Samsung Galaxy J7 Prime Güncelleme Alacak Mı?

Bu konuyu okuyanlar

ismail1424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhaba, babama 20 gün önce bu telefonu aldık ve ben yazılım güncelleme yaptım baya güncelleme yaptı fakat daha sonra araştırma yaptım bu telefon Ekim ayı içerisinde Android 7.0 Nougat güncellemesi alacakmış ben dün gece kontrol etmiştim yine güncelleme yok dedi sizce ne zaman gelir?

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Merhaba @ismail1424;
Cihazının kesin olarak 7.0 güncellemesi alacağı belirlenmiştir. Net tarih olarak 15.10.2017 tarihi gözüküyor. Sanırım 1 hafta daha beklemen gerekecek. :)

İyi Forumlar.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,372
Alır 2016 serisiyse eğer

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba, babama 20 gün önce bu telefonu aldık ve ben yazılım güncelleme yaptım baya güncelleme yaptı fakat daha sonra araştırma yaptım bu telefon Ekim ayı içerisinde Android 7.0 Nougat güncellemesi alacakmış ben dün gece kontrol etmiştim yine güncelleme yok dedi sizce ne zaman gelir?
Kardeşim J7 Prime android nougat alacak. En geç 4-5 güne gelir. Ben de aynı cihazı kullanıyorum. Gayet memnunum.
İyi forumlar...

Krnl386

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sanırım güncelleme Kasım ayına ertelenmiş.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
samsung 2016 serisi telefonları ıcın toplu guncellemeler yapacakk

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Samsung Türkiye güncellmeyi 13-17 Kasıma ertelemiş.
--- Gönderi Güncellendi ---
En azından nougatı geçtim. 2 aydır J7 Prime güvenlik güncellemesi vermiyor. Bari güvenlik güncellmesi verse iyi olur.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
En azından nougatı geçtim. 2 aydır J7 Prime güvenlik güncellemesi
Sizce neden böyle sürekli erteledi ler

Sizce neden böyle sürekli erteledi ler
Güncelleme gönderilirken bir hata oluşmuş olabilir.

ismail1424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Samsung Türkiye güncellmeyi 13-17 Kasıma ertelemiş.
En azından nougatı geçtim. 2 aydır J7 Prime güvenlik güncellemesi vermiyor. Bari güvenlik güncellmesi verse iyi olur.

Aynen bende geçen baktım 13.ünde planlanan yayınlanma tarihi demişlerdi şimdi de 1 ay daha uzatmışlar.

Cihankyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim canını sıkma geç olsunda güç olmasın.
Belki güncelleme almış olsaydık hatalı olacaktı. Biraz sabret kardeşim. :)
İyi forumlar...
Bundan sonra ya j serisi almayacağım yada Samsung telefonu almayacağım

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
C9 Alacakmı arkadaşlar?
Evet alacağı belirtilmiş. Galaxy C5 Galaxy C7 ve Galaxy C9 Pro için Android 7.0 Nougat test süreci Çin’de başlamış durumda... Ayrıca, Samsung’un güncelleme ile birlikte Galaxy C serisi telefonları yeni bir arayüze (Galaxy S8’de yer alan) kavuşturacağını söyleyebiliriz. Android 7.0 güncellemesi bunun dışında en son güvenlik yamalarını performans geliştirmeleri, yeni bildirim özelliği, hızlı ayarlar tuşunda iyileştirmeler, çoklu pencere kullanılabilirliğinde iyileştirmeler, yenilenen ayarlar menüsü ve uygulama yükleme hızında bazı geliştirmeler içerecek.

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Evet alacağı belirtilmiş. Galaxy C5 Galaxy C7 ve Galaxy C9 Pro için Android 7.0 Nougat test süreci Çin’de başlamış durumda... Ayrıca, Samsung’un güncelleme ile birlikte Galaxy C serisi telefonları yeni bir arayüze (Galaxy S8’de yer alan) kavuşturacağını söyleyebiliriz. Android 7.0 güncellemesi bunun dışında en son güvenlik yamalarını performans geliştirmeleri, yeni bildirim özelliği, hızlı ayarlar tuşunda iyileştirmeler, çoklu pencere kullanılabilirliğinde iyileştirmeler, yenilenen ayarlar menüsü ve uygulama yükleme hızında bazı geliştirmeler içerecek.
Türkiye ye kesin gelecek mi? Cin de satışı yapılıyor sadece buraya ithalat ile geliyor resmi olarak verirmi acaba samsung

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Türkiye ye kesin gelecek mi? Cin de satışı yapılıyor sadece buraya ithalat ile geliyor resmi olarak verirmi acaba samsung
Çinde üretimi yapıldığı için evet gelecek. Çinde şuan testleri sürüyor. Yakın bir zamanda nihai olarak gelecektir...
J7 Prime'yi unuttu Samsung. :D
Unutmadı güncelleme dağıtılmaya başlandı. Bilgisayar üzerinden de denediniz mi?

ismail1424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Çinde üretimi yapıldığı için evet gelecek. Çinde şuan testleri sürüyor. Yakın bir zamanda nihai olarak gelecektir...

Unutmadı güncelleme dağıtılmaya başlandı. Bilgisayar üzerinden de denediniz mi?

En son 2 gün önce telefondan denetle dedim ama gelmemiş bu akşam tekrar kontrol ederim. Bilgisayar üzerinden yapmadım hiç zaten telefon babamın anca denetle diye diye geldiği gün yapacağız. Sağ olun.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
En son 2 gün önce telefondan denetle dedim ama gelmemiş bu akşam tekrar kontrol ederim. Bilgisayar üzerinden yapmadım hiç zaten telefon babamın anca denetle diye diye geldiği gün yapacağız. Sağ olun.
Rica ederim.

İyi Forumlar...

Son mesajlar