iPhone X almaya değer mi ?

Bu konuyu okuyanlar

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
valla elimdeki samsung 5 seneyi doldurdu ve eğer bozulmamış olsa ki bu yaptırmış hali yani 5 sene daha beni götürecek olsa kullanırım.
Valla helal olsun ben kullanamam şahsen zaten benim kullanım politikama da aykırı :)

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Valla helal olsun ben kullanamam şahsen zaten benim kullanım politikama da aykırı :)
Konu parasıyla falan alakalı da değil yani şuan mesela iphone x ala bilirim her an ama elimde ki telefon dediğim gibi 5 senelik ve değil 10 sene hiç bozulmasa yine kullanırım ömür boyu en yeni çıkan versyonları ile ciddi bir fark görmüyorum aralarında yani benim bozulmadan telefonu değiştirmem için şöyle bir fark olmalı elimdeki tuşlu yeni trendin akıllı telefon olması lazım hani böyle bir fark olacakki arada gidip alayım yeni bir şey ki ben 2013 de akıllı telefona geçmiş insanım oda ayrı bir olay yani nedendir bilmem telefona verdiğim her kuruşa acımışımdır bunca zaman

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Konu parasıyla falan alakalı da değil yani şuan mesela iphone x ala bilirim her an ama elimde ki telefon dediğim gibi 5 senelik ve değil 10 sene hiç bozulmasa yine kullanırım ömür boyu en yeni çıkan versyonları ile ciddi bir fark görmüyorum aralarında yani benim bozulmadan telefonu değiştirmem için şöyle bir fark olmalı elimdeki tuşlu yeni trendin akıllı telefon olması lazım hani böyle bir fark olacakki arada gidip alayım yeni bir şey ki ben 2013 de akıllı telefona geçmiş insanım oda ayrı bir olay yani nedendir bilmem telefona verdiğim her kuruşa acımışımdır bunca zaman
Acımakta haklısın zaten umarım daha nice seneler kullanırsın diyelim ozaman :)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
--

Bu kapanıp açılma sorunu yaşamıştın ya ondan sordum ya :)
öyle sorsana :) soft reset mi ne onu yaptıktan sonra daha olmuyor
gerçi telefonu çizilecek kırılacak diye de pek kullanmıyorum.
bana sorun çıkarmayacak acilen ön ve arka koruyucu lazım
kimisi puff al diyor kimisi spigen falan.her kafadan ayrı ses çıkıyor

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
öyle sorsana :) soft reset mi ne onu yaptıktan sonra daha olmuyor
gerçi telefonu çizilecek kırılacak diye de pek kullanmıyorum.
bana sorun çıkarmayacak acilen ön ve arka koruyucu lazım
kimisi puff al diyor kimisi spigen falan.her kafadan ayrı ses çıkıyor

Spigen al

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
arkadaşlar 5 senedir android bir telefon kullanıyorum. Alacağım telefonun bi 5 sene götürmesini isterim tabiki yine iphone x almalımıyım hiç ios kullanmadım ancak dediğim gibi ya bu telefonu alacağım yada şubatı bekleyip galaxy s9 zu alacağım ama bana mantıklı bir kaç sebeple açıkalrsanız nedenini seçiminizin memnuniyet duyarım.
Note8 al

MolenBeek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar soruma cevap alabilirmiyim şimdiden tesekkurler :)

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Bir sonraki iphone çıkınca X'u kolay harcayacağını düşünüyorum Apple'ın. Çentiği kaldırır ,yan kenarları inceltir ,5g ekler yeni iphone diye satar kobay bir cihaz iphone X. Home button yerine gesture, touch id yerine face id ciddi revizyonlar bunlar. Çok pahalı diyeceğim ama 700$ a satılırken 1000$ a fırlattı fiyatları Apple ,diğer firmalar çokda farklı değil bu zam dalgasından faydalanmak istiyorlar gibi LG v30 bile 895 euro dan önsipariş açtı amazonda bir süre sonra kapandı.

Kısaca bir sonraki iphone beklenmeli veya yüz verilmemeli. :D

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
sadece kılıf mı?ekran koruyucusuu yokmu?

Ekran koruyucusuda var almayı düşünürsen internetten Hepsiburada dan almanı tavsiye ederim indirimli fiyatlar oluyor bazen sitelerinde ama satıcı bölümü mutlaka Hepsiburada olsun diğer firmalardan alma daha güvenli olur

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Ekran koruyucusuda var almayı düşünürsen internetten Hepsiburada dan almanı tavsiye ederim indirimli fiyatlar oluyor bazen sitelerinde ama satıcı bölümü mutlaka Hepsiburada olsun diğer firmalardan alma daha güvenli olur
sitelerinde ekran koruyucusu göremedim.hem kılıfla kullanınca kalkma falan yapıyormuş

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Aynen ondan dolayı kaldırmış olabilirler, değişik birşey var liquid sıvı ekran koruyucu diye
bence o sıvı ekranı yapıştırmak içindir.
ekran kalkma yaptığında göre arka tarafda çizlmeye karşı jelatın takmak gerek.ama kenarları da korumalı.3d olanlar işe yarar mı bilmiyorum.satıcı yorumlarına bakıyorum kimisi memnun kimisi memnun değil.kararsız kalıyorum

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
bence o sıvı ekranı yapıştırmak içindir.
ekran kalkma yaptığında göre arka tarafda çizlmeye karşı jelatın takmak gerek.ama kenarları da korumalı.3d olanlar işe yarar mı bilmiyorum.satıcı yorumlarına bakıyorum kimisi memnun kimisi memnun değil.kararsız kalıyorum

Aslında güzel bir kılıf alsan yeterli olmaz mı spigenin kılıfları genelde önden çıkıntılı olduğu için ekranıda korur en azından