Oneplus 5 satılıp i phone 6s alınırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
sen benimle neden uğraşıyorsun sevgilim. 17 yaşındasın işte çok mu farkediyor?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Dediklerinize dikkat edin boş yapmayın

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Oneplus 5'den 6s'e geçilmez. iPhone 7 olabilir.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
androidden iosa geçmek, bilgisayardan oyun konsoluna geçmek gibidir. nasıl ki pc de herşeyi yapabilir ve yanında da oyun oynayabilirsin ama oyun konsolunda sadece oyun oynayabilirsin, aynen o misal.

alıyorum telefonu elime tv mi kızıl ötesiyle kumanda ediyorum. açıyorum smart view uygulamasını telefonumun ekranını tv ye aktarıyorum, ister periscoptan maç izliyorum ister herhangi bi izleme sitesinden film izliyorum, anında. iş yerinde giriyorum telefondan torrentt sitesine, bilgisayar gibi indiriyorum torrentten filmi telefonuma, akşam eve gidince cam gibi izliyorum.

yukarıdakilerin hiç birisini yapamayan bi telefonu bu devirde telefon diye cebinde taşımak nasıl bir düşüncedir anlamıyorum.

hele ki iphone da pc den telefona bir film yada müzik atmayı tecribe ettim ki resmen kanser oluyordum (ipad mini tabletim var). androidde tak kabloyu pc ye at içine ne istiyorsan.

Reaksiyon puanı
258
Kimseye ayıp ettiğimi düşünmüyorum. Aradan solucan gibi çıkan kendini dahi sananların doluştuğu bir topluluğa mesaj atmak intihar etmekti zaten kolay gelsin. Konuya gelecek olursak konuyu açan kardeşimiz adam gibi soru sormuş. Bu cocuklar mesaj kasıyorlar boş mesaj atarak acaba hangimiz daha cok ayıp ediyoruz biraz düşünmek gerekiyor.
Bu konuyu açanda trollün önde gideni zaten :)) Forumu meşgul etmekten başka bir işe yaramayan bir konu....
--- Gönderi Güncellendi ---
androidden iosa geçmek, bilgisayardan oyun konsoluna geçmek gibidir. nasıl ki pc de herşeyi yapabilir ve yanında da oyun oynayabilirsin ama oyun konsolunda sadece oyun oynayabilirsin, aynen o misal.

alıyorum telefonu elime tv mi kızıl ötesiyle kumanda ediyorum. açıyorum smart view uygulamasını telefonumun ekranını tv ye aktarıyorum, ister periscoptan maç izliyorum ister herhangi bi izleme sitesinden film izliyorum, anında. iş yerinde giriyorum telefondan torrentt sitesine, bilgisayar gibi indiriyorum torrentten filmi telefonuma, akşam eve gidince cam gibi izliyorum.

yukarıdakilerin hiç birisini yapamayan bi telefonu bu devirde telefon diye cebinde taşımak nasıl bir düşüncedir anlamıyorum.

hele ki iphone da pc den telefona bir film yada müzik atmayı tecribe ettim ki resmen kanser oluyordum (ipad mini tabletim var). androidde tak kabloyu pc ye at içine ne istiyorsan.
Pc den müzik atmak veya film atmak o kadar da zor değil ben 2 dk da hallediyorum işimi..

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Op5 2017 cihazı 6s 2015 allah akıllı vermiş. Antika varken moderni napıyım?

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Bi soru sorduk ne olay çıkmış. Ergenin biri ortalığı karıştırmış gelip ve millete ergen diyo

firtinax

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Asla alınmaz!

Son düzenleyen moderatör:

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Forumun acilen ironinin ne oldugunu ogrenmesi gerek bazilari ciddi ciddi cevaplamis :D

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Evet yas seviyesi dusuk ama gelecek bu genclerde.bizden gecmeye basladi :)
Neyse konuya gelirsek,gecilmez.net.
Sirf kalite algisi yuzunden hic gerek yok.zaten almissin telefonunu.sifirdan alicak olsan tartisirdik.arti 1000-1500 fark vericen tahminen o parayla kafana gore takil.s8 muhabbeti donmus,gidip kendim inceledim bildigin oyuncak,maket telefon.
Note8 gelsin marketlere bakariz onada.apple desen yamyam kazik.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Evet yas seviyesi dusuk ama gelecek bu genclerde.bizden gecmeye basladi :)
Neyse konuya gelirsek,gecilmez.net.
Sirf kalite algisi yuzunden hic gerek yok.zaten almissin telefonunu.sifirdan alicak olsan tartisirdik.arti 1000-1500 fark vericen tahminen o parayla kafana gore takil.s8 muhabbeti donmus,gidip kendim inceledim bildigin oyuncak,maket telefon.
Note8 gelsin marketlere bakariz onada.apple desen yamyam kazik.

Note 8 in üstüne 2-3 bin daha koyar araba alırım be üstad.

Ben almıyımmı şimdi 6s

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Androidten IOS'a bir rahatlama yaşarsın. Kesinlikle doğru seçim kardeşim...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
one+5 baya önde; iphone 6s alınmaz

Reaksiyon puanı
64
Bana kalırsa Op 5 ten geçme pek mantıklı olmaz. Op 5 gerçekten çok kuvvetli bir telefon. İOS un deneyimini yaşamak istiyorsanız o size kalmış ancak elinizdeki ile devam etmenizi öneriyorum.