Soru Sunrise RTX 4060 Alınırmı?

emoraen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bilgisayarla fazla aram olmaz o yüzden soruyorum, çok araştırmam sonucu böyle bir sistem buldum benim hoşuma gitti sizce alınırmı bu fiyatta en iyisi f/p bir sistem gibi duruyor.

Nayaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel sistem görünüyor. Tabi ki ne amaçlı kullanacağınıza da bağlı. 5600 Oyunlar için yeterli gelebilecek seviyede bir işlemci. Hakeza ekran kartı da öyle Galax markasına takınıabilirim ama satıcı gaming.gen.tr ise sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

emoraen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel sistem görünüyor. Tabi ki ne amaçlı kullanacağınıza da bağlı. 5600 Oyunlar için yeterli gelebilecek seviyede bir işlemci. Hakeza ekran kartı da öyle Galax markasına takınıabilirim ama satıcı gaming.gen.tr ise sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
Oyun için bir pc arıyorum bence bu sistem uygun gibi

emoraen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
700 TL farkla şu sisteme de göz atabilirsiniz. Anakart bir üst nesil Ekran kartı Asus dual modeli. SSD için Gaming Gen.tr deki ürün 2400 / 1500 ile bir tık önde fakat özelleştirebilirsiniz.

Tek fark anakart, Ekran kartına gelirsek ha asus almışsın ha galax ikiside 4060 sonuça tek fark fiyat farkı çok satılan bir marka olduğu için asus daha iyi gibi gelebiliyor lakin galax yurtdışında çok satılan bir marka. Zaten ssd biraz kötü aynı fiyata denk geliyor hemen hemen bence ikiside iyibir sisteme sahip ama bence gaminggendeki daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

700 TL farkla şu sisteme de göz atabilirsiniz. Anakart bir üst nesil Ekran kartı Asus dual modeli. SSD için Gaming Gen.tr deki ürün 2400 / 1500 ile bir tık önde fakat özelleştirebilirsiniz.

SSDyide eklersek zaten 1k fark olmuş olur bence deymez o yüzden gaming gen dedim.