Yaptığınız en büyük agresiflik nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ne kadar sinirlensem de agresif olsam da en fazla küfür eder bağırıp çağırırım.İş dahada ileri gidince ortamı terk ederim her zaman.Zaten genelde annem nasiplenir benden çünkü kendisinin özel yeteneğidir o bir anda hiçbirşey yokken sinir tavan yapar.
Benim kimseyi dövememe sebebim de dövüş sanatlarında iyi bir derece yapmamak ve silah taşımamak.
Çünkü bizim burda döverseniz birini ya ilk silahını çeker yada bir ihtimal çekmez siz döversiniz sonra o sizi bulur ve 10 20 kişi gelir bir güzel döver.
Zaten burda herkesin arkası var illa biz hariç tabi :D
Üniversite zamanlarında, bi arkadaşla halı saha bastık. Arkadaşın elinde hiçbir şey yoktu. Benim kafada kapşon, elde yarım parmak siyah eldivenle siyah poşet tutuyorum. Poşetin içinde marketten yeni aldığım 100'lü ıslak mendil. :D Adamlar beni tinerci sanmış olacaklar ki 12 kişi gık diyemedi. :D Hatta abi falan çekti biri. Bunlar kaldıkları yurdun servisiyle yanımızdan geçerken laf atmışlardı bize. Takip ettik, halı sahaya gittiklerini düşündüm, sahaları geziyoruz hangi yurtta kalıyorsunuz diye. Bulduk sonra hesap soruyoruz kim laf attı bize diye.. Ulan düşündükçe kendime gülüyorum. Ne cesaretti be. :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Katiplik klavye sınavından sonra olacak. Masamda bir klavye var ya, onu alıp dizimle ikiye bölecem :mad:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Klavye dedin de şimdi hatırladım. Babama sinirlenip bilgisayarın klavyesini parça pinçik etmiştim. Her parçası bir tuş büyüklüğünde olacak kadar parçalamıştım komple. Sonra, akşam babamın elinde yeni klavyeyle geldiğini görünce duygulanmıştım...

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Klavye dedin de şimdi hatırladım. Babama sinirlenip bilgisayarın klavyesini parça pinçik etmiştim. Her parçası bir tuş büyüklüğünde olacak kadar parçalamıştım komple. Sonra, akşam babamın elinde yeni klavyeyle geldiğini görünce duygulanmıştım...
Demek ki babanız düşünceliymiş. :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

Son mesajlar