Zula

Bu konuyu okuyanlar

OZZY3675

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Zula oynunu açarken şöyle bir hata geliyor.
'Hata oluştu: - Could not open request. Lütfen tekrar deneyin.'
Verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
zula da bazen hep hata alırsın bazen hiç almazsın. 2 senedir falan girmiyorum ama silip yükle hata gider

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
orada burada zulaya "kalitesiz yapım" diyorlar. Güncellemeleri düzgün getiremiyor diyorlar. Bende zula oynuyorum ve doğru! Mesela internet kafeye gittik, o hataya benzer bir hata çıktı arkadaşımda, kafenin sahibini dedik ki abi oyun açılmıyo, onun dediğiyse "o lanet oyun habire sıkıntı çıkarıyo, sorun bilgisayar kaynaklı değil, kesinlikle zula kaynaklı

Son düzenleme:

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
orada burada zulaya "kalitesiz yapım" diyorlar. Güncellemeleri düzgün getiremiyor diyorlar. Bende zula oynuyorum ve doğru! Mesela internet kafeye gittik, o hataya benzer bir hata çıktı arkadaşımda, kafenin sahibini dedik ki abi oyun açılmıyo, onun dediğiyse "o lanet oyun habire sıkıntı çıkarıyo, sorun bilgisayar kaynaklı değil, kesinlikle zula kaynaklı
internet kafede zula oynamak için para veriyormusun

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
internet kafede zula oynamak için para veriyormusun
tabiki de hayır. sadece arkadaşlarla gidiyorum. tek başına internet kafeye zula oynamaya gidende ne bilim? arkadaşlar zula oynuyo bende oynuyom. csgo oynasalar bende onu oynarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

internet kafeye sadece zula oynamak için kesinlikle gitmem. Zulanın sistem gereksinimleri düşük olsada yine benim bilgisayarımda kasıyor xd.

Son düzenleme:

OZZY3675

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnternette sıkıntı yok. Şimdi yeniden yüklüyorum bakalım açılacak mı sizi bilgilendiririm. Cevaplarınız için teşekkürler.İşletim sistemim Windows 10.