Zor durumdayım

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
10,560
Hayır ne olacak birine yardım etmiş olursun50 tl den ölecekmisin vermesem dahi ne olacak ekmeğe hasretmi kalacaksın
2 gün sonra dagdan indiginizde bana 50 TL atarsiniz bende o parayla 2 gun dagda kalmak icin erzak alirim hocam.

Yahu asgari ucretle calisanin saatte kac TL kazandigini biliyor musun ?
Insanlar neden hayrina para versin

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Ya merak etme itfaiyeyi aradığında internetinden yemez çok korkuyorsan internetimi götürür,faturama para yansıtır diye:
Ödemeli ara xd
Ya merak etme itfaiyeyi aradığında internetinden yemez çok korkuyorsan internetimi götürür,faturama para yansıtır diye:
Ödemeli ara xd
Yalan oldugunu biliyorum bu arada

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Ne alakası var degerlilikle ben dolandiricimiyim

Kymaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Boş ver gitsin.Kendini galiba çok komik birisi zannediyor.Konuyu da uzatmayalım daha bırakın.
Katılıyorum. Dikkat çekmeye çalışıyor. Daha fazla onun seviyesine inmeyelim çünkü aşağı inerken çok yoruldum çok aşağıda olduğu için seviyesi. En iyisi seviyeli insanlarla konuşmak.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Ya hayır ben de uzatmak istemiyorum da. Burada cevap bekleyen ve bekleyenler için önemli olan aciliyeti bulunan konular varken böyle bir konunun açılması çok saçma.
Neden ban yemedi anlamadım doğrusu :D Neyse şu konuyu Trend Topicsden düşürelim bari başka insanlar sorularına cevap bulsun bu dolandırıcıyı değil.
E ozaman gidip ailenize Whatsapp'dan yazın zormu bu kadar ????
Hayır sıkıntı madem internet çekmiyor foruma nasıl yazdı aokhjdşaw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...