Bu konuyu okuyanlar

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
hesaplasma-the-accountant-2016-film-izle-116.jpg

The Accountant - Hesaplaşma

Otizmli bir öğrencim vardı o da bolyywood hayranı (Hint Filmleri) sınıfta ona film adı sorduğumuzda internette bizim google da aradığımız gibi aramaz. Url çubuğunda filmin url uzantılarını dahi ezbere yazardı unutmazdı. Eğitimde feda edilecek fert yoktur.

Film son son zamanlarda seyretmiş olduğum en iyi filmlerden. Giriş, gelişme, sonuç harika. Ben Affleck'in oyunculuğu da çok iyi, oynadığı karakterinin, özellikle aksiyon sahneleri hakkını vermiş. Aksiyon, gizem (yeteri kadar), sosyal mesaj, dram (Az da olsa var), suç hepsi çok iyi işlenmiş.Başından sonuna kadar sırıtan bişey yok desek yeri. 10/8

Bu filmi ben de dün izledim. Puanını hak eden güzel bir filmdi.

Son düzenleme:

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
MV5BMTk4MjU3MDIzOF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjM2MzY2MDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

jeniffer için seyrettim ama beğenmedim maaleseft.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
The-Great-Wall.jpg

The Great Wall - Çin Seddi

Bundee Jumping'i de Çinliler bulmuş
icon_smile.gif

Öncelikle film 3D izlenmeli. Fantastik bir film olduğu için çok mantık aramamalı. Aksiyon, oyunculuk iyi; efektler ise çok iyi. Sonu çok basitti. 10/7,5

Sonu çok basit bitti. Kraliçe yaratığın ölümü ve sonrasında diğer yaratıkların pili çıkarılmış oyuncak gibi sapır sapır dökülmesi koca filme yakışmamış. Yaratık sayısı az tutulup farklı bir yöntemle yok edilebilirlerdi. Çin ordusu ve Çin Seddi savaş teknikleri göz kamaştırıyordu.

arcapotter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Assasin's Creed i izledim sinemada tek sorunu bana göre aksiyon sahneleri sessiz kalmış arkaya bi müzik atsalarmış daha güzel olurmuş.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
DANGAL

Dangal-izle-683x1024.jpg

Gerçek bir hikayeden uyarlanmış olan Aamir Khan'ın yeni filmi.
Okuduklarıma göre; Aamir reyiz bu film için özel olarak kilo almış ve göbekli haliyle çok yaşlı göstermiş ama rolünün hakkını vermiş.

Film, çok ama çok güzeldi. 2 saat 40 dakika gibi uzun süresiyle insanı alıp götürüyor, zamanın farkında bile olmuyorsun.
Kişisel tercihler farklıdır elbet ama bana göre Aamir Khan'ın "3 idiots" dan sonraki en iyi filmi budur diyebilirim.
İzlediğim görüntü çok iyi değildi, beklediğim bir film olduğundan dayanamadım izledim. Orijinal kaliteli görüntüsü çıkınca tekrar izleyeceğim.

Filmin müziği de ayrı bir güzeldi...

RoccoNiyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar ısmarladığı için ''Felak'' isimli filme gittim.Film sözde korku/gerilim tarzı bir film fakat hayatımda 1 saat boşa gitti.Lanet olsun.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
DANGAL

Dangal-izle-683x1024.jpg

Okuduklarıma göre; Aamir reyiz bu film için özel olarak kilo almış ve göbekli haliyle çok yaşlı göstermiş ama rolünün hakkını vermiş.

Film, çok ama çok güzeldi. 2 saat 40 dakika gibi uzun süresiyle insanı alıp götürüyor, zamanın farkında bile olmuyorsun.
Kişisel tercihler farklıdır elbet ama bana göre Aamir Khan'ın "3 idiots" dan sonraki en iyi filmi budur diyebilirim.
İzlediğim görüntü çok iyi değildi, beklediğim bir film olduğundan dayanamadım izledim. Orijinal kaliteli görüntüsü çıkınca tekrar izleyeceğim.

kaynak gönderir misiniz özelden? :)

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Assasins Crees'e gittim . Sahneler çok hızlı geçiyordu . Onun dışında iyiydi

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
PINK

Pinkmovieposter.jpg

Çok güzel ve kaliteli bir filmdi.
Amitabh Bachchan'ın oyunculuğuna ayrıca hayranım. Adam Bollywood'un Tuncel Kurtiz'i gibi. Oynadığı her rolün hakkını fazlasıyla veriyor.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Escape Plan(Kaçış Planı) güzel Sylevester stallone.;)

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
DANGAL

Dangal-izle-683x1024.jpg

Aamir se izlenir ya. Seviyorum bu adamı

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

The Secret Life of Pets (2016), çocuk sinemasında. XXL Patlak mısır + kahkaha atan çocukların verdiği huzur paha biçilemez.

Saygılarımla

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Arrival

Arrival-poster-3.jpg

Filimde aksiyon hiç yok. Drama yönü ağır basan ve çok yavaş ilerleyen bir temposu var.
Yüksek imdb puanını hak etmediğini düşünsem de, oluşturduğu gizemle sıkılmadan izledim şahsen.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Harley karakterini canlandıran Margot Robbie son zamanlarda bir çok güzel filimde rol aldı.
Bence oyunculuğunun ve güzelliğinin ön plana çıktığı en iyi filmi; Will Smith'le oynadığı 2015 yapımı "Focus" flmiydi.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
doktor-strange-2016-turkce-altyazili-izle-982.jpg

Doctor Strange

Benedict Cumberbatch'in oyunculuğu dışında aşırı görselliğe bulanmış bir film. Arada güzel espriler yok değil ama konu görsellikte boğulmuş. Muhtemelen 1-2-3 diye seri olarak devam eder, o izlenimi veriyor. 10/6

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Inferno

irrfan-khan-tom-hanks-poster.jpg

Serinin kitabını okuduysanız vasat ve yetersiz gelecektir. Bana öyle geldi. Gerçi bu serinin diğer kitaplarının filmleri de beni tam tatmin etmemişti.
Bir bakıma haklılar da.. Kitapta o kadar çok detay oluyor ki, tek filmde kurgusunu yapmak ve senaryoya sığdırmak imkansızlaşıyor.

Kitabını okumayıp, seriyi filmden takip edenler için fena film değil. Tom Hanks bile başlı başına izlemek için yeterli bir sebep.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hacksaw Ridge

Hacksaw_Ridge_poster.png

Konusu, kurgusu, görseli...vs. ile 10 numara 5 yıldız olan harika bir film olmuş. Bir çok dalda oscara da aday olan bu yapım, gerçek bir hikayeden esinlenmiş..

Son düzenleme:

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Lanetli mesaj filmini izledim gerilim ve korku üst seviyeydi tavsiye ederim

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Gece Hayvanlari (2016)
Nocturnal Animals (original title)
R | 1h 56min | Drama, Thriller | 9 December 2016 (Turkey)

8.3/10

Michael Shannon'ın oyunculuğu müthiş. Jake Gylanhaal da uzun süredir izlediğim süper oyuncu. Film de başarılı. Tür de sevdiğim gibi. Açılış sahnesi sanat için ağır gibi ama onun haricinde çok başarılı.
İzlemeyenler için Jake Gylanhaal'ın Prisoners (2013), Nightcrawler (2014),Enemy (2014) filmlerini tavsiye ederim.