ZYXEL P-662HW-D1 Yardım

Bu konuyu okuyanlar

tercal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ZYXEL P-662HW-D1 bir modemim var yanlız wireless lan adını degiştiremiyorum http://192.168.1.1/ adresine girdigimde degişiklik yapamıyorum yardım edermisiniz

ioz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yöetici olarak giriş yapmalısın

varsayılan şifre 1234 olması lazım

adabay

Asistan
Reaksiyon puanı
19
modemin reset tuşuna arkada ince bir tuştur modemin ışıkları sönesiye kadar basılı tutman lazım. Bu şekilde bütün ayarları sıfırlayıp baştan yapabilirsin.
kolay gelsin

laxi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
menülerin açılmamasının sebebi karşına gelen şifre ekranındaki 4 noktayı silmeyerek giriş tuşuna basman, 4 noktayı silerek manuel olarak modemin erişim şifresini girmen gerekmekte standart şifre 1234 eğer standart şire ile giremiyor ve oluşturduğun şifreyi hatırlamıyorsan modeminin arkasındaki içi gömük reset yazan düğmesine kürdan yardımı ile 30 sn basılı tut ve modemi resetle menülere erişebilirsin.

Shawna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
menülerin açılmamasının sebebi karşına gelen şifre ekranındaki 4 noktayı silmeyerek giriş tuşuna basman, 4 noktayı silerek manuel olarak modemin erişim şifresini girmen gerekmekte standart şifre 1234 eğer standart şire ile giremiyor ve oluşturduğun şifreyi hatırlamıyorsan modeminin arkasındaki içi gömük reset yazan düğmesine kürdan yardımı ile 30 sn basılı tut ve modemi resetle menülere erişebilirsin.

Dediklerini harfi harfiyen uyguladım ama bi sonuç olmadı modem de mod olmadığım için olabilirmi yurtta kalıyorum çünkü aşırı yükleme oluyo bazen modeme hiç birşey yapamıyoruz..modem sitesine girdiğimde sadece karşımda status oluyo ayarlar yok o ayarları açmak için şifreyi bilmek gerekiyomu?