Annem haklı mı? Haklıysa neden haklı?

Bu konuyu okuyanlar

uctu07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Annem sürekli sarışın kadınları övüyor benim yanımda. Sürekli yanımda yok çok dikkat çekiyorum, Türkiyede sarışın olmak zor gibi şeyler söylüyor. Nedir yani? Sanki ben seçiyorum. Herkes sarışın severmiş Dünyada diyor. Beyaz teni övüp duruyor.

Annem bu kadının tipinde:
eebed2ae-8000-4aea-8ee4-b8627fbdfcab.jpg

Ben ise bu kadının tipindeyim:
1dc795aa-a8bf-41d6-b8e4-d85e3ea881ac.jpg

Annem haklı mı? Haklıysa neden haklı?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Annen seni boyamayı düşünüyor sanırım:) haklı değil böyle konuşmasıda ayrı bir garip ben evlatlık mıyım deyip konuyu kapat geç çok takılma ;)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bu anlatılanlarla gerçek mi ?eğer öyleyse annenizle bir psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Sarışın her zaman erkeklere çekici gelir ben en çok yeşil gözlü sarışın bayan gördüm mü bakarım hoşuma gider. Sarışınlar esmerlere göre daha çok güzel ve çekici olurlar. Oyum her zaman sarışından yanadır benim.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
annen sarışınları hangi yönden övüyor.benim tanıdığım sarışın kadınlar genelde hep cins,havalı, tripli çıkıyor :D
ama sarışın beyaz tenli kadınlar daha çok seksi ve daha çok istekli oluyorlar :D

Reaksiyon puanı
5,171
annen sarışınları hangi yönden övüyor.benim tanıdığım sarışın kadınlar genelde hep cins,havalı, tripli çıkıyor :D
ama sarışın beyaz tenli kadınlar daha çok seksi ve daha çok istekli oluyorlar :D
Bence bir çoğu arkadaşlık ilişkilerindede son derece iyi

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Annenizde biraz ırkçılık seziyorum :rolleyes:
Genel kanı o dur evet, ama kim gerçekten sadece bir bayanın saçı sarı diye onunla ilgilenmiş ki ? O erkek beyini ile ilgili bir şeymiş. Anladığım kadarı ile erkek beyini sarışın ve açık tenli bayanları daha sağlıklı olarak görüyormuş. İç güdüsel bir yüzü varmış olayın. Bana sorsan sarışın diye ? Benim oyum daha çok siyah saçlılardan yana olsa da saç rengi en düşük öneme sahip şeylerden birisi benim için :D Tabi her insanın kendi tercihleri var. Ama arada karşılıklı olarak birbirini anlama, sevgi olduktan sonra nasıl göründüğün en son endişelenmen, nasıl davrandığın, karşındaki kişinin nasıl hissettiği, en çok endişelenmen gereken şeyler haline geliyor :p

Son mesajlar