Ziya Selçuk İstifa Etti İddiası !

Bu konuyu okuyanlar

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Bu şey mi Z kuşağısınız siz muhabbeti mi :D
Aynen öyle.

Aslında her yaşı büyük insan bu düşünceye sahip değil fakat bazı kişiler nedense böyle saçma fikirler içerisine giriyor. Sınavların olmamasını istiyoruz çünkü bu şartlar altında sınav yapılmaması gerekiyor. Vakalar sürekli gizleniyor ki şu anki vaka sayısında bile sınav olmaması gerekiyor. Okula da gitmek istemiyorum, istemiyoruz...
Hükümeti savunan insanlar, alınan kararları mantıklı bulan insanlar genelde bir partiyi savunuyor ama neyse, daha fazla konuşmak istemiyorum.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Son 15 yılın sanırım en başarılı bakanıydı. Badem bıyığı olmayan nadir memurlardan biri olduğunu da es geçemeyeceğim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Benim mesaj neden silindi acaba :) Keşke silen yetkili isminide yazsaydı bildirimde...

Sorgulamayan ve her şeye inanan bakan istifa edince hiç derdi kalmayacağını düşünen bir nesil yok mu yani :)

Çok zor değil bakanın sosyal medya hesaplarına girmek Twitter'a girseler orada koskoacam Milli Eğitim bakanı yazıyor zaten iddia ney konuda oradan kaldırmış bunu.

1615116007016.png

Orada takip edenlerin listesi var tıklıyorsun iddia edilen kişilerde takipten çıkmamış baştan sona boş muhabbet :)

Son düzenleme:

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Çok zor değil bakanın sosyal medya hesaplarına girmek Twitter'a girseler orada koskoacam Milli Eğitim bakanı yazıyor zaten iddia ney konuda oradan kaldırmış bunu.
Konum genel olarak instagram üzerinden dönüyor ve oraya "İDDİA" yazdım herhangi bir twitter kelimesi kullanmadım

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Birisi Bakan Ziya Selçuk Bıcaklanmış diye bir İddia atsa ortaya sorgulamadan inanacak kitle var :)

Reaksiyon puanı
7,997
Birisi Bakan Selçuk Ziya Bıcaklanmış diye bir İddia atsa ortaya sorgulamadan inanacak kitle var :)
Sınavlar iptal olsun diyen kitlenin büyük kısmı inanır.

Biz aynı sene içerisinde KPSS MSÜ YKS girdik iptal olmadı ve çok sıkıntı da yaşanmadı , bunlar ders çalışmak yerine tweet atmakla meşgul olduğu için gündem hiç susmuyor.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Sabah saatlerinde Milli Eğitim bakanı Ziya Selçuk'un instagram hesabında biyografisini kaldırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ve MEB hesaplarını takipten çıkardı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise Ziya Selçuk'u takip etmeyi bıraktı.

Ekli dosyayı görüntüle 142437
Bu gelişmelerden sonra herkesin aklına "Milli Eğitim Bakanı istifa mı ediyor ? " sorusu takıldı , gelişmeleri buradan sizlere aktarıyor olacağım.

Görüş ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. :)
işşallah etmiştir kronik rahatsızlıgı olan çocukların ailelerini tehlikeye atan sınavı yapıp milyonlarca ögrenciyi toplu taşımayla sokaga salmaktan bahsediyoruz

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Meb asılsız olduğunu söyledi.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Pek siyasetle aram yok. Ama böyle hastag açılıyorsa kendisini tanımasamda istifasını destekliyorum.
Aslında bu bakış açısı da yanlış niye diyeceksiniz. Bir kışı sırf sevilmediği için de böyle tag açılabilir ancak onun yaptığı iyi işler göz ardı edilemez. Bence bilmiyorsanız yorum yapmamak en doğrusudur.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Aslında bu bakış açısı da yanlış niye diyeceksiniz. Bir kışı sırf sevilmediği için de böyle tag açılabilir ancak onun yaptığı iyi işler göz ardı edilemez. Bence bilmiyorsanız yorum yapmamak en doğrusudur.
Bir kişi sevilmiyorsa bu tarz tagın gündeme gelinmesi kolay kolay olmaz. Ayrıca kafasını dersten kafasını kaldırıp dışarıda nefes almayı unutan insanlara çok şahit oldum.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Bir kişi sevilmiyorsa bu tarz tagın gündeme gelinmesi kolay kolay olmaz. Ayrıca kafasını dersten kafasını kaldırıp dışarıda nefes almayı unutan insanlara çok şahit oldum.
Sistem bunu gerektiriyor. Yapacak bir şey yok.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Şu adamdan neden nefret ediyorsunuz ben anlamadım.Sınavları yapmaya karar verdiği için mi yoksa uzaktan eğitimde bir başarı sağlayacak sanal ortam hazırlayamadığı için mi? hangisi ?

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Ülkede bakanlık - bakan olduğunu zannedenler var demek ki hala.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Ziya selçuk istifa edebilir!1!!11!11!!!!
*Herkes bunu beğendi*
Bakanlıktan gelen mesaj bunu yalanladı
*Herkes hayal kırıklığına uğradı*

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Sabah saatlerinde Milli Eğitim bakanı Ziya Selçuk'un instagram hesabında biyografisini kaldırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ve MEB hesaplarını takipten çıkardı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise Ziya Selçuk'u takip etmeyi bıraktı.

Ekli dosyayı görüntüle 142437
Bu gelişmelerden sonra herkesin aklına "Milli Eğitim Bakanı istifa mı ediyor ? " sorusu takıldı , gelişmeleri buradan sizlere aktarıyor olacağım.

Görüş ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. :)
Sanmam doğru olduğunu.

Doğru ise mutlu oldum, pişkin pişkin açıklamaları aşırı sinir bozucu.

Çocuklar sınavları en fazla mağdur olacağınız ve zorlanacağınız şekilde yapacağız
-Ziya Selçuk
yanda süpriz bozan :)

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Şu adamdan neden nefret ediyorsunuz ben anlamadım.Sınavları yapmaya karar verdiği için mi yoksa uzaktan eğitimde bir başarı sağlayacak sanal ortam hazırlayamadığı için mi? hangisi ?
eğitimi düzgün yönetemiyor.