam sevdiği kadının boynunu ısırıyor ve kanını içiyordu tabi o hareket sırasında kadın çok korkuyordu ve sonrasında kadın ölüyordu ve onu kucağında mezarlığa kadar taşıyordu gece. Bu filmi hatırlıyanlar, bilenler var mı?

kanarya09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, izledigim filmde sevgilisiyle ayrılan veya yeni sevğili yapmak isteyen bir adam var tam emin değilim ama senaryo şu şekilde: Bu adam bu kızı seviyor onu etkilemek istiyor . Kendisinden yaşça büyük olan bir adam da ona yardım edeceğini bu işte uzman olduğunu söylüyor yaani adam bu adamın öğrencisi gibi bir şey oluyor o ne derse onu yapıyor kızı etkilemek için. Ama sonra öğreniyor ki bu yaşlı adam bu şekilde hep erkeklerin sevdiği kızları ellerniden alıyormuş. Yani kızı kendisi etkiliyormuş. işte bunu öğrenince genç adam bu yaşlı adamla kıyasıya mücadeleye giriyor. Filmi bilenler sanırım şu son sahneyi hatırlaycaktır. Yaşlı adam ile genç kız aynı uçakta tam gidecekken kızı seven genç adam geliyor ve olanları kıza anlatıyor yaşlı adam inkar ediyor falan sonra genç adam bayılıyor. Yaşlı adam önceden doktorum demişti ve uçakta buna elektroşok uygulayacaktı ancak ilk yardım ekibi adamın cihazı nasıl kullanacağını bilmediğini fark ediyor ve kız da şüpheleniyor. Sonunda kız diğer genç adama inanıyor ve mutlu son. İnşallah filmin ismini hatırlayan çıkar. Teşekkürler.